Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Definitsioon. F2P skiller. Dungs & dungs & dungs.

Soovitatud postitused

sig.jpg

 

Tervist. Oled sattunud siia kas kogemata, lihtsalt uudishimust või oledki tõsine fänn. Vahet pole, hea, et üldse üles leidsid. Loodan, et pakub huvi ka edasi lugeda. ;)

 

Ilmselt osad mäletavad mind varasematest aegadest, kui mängisin kasutajaga "Tikuviiner". Polnud kasutaja alustamise hetkeks kaks aastat mänginud ja oli minu jaoks ikka väga palju muutunud.. Tuli lihtsalt tuju ajaviiteks natuke toksida ja näha, mis saab. Nagu ikka, plaanin ainult level 3 skilleriks jääda ja F2P-s.

 

Kasutajanimi: Definitsioon

 

Levelid päeviku alustamise hetkel.

 

start.jpg

 

Levelid praeguse seisuga.

 

Definitsioon.png

 

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

Definitsioon.png

 

Saavutused

 

18.09.2014 Dungeoneering 99

05.10.2014 Cooking 99

 

P.S. Bowties are cool.

Muudetud liikme Tikuviiner'i poolt
Pealkirja vahetus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh DG familyst isegi mäletan sind, päris tihti dgisime 2cb3sk koos :D, kui dgimist tahad uuesti alustada, siis sule ikka DG family clan chatti ja otsi mind üles, zam0rak page, kui aega on siis aitan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kusjuures ei ole. Pigem närib see, et ma ei viinud asja lõpuni, ehk siis maxed f2p skiller. Aga attack 2 võttis mänguisu nii ära. :D

 

Väike total 400 :)

 

tots400.jpg

Muudetud liikme Tikuviiner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Wolf, sellepärast mängin, et ma mängin niisama ajaviiteks. Pole mingi hardcore oldschooler. RS3 on ilus graafika, mugav interface, mida oma suva järgi kujundada. Ja muidugi suur põhjus ka see, et päris paljud vanad olijad just skilleritest on siiani RS3 peal.

 

Amichie, mängisin. Üritasin Sulle järgi saada, kui oli RS24-s mingi f2p skillerite top tabel, mille ma lõpuks ise üle võtsin, kui seal modeks sain :D

 

Aga väike kohustuslik systemupdate pilt. :) Nagu näha, olen natuke igat skilli näppind. Täna tegin craftingu 1-49 (rohkem ei saanud, raha sai otsa. :D). Vaikselt olen cookingut teinud ja fishing sai ka 60 ära. Cook ja fm 99 on olemas (tunad ja mapled), kuid pole aega mingit kõvema liiga pela teha. Töö/kodu/magamine/repeat on praeguse ajal enamjaolt teemaks. :)

 

sysupdate.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Praegu lasen cookingut 99-ni Daemonheimis. Kui vahepeal leidub mõni DG run, siis teen seda, sest praegu on F2P-s suht keeruline run-e leida ja ei jäta võimalust kasutamata. Nagu ka allolevalt pildilt näha, on cookingut juba saanud ka natuke teha. Samamoodi dung sai just 69. Muud midagi vist polegi. Total sai vahepeal märkamatult 500. Päris mõnus tunne on jälle mängus tagasi olla. :) Cheers. :*

 

stats.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@Robert Võib-olla isegi olin. Tõesti ei mäleta. :D Ajurakud halliks läinud juba.

 

@Sk1ll Ei ole Oskilla vol2. Tikuviiner v2. New and improved. :D

 

P.s. Vahepeal sai ka cook 79 ja dung 74. :) Pilte ei viitsi panna praegu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahepeal paar päeva väga mängida ei saanud. Oli vaja erinevates koolides käia ja muid elutähtsaid otsuseid teha, kuigi päris täpselt ikka ei tea, mis saab. :)

 

Igatahes, sai tehtud suht rekordkiirusel small floor vahepeal. 48 sekundit, not bad. :D

 

48s.png

 

Lisaks ka dung 80 ja cook 86. Viimasest pilt puudub.

 

dg80.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhhei tiku on tagasi, edu!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.