Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euromündid - haruldased väljalasked

Soovitatud postitused

VIP

Jälgige peenraha, mida tagasi saate ning võite isegi rikkaks saada! :)

Nimelt siin on välja toodud tavalised euromündid:

eurochart.jpg

 

Aga liikvel on ka limiteeritud kogus MÄLESTUSMÜNTE, mille eest võib nii mõnigi kollektsionäär kena kopika välja käia ;)

 

Siin lehel on välja toodud mälestusmündid aastate lõikes 2004 - 2011. Eriti haruldased on väikeste riikide mälestusmündid, sest loomulikult on neid vähem välja antud!

 

Kõige haruldasem on Monaco 2007 aasta mälestusmünt - comm_2007_Monaco.jpg - neid on maailmas liikvel kõigest 20 001 !

 

On kellelgi ehk mõni haruldus oma rahakotti juhtunud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli aga ostsin kommi selle eest :C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Selles suhtes, et mälestusmündid hoidke kõik alles - võite roppu moodi pappi selle eest saada! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selles suhtes, et mälestusmündid hoidke kõik alles - võite roppu moodi pappi selle eest saada! :)

 

need mälestusmündid pole nii roppu raha väärt midagi, selle monaco mündi saab 20 euriga näiteks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
need mälestusmündid pole nii roppu raha väärt midagi, selle monaco mündi saab 20 euriga näiteks

 

No aga ma hoiaks küll oma 2-eurostel silma peal, kui selle eest võib 20 euri saada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Loe korralikult avapostitus läbi. Pildina on seal välja toodud tavalised euromündid, lingina mälestusmündid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise kogun ka euromünte. Lausa album on ostetud. Üksi ei ole täiesti täis. Eesti omal on 1-eurone puudu, kuna kulutasin selle piljardis käigule, Austrial on 2-eurone puudu, Soomel 1-ja 2-sendine, Prantsusmaal on 1-sendine puudu, Hispaanial on 2-sendine ja 2-eurone puudu, Saksamaal on 50-sendine puudu. Teistel on 3 või rohkem puudu. Kui teie kätte satub Sloveenia, Slovakkia, Malta, Küprose,Luksemburgi, Monaco, Vatikani (kõik 4 aastakäiku), San Marino või Belgia münte, siis andke teada, olen nõus vahetama tavaliste vastu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ise kogun ka euromünte. Lausa album on ostetud. Üksi ei ole täiesti täis. Eesti omal on 1-eurone puudu, kuna kulutasin selle piljardis käigule, Austrial on 2-eurone puudu, Soomel 1-ja 2-sendine, Prantsusmaal on 1-sendine puudu, Hispaanial on 2-sendine ja 2-eurone puudu, Saksamaal on 50-sendine puudu. Teistel on 3 või rohkem puudu. Kui teie kätte satub Sloveenia, Slovakkia, Malta, Küprose,Luksemburgi, Monaco, Vatikani (kõik 4 aastakäiku), San Marino või Belgia münte, siis andke teada, olen nõus vahetama tavaliste vastu :)

 

Kust sa albumi ostsid?

Ja neid viimaseid mida loetlesid, äkki maksad peale ikka? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Albumi tegelikult sain kingiks. Kuid kotis oli kaasas visiitkaart. Koha nimeks on Mündipood.

Andmed:

http://www.myndipood.ee/ ---------- http://pood.myndipood.ee/?cat=3

 

Sealses nimekirjas on 3. ese, ehk 1. album mis seal on mul, ainult väheke teise pildiga.

 

Vatikani ja San Marino omadele olen nõus peale maksma. Teistele ka kui suuremas koguses.

 

 

/// Aga jah sooviks vahetada/osta mitme kaupa, mitte üksikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kogun samuti. Loetlen siis enda kogumikku ka veits.

Belgia- kõik olemas. Prantsusmaa- kõik olemas. Sveits- viiesendine puudu. Saksamaa- kõik olemas(lisaks veel 2 uuemat väljalaset). Itaalia- kahesendine puudu. Portugal- puudu 2:1 eurosed, 10 senti, 1 ja 2 senti. Iirimaa- puudu 1 eurone, viiskümmend senti. Küpros- olemas ainult viie sendine, ülejäänud seega puudu!. Luksemburg- Olemas 1eurone, 50 senti ja viis senti, ülejäänud puudu. Sloveenia- olemas ainult 10-sendine. Kreeka- kõik olemas+ mingi väljalase veel, kus olümpia mänge kajastav tegelane peal on. Holland- puudu 1 ja 2 senti. Slovakkia- puudu 1-eurone, 10 senti, 5 senti ja 1 sent. Hispaania- kõik olemas. Malta- MITTE ÜHTEGI POLE :(. Soome- kõik olemas! Sain 1 ja 2 sendised, mis pole käibel olnud :) Ja Eesti münte ei kogu !:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Selles suhtes, et kes leiab San Marino 2005.a juubelimündi on 170 EURi taskus! :)

http://pood.myndipood.ee/?id=1074&cat=30

Samas hinnaklassis münte on veelgi!

 

---------- Post added 22-08-11 at 21:15 ----------

 

Albumi tegelikult sain kingiks. Kuid kotis oli kaasas visiitkaart. Koha nimeks on Mündipood.

Andmed:

http://www.myndipood.ee/ ---------- http://pood.myndipood.ee/?cat=3

 

Sealses nimekirjas on 3. ese, ehk 1. album mis seal on mul, ainult väheke teise pildiga.

 

Vatikani ja San Marino omadele olen nõus peale maksma. Teistele ka kui suuremas koguses.

 

 

/// Aga jah sooviks vahetada/osta mitme kaupa, mitte üksikult.

 

Kuskil Tartus pole neid müüa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nii, järgmised meenemündid peaksid tulema jaanuari alguses. Aga kas neile on kuidagi võimalik peale ka passida? Neid tuleb ju kuskilt ja kellelegi väljastada? Teab keegi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul vanaisa kogub huvitavaid/haruldasi münte. Tal eraldi raamat veel seal. 1 münt on tal selline, mida Soomlased ja Rootslased taga ajavad ja on nõus välja käima kuni 700€.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mul vanaisa kogub huvitavaid/haruldasi münte. Tal eraldi raamat veel seal. 1 münt on tal selline, mida Soomlased ja Rootslased taga ajavad ja on nõus välja käima kuni 700€.

 

Mis münt see on? :) uuri välja, oleks ju huvitav teada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis münt see on? :) uuri välja, oleks ju huvitav teada

Ei oska öelda. Kui külla kunagi lähen, siis uurin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei oska öelda. Kui külla kunagi lähen, siis uurin.

 

Uuri mis euro mälestusmünte ka tal on. Ehk teab tema, et kuidas ja kuna peaks mälestusmüntidele peale passima kui jaanuaris välja lastakse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.