Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väike müük

Soovitatud postitused

Oleks vaja siis lähiajal RSis lahti saada ranger setist(ranger boots, robin hood hat) ning 8-st archer ringist.

 

Postitage siia, kui olete KINDEL ostja, siis saate mu rsni ja müün sulle maha.

 

 

 

Robin Hood Hat: 2,400,000gp

Ranger Boots: 8,000,000gp

Archers Ring: 650,000gp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rofl tatt failis merchimisel!

Hahahaha tainas õpi merchima!

tra sibul ennem kui tuled siin sõimama kedagi vii ennast asjaga kurssi , ega k6ik runet ei mängi sellepärast et merchida . Tra merchi oma ema


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sibul ennem kui tuled siin sõimama kedagi vii ennast asjaga kurssi , ega k6ik runet ei mängi sellepärast et merchida . Tra merchi oma ema

 

ja sina tatt ära mölise teistega niipalju .. vii ennast asjadega kurssi kuidas käitud..kõigil on su debiilsest jutust villand juba ja mõtetutest kommentaaridest


hvsig2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja sina tatt ära mölise teistega niipalju .. vii ennast asjadega kurssi kuidas käitud..kõigil on su debiilsest jutust villand juba ja mõtetutest kommentaaridest

sa õpi eesti keel ära sibul.

Oled sa ikka kindel et kõigil on villand ? Vaevalt sa foorumi sisest küsitulst läbi viisid.

Nahhui põrka vähem .

 

Mhm ta ostis 8 archer ringi, kuna ta pk'b nendega.

Kohe üldse ei merchi.

Tal oli santa ja vahetas nende vastu . gf ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa õpi eesti keel ära sibul.

Oled sa ikka kindel et kõigil on villand ? Vaevalt sa foorumi sisest küsitulst läbi viisid.

Nahhui põrka vähem .

 

 

Tal oli santa ja vahetas nende vastu . gf ?

 

gf.

 

Aga see ma ei usu, et keegi siit foorumist ikkagi huvitatud oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Imelik,kas sa oled 12?

Kas peab igas lauses t*ra put*si taga otsima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gf.

 

Aga see ma ei usu, et keegi siit foorumist ikkagi huvitatud oleks.

tal müüdud need juba ammu

 

Imelik,kas sa oled 12?

Kas peab igas lauses t*ra put*si taga otsima?

10 olen


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sellest ma aru eriti ei saa poiss soovib lihtalt asju müüa ja mingid lampi vennad crashivad sisse ja kukuvad mõlisema... mis teil nagu tra viga on? spammi oma ema kui tahad vms.. võiks vähemalt teisi austada niipaljugi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei, mul on asjad juba ammu müüdud ning vaatasin täna seda teemat ning lausa ehmatasin irv.

Need asjad ei olnud mul merchantimise eesmärgiks, ma vahetasin santa hati nende vastu ning nende vastu vahetasin dfh, mille sain kiirelt müüdud .

 

Ning ma ei mõista, miks inimene hakkab lambist lihtsalt tatiks jne. sõimama, kui mitte MUNNIGI ei tea :D. Ma ei tea, ma pole isegi vihane, naljakas on.

 

Ma lugesin Froodo postitusi siin foorumis, ning peale nende lugemist soovitaks ma talle tugevamat psühholoogilist ravi :). Või äkki lõpetaks kodu vägivalla? See võiks ka aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.