Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaha Super on scammer!

Soovitatud postitused

me tahtsime vahetada 4 pinni kasutaja vastu , nimelt mina pinnid ja tema kasutaja , mina antsin talle ette , 4 pinni , esimesed 3 pinni tegin yleeile , myysin robile sealt samast kohat tehdud pinnid , tegin 4 pinni sealt , j2rele j2i 3, t2na tegin veel 1 pinni , antsin pinnid superile k2tte , ta räägib et pinnid on valed , robil töötas pinn , minul töötas pinn , ja tema v2idab et temal ei t66ta ja ma olen scammer , msni panin kogematta kinni , niiet poolepealt n2eb msni teksti

 

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

fail scammer oled .

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

http://www.vahvel.net/membership/45032-m-6-hd-pinni.html

loe putsi debiil

k6igil t66tas

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

mind ei huvita su teema

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

rott

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

sina oled debiil

käi vitt tatt

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

tra

rott

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

tatt pane suu kinni juba, teen sust teema kohe .

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

tee

tra

k6ik kes ostsid on t6estajad et ma ei scammi

mingi 11 a wannabe tuleb hyppama siia

irw

tra osta elu

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

11 a ?

vaata kellega sa räägid kukk

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

lo

kukk ?

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

Esiteks

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

tead kh kes kukk on ?

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

sul on vahvlis pandud stock 3 , teiseks sa ytlesid sul on 4 pinni

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

mingi super vahvelist

robi says:

ta loh

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

4 sa oled scammer

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

tra

stockis on 3 selleks et MA EI MÜÜ K6IKE OMA PINNE!!

tra lohh

robi says:

ta loh

SA LOH!

NOH TONT

KASUTASID VIIMASE PINNI 2RA

TRA ME TEEME ISE SINUST TEEMA

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

mina ?

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

jahm ,

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

hakka tegema , sa andsid mulle kasutatud pinid mis ei töötanud . ja tahtsid kasutajat saada , ma pole midagi kasutanud , neid ei saanud kasutada sest need oli valed lohvv.

[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:

LOHH? , ESITEKS ESIMESED 3 PINNI MA OSTSIN RS PEDEDELT

25.- , JA NEED T66TASID

TEISEKS , VIIMASE PINNI TEGIN ISE T2NA

100¤

ROBIL T66TAS

JA KUIDAS SUL EI T66TA

TRA

PERSE VAATA KES SCAMMER ON

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:

TÜRA NEED ESIMESED ON ÄRA KASUTATUD , NEED ON NEED PINNID MIS SA TÄNA MAHA MÜÜSID KURADI SCAMMER RSK PANE OMA SUU KINNI JUBA TRA MIDA SA ARVAD ET MUL ON 4 KASUTAJAT JA KASUTASIN NEED ÄRA KOHE SITAPEA ?

taun rsk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vott see vend on haige ...

tra need pinnid on kasutatud kuradi lohvv mida sa ajad sitta :@

 

ise rääkisid ennast sisse just , robil töötas minul töötas kuidas sinul ei töödanud ?

tra küll kus on ikka debiil , ise kasutasid ära oma sõbraga need ahvv , ja miks sa ütlesid mulle koguaeg võta viimane võta viimane ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis ta msn on? Lisa pildid jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

scammer1.JPG

 

ütle mulle kas ma kasutan need ära 4 kasutaja peale

omfg mul pole nelja kasutajatki , türa kus see tatt aja närvi mind

ajab mingit paska , ma pole sul midagi kasutanud ma hakkasin proovima

ja esimesele ütles kohe INCORRECT PAYMENT WINDOW proovisin teist ja kolmandat , ja siis ta ütles kohe algul proovi viimast proovi viimast ära proovi teisi , viimasega saab kõige rohkem member aega , noh kohe näha et tahtis üle lasta ? Kukk rsk

 

juhuslikult need kes ostsid võiksid postitada siia need pinnid mis nad said , ma olen 100% kindel et need on samad mis msn jutus kirjas . !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väga imelik , oled tema sõber ?

müüte kuidagi sama palju pinne ?

ära targuta siin , ma pole mingi scammer , ei hakkaks enda mainet rikkuma , ja kui ma oleks teda petnud , siis ma tunnistaks seda , mind ei huvita mingi tatika jutt kes ei oska kirjutada veel , mine ime emme tissi veits ja siis hakka haukuma , abordijäänus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kaldun ka pigem arvama, et pinid olid valed. See pole loog, et ta ütles Superile mass kordi ''kasuta viimast''. Muidu jahm, soovitan järgmine kord kasutada MM. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et classic küll mingi scammer pole.Müüsin talle Gunzi accounti ja kõik läks hästi.Ja mida sa Super närvad koguaeg? Scammerid ongi alati närvilised ja ropendavad, kui neid kutsutakse scammeriteks, ole vait lihtsalt, kui midagi kasulikku öelda pole, OK?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis seal vahet on kas ma ropendan või ei ropenda ja kas närvan või ei ?

lihtsalt kui mingi tatikas püüab sind scammeriks ja petiseks teha , siis ei ajaks sind närvi?

Vott mind ajab , eriti kui ta ajab sellist Paska suust välja ja annab kasutatud pinnid..

Vott siis viskab kopsu üle maksa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, ega siin midagi vist enam teha pole kah, teinekord kasutage TeamWiever-it pinnide sisestamisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

t6si ostsin talt pinni ta andis ette mingit keeritamist ei olnud ;O ja kus on pic et valed pinnid jne? vido et sisestasid?

ja loe korralikult sa nii n2rvis et ei saa aru? :D ta ytles pane viimane saad rohkem p2p aega... ja et ta sai k6ik pinnid yhest kohast enda oma ja s6bra oma t66tas mis sealt saadud ja samast kohast saadud sinu jaoks ei t66ta?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.