Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Khk

Soovitatud postitused

Tervist .

Kes siis suundub edasi õppima KHK-sse? Ja mis eriala? Ja miks just KHK?

Ning kuhu , Tartu või mingi muu ? ( ise Tartust , sellepärast :D )

 

Ise proovin Arvutid ja Arvutivõrkudele . :) KHK sellepärast, et gümnaasiumisse ei viici minna, ei taha enam õpikuid nii palju kanda :D Ja üldse KHK lihtsam nagu minuarust võinii


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise proovin Arvutid ja Arvutivõrkudele . :) KHK sellepärast, et gümnaasiumisse ei viici minna, ei taha enam õpikuid nii palju kanda :D Ja üldse KHK lihtsam nagu minuarust võinii

 

õppisin 1 aasta seda jamps, ei soovita.

 

järgmine aasta tartusse taas ja automaaleriks õppima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina olen väga rahul khk saan stippi ja värk ....väga rahul

 

Mida sa seal õppid? Palju stipp on ning millised hinded selle jaoks peavad olema?


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tartus peab olema keskmine hinne 3,7 et stippi saada vist

 

aga no mul viskas see IT süsteem kopa ette, lihtsalt ei meeldinud enam ja kõik

 

aga kui suur summa see stipp on siis? 3.7 suht low.


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
on kyll low jah :D põhimõtteliselt kõik saavad stippi kellel on hea kursa juhataja või need kes koolis käivad, stipp oli vist 600 või 3 ( mälu on suht pask juba )

 

päris nrm , taotleks stippi ( õpiks ka muidugi ) ja siis taotleks veel majanduslikuu pappi kaa , 1200.- kukuks iga kuu :D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

elamine saab kui taotl 600.-kuu

siis mingi elamise värk on 2000.- kuu mitte 1200

siis stipp on 600.-kuu ja minu kursusel pidi keskminehinne olema 4.1 vist või k6rgem(ärindus ja kaubandus)

siis bussipiletid,hea kui keegi tuttav elab maal ja küsid ....

jne

:D:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
elamine saab kui taotl 600.-kuu

siis mingi elamise värk on 2000.- kuu mitte 1200

siis stipp on 600.-kuu ja minu kursusel pidi keskminehinne olema 4.1 vist või k6rgem(ärindus ja kaubandus)

siis bussipiletid,hea kui keegi tuttav elab maal ja küsid ....

jne

:D:d

 

see elamise koha pealt , et ma ei mõtlendki üldse seda ...

mõtlesin seda toidu värki :D et visatakse iga kuu summa sulle ja selle eest saaad koolis süüa osta vms .. ehk siis mingi majanduslik toetus . + stipp , oijuudas , pappi ajad kokku :D

Aga mida see "ärindus ja kaubandus" endast kujutab ? õpetatakse seda , kuidas äritseda ja kubitseda ning mitte üle saada?:D ning kui selgeks saad siis oskad korralikult vahvlis äri ajada?:D:D:D:D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jack, need kutsekooli ja ülikooli aastad ei ole nii odavad, kui sa arvad, et ainult igalt poolt pappi veereb sisse. :D Kui sa just oma kodus ei ela nendel aastatel, siis läheb sul reaalselt mitu korda rohkem raha kulutuste peale, kui sissetulekutele.

 

Olen märganud, et paljud tänapäeva noored tahavad õppida IT-d kutsekates. No offence, kuid see tundub kuidagi liiga tavaline juba, justkui ei leiaks noored julgust/tahtmist enda jaoks mõni sobivam ala valida. Mis värk on? :O Samas, itimeeste töökohti jagub. (Y) Peace. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jack, need kutsekooli ja ülikooli aastad ei ole nii odavad, kui sa arvad, et ainult igalt poolt pappi veereb sisse. :D Kui sa just oma kodus ei ela nendel aastatel, siis läheb sul reaalselt mitu korda rohkem raha kulutuste peale, kui sissetulekutele.

