Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie haridustee ?

Kaugel olete oma haridusteel ?  

431 liiget on hääletanud

  1. 1. Kaugel olete oma haridusteel ?



Soovitatud postitused

VIP

Hetkel gümnaasium käsil ja edasi ülikooli. Kas juurat või arhitektiks/maastikukujundajaks.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lasteaed-Algkool-Põhikool-Gümnaasium

ja 3.a pärast ülikool arvatavasti


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasteaed -> Algkool -> Põhikool -> Kutsekas 1 kursus algas


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lasteaed - Algkool - Põhikool - RÜG's IT suund

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasteaed - Algkool - Põhikool hetkel käsil - Edasi keskkooli ja sealt edasi Ülikooli :).


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhikool, edasi kuskile välismaale IT kallakuga gümnaasiumisse.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegu õpin Polütehnikumis.

Muudetud liikme VAHVELONPASK'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei kavatsegi edasi õppima minna? Millist töökohta selle põhikooli haridusega soovid saada? :D

 

Plaani pole Euroopasse jääda seega väga väljaspool Euroopat Eesti haridus ei huvita kedagi. Ning isegi kui tuleb jääda Euroopasse ja näiteks Eestisse siis tutvusi on, seega töö puuduse muret ei pea ma kunagi tundma.


1381093200_15_1_EUR_3_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lasteaed - Põhikool - Gümnaasium (praegu käsil).

Peale lõppu ülikooli arhitektiks või logistikuks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lasteaed - Põhikool - Gümnaasium (praegu käsil).

Peale lõppu ülikooli arhitektiks või logistikuks.

Kas mitte sa ei pea enne Logistika paberi kätte saamist kutsekooli läbima sama erialal? Kutsekoolis sa saad põhja alla Logistika erialal ja ülikoolis minnakse edasi. Kui sa lähed Logistikat kohe ülikoolis võtma, siis usu mind sul läheb raskeks. ;) Sellised väiksemad pooleaastased kursused võib-olla jah, aga ma ei usu täiendõppele, et selline asi võimalik.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

09.1997 - 06.2009 /// põhi- ja keskharidus

09.2009 - 03.2013 /// rakenduslik kõrgharidus - "ärijuhtimine"

05.2009 - 09.2013 /// 2 nädalat magistriainete auditoorseid loenguid ja 900 tundi erialapraktikat Vanderbilt Ülikoolis(USA)- "tarbijakäitumine ja ettevõtlusjuhtimine"

 

Selle perioodi vahele mahub 3 suve raamatumüüki Ameerikas, 4 kuud vahetusüliõpilase-juhtimispraktika kogemust Offenburgis(Saksamaa), 4 kuud pangatööd(Bigbank) ja 2 kuud telemarketing ettevõttes(Lux Eesti).

 

Hell of a ride! :)

Olen suur hariduse ja harituse austaja.

Soovitan kindlasti kasutada võimalusi, mida pakub üliõpilaseks olemine. Paberist ei piisa, aga paber on vajalik.

Muudetud liikme Orcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
09.1997 - 06.2009 /// põhi- ja keskharidus

09.2009 - 03.2013 /// rakenduslik kõrgharidus - "ärijuhtimine"

05.2009 - 09.2013 /// 2 nädalat magistriainete auditoorseid loenguid ja 900 tundi erialapraktikat Vanderbilt Ülikoolis(USA)- "tarbijakäitumine ja ettevõtlusjuhtimine"

 

Selle perioodi vahele mahub 3 suve raamatumüüki Ameerikas, 4 kuud vahetusüliõpilase-juhtimispraktika kogemust Offenburgis(Saksamaa), 4 kuud pangatööd(Bigbank) ja 2 kuud telemarketing ettevõttes(Lux Eesti).

 

Hell of a ride! :)

Olen suur hariduse ja harituse austaja.

Soovitan kindlasti kasutada võimalusi, mida pakub üliõpilaseks olemine. Paberist ei piisa, aga paber on vajalik.

Kuidas Vanderbilt oli? Sõber sinna ja ise sinna lähedale Belmonti ülikooli sügisest. Vanderbilt peaks vist päris tugev ülikool olema. Et offtopic poleks, siis endal käsil 12. klassi lõpetamine ja siis plaan ülikooli minna.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas Vanderbilt oli? Sõber sinna ja ise sinna lähedale Belmonti ülikooli sügisest. Vanderbilt peaks vist päris tugev ülikool olema. Et offtopic poleks, siis endal käsil 12. klassi lõpetamine ja siis plaan ülikooli minna.

 

Hei. Vanderbilt oli lahe. Ma olin Owen Business Schooli all. Campus on väga suur.

USA filmid, kus näidatakse ülikoolides toimuvat, on suhtkoht täpne kirjeldus seal toimuvast (elav arutelu klassis, diskussioon jms).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.