Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie kõige piinlikumad olukorrad?

Soovitatud postitused

VIP

Kirjutage siia siis oma kõige piinlikumatest olukordadest, mis teil kunagi olnud on.

Näiteks, kui väiksena oled midagi väga valesti teinud või midagi.

Ise kirjutan siis, kui midagi meelde tuleb, hetkel ei hakka kirjutama.

 

 

 

 

Kui selline teema juba olemas siis pange lukku.

By Orcut: TEISTE ÖELDUD PIINLIKUD OLUKORRAD EI TOHI OLLA LISATUD ENDA SIGNATUURIDE ALLA! AITÄH!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See, et Frutti rääkis 1 asja ära, detailidesse ei lasku, jo.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mh, suva et sulle see hellu meeldib ju.. :D

 

endal ei ole vist olnud, vb kui pärast meelde tuleb.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

peale sauna sai 3 sõbraga mõõda tänavat oma 1 km joostud ristmikul tulid mingid tüdrukud vastu need kiljusid ja me kargasime põõsasse õnneks olid rätid kaasas ja kõndisime tüdrukutega kaasa sauna juurde tagasi kahjuks nemad ei tulnud :):P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kui ma tantsutunnis hakkasin püksid maha võtma, mõeldes et on kehaline kasvatus...3-4 klass irw :D


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

käisin dire kabinetis koolis ja direl oli suht suured pommid , tõeline MILF ütleks ! Nagu rääkisime seal kirjutasin mingeid pabereid ja värki siis mingi järsu ta hakkas mulle rääkima vaatasin otsa siis mingi silmad järsku läksid pommide peale , dire küsis silma vaadatakse ;d punastama küll võttsi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
käisin dire kabinetis koolis ja direl oli suht suured pommid , tõeline MILF ütleks ! Nagu rääkisime seal kirjutasin mingeid pabereid ja värki siis mingi järsu ta hakkas mulle rääkima vaatasin otsa siis mingi silmad järsku läksid pommide peale , dire küsis silma vaadatakse ;d punastama küll võttsi :D

 

Hahhaha :D

Mõnus... :-)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
O rly? Pane Ona :wink:

 

Käppisin Mune Avalikus Kohas:D

Suht Piinlik hakkas:D

 

Ma olen vb mats, aga mul juhtub seda päris tihti, vahest vaja kohendada.

Oleneb seltskonnast muidugi, sõprade keskel on pohlad, aga päris kuskil klubis ei hakka kohendama päris, kannatab ära kuni kusagil saab ''kogemata'' vastu minna vms. Ei ma pole pede, pole midagi teha kui on nendega probleem. :y:

 

peale sauna sai 3 sõbraga mõõda tänavat oma 1 km joostud ristmikul tulid mingid tüdrukud vastu need kiljusid ja me kargasime põõsasse õnneks olid rätid kaasas ja kõndisime tüdrukutega kaasa sauna juurde tagasi kahjuks nemad ei tulnud :):P

 

Ehmatasid ära, kui nägid, et poistel supi-tillud on, ära kujuta endale ette.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Talvine ilm,sõidan bussiga kooli,tulen bussi pealt maha ning selili

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Talvine ilm,sõidan bussiga kooli,tulen bussi pealt maha ning selili

 

 

Mul on samamoodi juhtunud , aga tõmbasin ühe sõbra kesminu ees kõndis ka endaga kaasa :D (L)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis te siin seletate :D

 

Ma lendasin kooli ukse ees sellili :D, suht naljakas tagant järele mõelda


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli sünnipäev ja siis koolis üks eit tegi kalli ja siis nagu mul oli suhteliselt kiire lõpetasin ütlesin Aitäh ja jooksin minema:) Sõprade juurde noh:) Praegu mõtlen, et nagu suht fail..

 

Sõber jooksis palja peen*sega auras basseini... suht Fail:D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu piinlikuim moment oli, kui olin sugulase pulmas ja suht igavlesime seal (ei joo) siis kadusin yhe tydrukuga mingisse tuppa ära ja siis peale paljaks võtmist ja asjade kallale asumist astus mu ema sisse!! võite arvata mis siis juhtus :D ei rääkinud emaga mingi nädal aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu piinlikuim moment oli, kui olin sugulase pulmas ja suht igavlesime seal (ei joo) siis kadusin yhe tydrukuga mingisse tuppa ära ja siis peale paljaks võtmist ja asjade kallale asumist astus mu ema sisse!! võite arvata mis siis juhtus :D ei rääkinud emaga mingi nädal aega.

 

Mul suht sama asi,suht jube on seda järele mäelda jama oli see, et ema tuli varem xD :dead::dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3-4. klassis käisin vist. Sain selle G-Uniti mütsi(see suure nokaga orshit). Suht tuus vend olin omastarust siis. Käisin mööda tänavat. Võtsin telefonim hakkasin rääkima. Muidugi keegi ei helistanud-.- Rääkisin:" jo jo, misteed, ah ma ei saa tulla täna, ma jooma jne,saan viinad kuskilt:D"

kui olin selle "ma Jooma" ära öelnud helises telefon:D suht piinlik oli. Mingid tüdrukud käisid mööda ja naersid:D

Kui praegu möelda, siis ikka tunnen piinlikust nats:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3-4. klassis käisin vist. Sain selle G-Uniti mütsi(see suure nokaga orshit). Suht tuus vend olin omastarust siis. Käisin mööda tänavat. Võtsin telefonim hakkasin rääkima. Muidugi keegi ei helistanud-.- Rääkisin:" jo jo, misteed, ah ma ei saa tulla täna, ma jooma jne,saan viinad kuskilt:D"

kui olin selle "ma Jooma" ära öelnud helises telefon:D suht piinlik oli. Mingid tüdrukud käisid mööda ja naersid:D

Kui praegu möelda, siis ikka tunnen piinlikust nats:D

 

rofl :D:D:D:D:D

Endal ka nii olnud et talvisel ajal risu pandud :D Suht jah, piinlik. Samas nähtud ka kuidas mõni vanamutt pikali käib.. ull kino ikka see. Priceless.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minust ja ühest tüdrukust taheti ühes laagris pilti teha, blää mai saa aru mis mul häda hakkas ja ma talt ümbert kinni ei võtnud, seisin seal nagu mingi taun. See oli tõesti selline mida kahetsed tükk aega.

 

Damn ma loodan et ta ise ei ole seda, kui loeb siis tervitused :%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.