 

Olen märganud, et paljud tänapäeva noored tahavad õppida IT-d kutsekates. No offence, kuid see tundub kuidagi liiga tavaline juba, justkui ei leiaks noored julgust/tahtmist enda jaoks mõni sobivam ala valida. Mis värk on? :O Samas, itimeeste töökohti jagub. (Y) Peace. :D

 

nojaa , see raha värk selleks .

ei tea , pole eriti märaganud , et suur "tung" IT kohtadele oleks , pigem see aasta on rohkem nagu keevitaja kohale suur tung . aga lugenud olen selle kohta , et itimeestele on töökohti rohkem kui mõnele muule erialale ning itimees elab vabalt ära ka ;) saab igat asja edasi ka õppida , nt: teed mingi koduka mingile firmale , selle eest saad juba kõvasti pappi ;) jne.


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pärnu kutsekasse. arvutid ja arvutivõrgud. kindla peale minek.

ning peale seda 3,5aastat soovin minna Kehtnasse veokijuhiks õppima (6kuud).

mõistlik valik ma arvan. kui ühe peal tööd ei leia, siis teise peal ikka ehk midagi saab. :)

 

alguses oli plaan gümnaasiumisse minna, aga kuna ma ei viitsi eriti õppida, siis tundus see halva valikuna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pärnu kutsekasse. arvutid ja arvutivõrgud. kindla peale minek.

ning peale seda 3,5aastat soovin minna Kehtnasse veokijuhiks õppima (6kuud).

mõistlik valik ma arvan. kui ühe peal tööd ei leia, siis teise peal ikka ehk midagi saab. :)

 

alguses oli plaan gümnaasiumisse minna, aga kuna ma ei viitsi eriti õppida, siis tundus see halva valikuna.

 

vähemalt sul kõik ilusti läbimõeldud/kaalutud .. :) Edu!


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sõõk on tartu khk tasuta päev oli vist 20.- said valida kas soe sõõk või soks või sprite vms.

Peaks saama kas müügikorraldus või keskastmejuht:Dkui lõpetan

 

Tartu khk-s jah , mingi koguaeg ( igapäev) kontol on 20.- , aga nagu kui sa seda päevas ära ei raiska , siis nagu reservi ei jää, st. et järgmine päev ei ole mitte 40.- vaid ikkagi 20.- ;)

 

Ise plaanin tallinna polütehnikumi minna

Kas on hea kool ,kuidas õpetajad ja õpilaseD

 

Ei oska öelda , kuid ise ka vahepeal uurisin seda varianti , kuid liiga kaugeks jääb mulle ..


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei saakski koguda :D

saab küll jah, seal odavad pread , mingi need kokaks õppivad õpilased ise teevad , vist :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pärnu kutsekasse. arvutid ja arvutivõrgud. kindla peale minek.

ning peale seda 3,5aastat soovin minna Kehtnasse veokijuhiks õppima (6kuud).

mõistlik valik ma arvan. kui ühe peal tööd ei leia, siis teise peal ikka ehk midagi saab. :)

 

alguses oli plaan gümnaasiumisse minna, aga kuna ma ei viitsi eriti õppida, siis tundus see halva valikuna.

 

mis su keskmine hinne oli? Ma ise proovisin kh sinna aga mai usu et sisse saan;/ mul endal oli keskmine 3.705


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:) Ise õpisin 3 a IT-d Tartu KHK-s IT-05 rühmas. Päris lahe oli. Stipi sain kõik 3 a. keskmine hinne oli 4.23 lõpetades.

 

Nüüd läksin edasi keskhariduse baasil 2-eks aastaks Tarkvara ja Andmebaaside haldust õppima. Nüüd saigi 1 a läbi 1 jäänud veel. Stipi sain 600 x on kuu. Enam ei olegi vist keskmist hinnet. Võetakse kõik kellel on positiivsed hinded nagu ma aru olen saanud. Ei tohi lihtsalt võlgasid olla ja puudumisi palju. Endal keskmine hetkel 4.1 midagi:) Olen hetkel rahule jäänud.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rakvere KHK-s on Stipp 600.-, ja kuna mul on norm klassijuss, siis sain ka nn Vanematoetust, sest ütlesin et elan emaga, kuigi ema ja isaga! :D

1200.- kooli poolt iga kuu.

Klassijuss teab, muuseas, et ema ja isa koos elavad, seega, ise ütles, täida avaldus!:)

RAHUL


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.