Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

Et siis siia nagu ka teemas macromise probleemid aga see oleks rohkem Rsbots.net'i teemaline.

 

Tänud inimesele kes ära stickys, Väga offtopic postitused = WARN

Et kui küsimusi postitage siia, proggysi ei keela ka postitada, et kuidas meeldib jne=)..

 

 

Endale meeldib väga, ostsin shadowcatilt flaxeri mis on spinninud hetkel 5 ja pool tundi jutti.proggys3.PNG

 

Hunteri ostsin manraynorilt hea hinnaga milleks oli 200.-=). Siiamaani väga hästi funksib.proggys.PNG


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pange pildina proggysi=).nt selline:

 

proggys.PNG

 

 

Väga rahul käisin linnas jne lasi järjest aina, 19pealt liikus wagtailide juurde ja, täna loodan juba 63 saada, ehk siis 63 päevaga=).


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovin 99 ära lasta, hetkel selline:

2ltdnm.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vb veits taun küsimus, aga kuna olen rsbots.net boti uus kasutaja, siis ei tea, et miks mul autohunter ei tööta on kiri "not compactible with this nexus "

 

 

///sain juba, olen ma ikka taun :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et mida see tähendama peaks???

 

jafddf.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tähendab seda et auth banned, ei saa kasutada seda enam


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tähendab seda et auth banned, ei saa kasutada seda enam

 

Lihtsalt lambist banned,olen seda üksi kasutanud??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt lambist banned,olen seda üksi kasutanud??

 

 

 

Ju siis mitte.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ju siis mitte.

 

300 eeku lihtsalt tuulde:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
300 eeku lihtsalt tuulde:huh:

 

Ostsid sa selle kellegilt ? Äkki ta pani selle käima kellelt ostsid ? Või sheersisd ? Kuna rsbots.net foorumis teema ka sheerimise kohta,

 

Sharing Auth Codes = Ban | RSBots.net Forums

 

If you do receive an "Auth Failed" message and believe that it is an error, please contact us.

Kui sa arvad ,et see on nende poolne viga, siis võta nendega ühendust :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostsid sa selle kellegilt ? Äkki ta pani selle käima kellelt ostsid ? Või sheersisd ? Kuna rsbots.net foorumis teema ka sheerimise kohta,

 

Sharing Auth Codes = Ban | RSBots.net Forums

 

If you do receive an "Auth Failed" message and believe that it is an error, please contact us.

Kui sa arvad ,et see on nende poolne viga, siis võta nendega ühendust :)

 

See on minu ostetud manraynori käest,ma ei usu et tema seda kasutas, aint 1 acci olen sellega kasutanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on minu ostetud manraynori käest,ma ei usu et tema seda kasutas, aint 1 acci olen sellega kasutanud.

 

No järjelikult manraynor ikka kasutas authi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rangeboonage , kui sinu Auth alustab 71 -ga , siis ma 100% pole mingil juhul seda isegi sisestanud enda omasse.

Mul oli üks Hunter auth veel mida polnud kasutanud , aga oli sisestatud ja algas 24 - ga , see oli Auth mis sai Ban ja pean ostma Ukraina2-le uue Authi sellepärats et see oli minu listis , kuna müüsin selle temale hiljem.

 

nidep.png

 

Ning ma olen mitmele teistele müünud , ühegagi ei ole jama olnud peale Ukraina2

 

Edit : Ning mul on üks kasutaja millega Botin , mida ma ei avalda ja tal ei ole ühtegi Hunter lvlit , võin ainult Rangeboonageile öelda kinnituseks.

 

Edit2: Siin on see kui sain teada et Bot sai pmst Ban :

nide2.png

 

Nii et ma või sa pead saatma Email Kyleile , sest see võib olla see nisama Auth Failed jama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AGa vot,minu oma algabgi 24-ga,nii et peab tlema ka uus mulle, või mul on sulle teine idee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.