Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Superx_4@hotmail.com ! ! omfg scammer

Soovitatud postitused

Lugu on siis selline,et tahtsin osta talt kasutajat '' Deiv Ftw'' ja lõpuks hakkasin ostma aga ei julgenud siis talle ette anda..Ja siis ütles et kasutame Middelman-i , ja siis ma ütlesin okei..Ja siis keda ? No kasutame Manraynorit,aga tegelt oli Manraynor hoopis Menraynor,aga mina sellest alguses aru ei saanud, ja siis kõik sujus ja sujus,kandsin MM-ile raha,ja siis andis see Superx_4 mulle kõik kasutaja info jne..Ja siis ütles menraynor et ta läheb ära mingiks 15min siis tuleb tagasi,aga teda ei tulnudki tagasi..Ja siis mingi järgmine hommik vaatan kasutajat pole.Keegi on ära võtnud..Sain kasutaja tagasi , aga oli ikka sama IP mis oli alguses järgelikult see Superx võttis tagas..Aga öelge mulle kuidas mina olen süüdi ??? Kui mingi debiil lisab fake Manraynori mulle vestlusesse mina sittagi aru ei saa,saan rahaga üle..Ja siis võetakse veel mingi rune kasutajat ka tagasi ju ..Kas see on normaalne ??Ütle mulle nahhuj te müüte siis kasutajaid kui te ei oska äri teha..Panen siis väikse pildi ka mis ta täna mulle rääkis ja pärast olin koheselt Blocked , olen kuulnud et ta on teisi inimesi ka scamminud selle kasutaajga,ja tema Berserkerpure teemas on ka mingi jama et tahtis scammida kedagi.

 

outyqw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jh see see sama tyyp kes mind yle yritas lasta :)

vaata eile myysin veel sulle pinni kui to tyyp lisas mind :)

aga jh mis nimele sa saatsid tolle raha??

et oleks huvitav teada saada kes to munn on siis -.-

aga jh see on enda tähelepanematus


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ban pls?:torch:


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvipärast, mille eest teemaautor bänni on saanud?

sama kysimus


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta üritas müüa kasutajat,mille pildid oli võtnud teisest foorumist.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.