Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kenkuowner = scammer [Pic PROOF]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Surma ei saa keegi, Reimo Rebane tuntud scammer, et nagu jah asjad juhtuvad. lol

 

kuule reimo rebane stfu tatt , kes sult midagi tema kohta küsis onju ? kasutan tema arvet who cares like ? tema rs ei pela toksi see endale pähe kinni kuradi urood , reported post for spam ja offtopic

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ABN kasutab Reimo kontot jh.

Kui ta sulle raha ei anna,siis võib panni toppida.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ABN kasutab Reimo kontot jh.

Kui ta sulle raha ei anna,siis võib panni toppida.

 

mulle on ta bloki peale pannud , tegin päeval peale temaga "äritsemist" uue konto ja seal oli online enda msnis offline järelikult sain blokki ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mulle on ta bloki peale pannud , tegin päeval peale temaga "äritsemist" uue konto ja seal oli online enda msnis offline järelikult sain blokki ...

 

Nshit et need inimesed kes sindenam ei huvita blockitakse ära. Mul oma Msn-is kolmveerand kontaktidest blockitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see pole mu msn ja vahvli kasutajal oli hot muudetud

 

kotib ? sinu kasutaja jääb siis halva märgi alla , banni saad sa enyway kui raha tagasi ei maksa , lisa mind msni parem ja saada see raha mulle ja klaarin selle teema kinni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ban him!!!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kotib ? sinu kasutaja jääb siis halva märgi alla , banni saad sa enyway kui raha tagasi ei maksa , lisa mind msni parem ja saada see raha mulle ja klaarin selle teema kinni

 

hahaha ,sa oled fail , nyyd kui tuleb välja et ta ei scamminudgi siis palu vabandust tont idioot , kuradi pedestunud A.B.N

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hahaha ,sa oled fail , nyyd kui tuleb välja et ta ei scamminudgi siis palu vabandust tont idioot , kuradi pedestunud A.B.N

 

Ja kes sulle putru pakkus ?

Hoia oma mokk maas kui sul midagi asjalikku sealt ei tule,ta lasi mult kasutaja üle ja ta peab banni saama mind ei huvita kes ta kasutajas sees oli ise siis jagab paroole kõigile,ja kõik te olete internetis ''Üli Kõvad Mehed'' aga kui tegudeks läheb siis jooksevad kõik kus kurat...Mida ta ültse tühja pomisete kui te midagi sellest kasu ei saa,olete ikka tatikad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kui ta ytleb et see polnud tema seal kes pm saatis siis las mõni mode vaatab kas on teise ip alt sees k2idud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oleks ma reimo rebane siis gf jah aga phew , mu nimi on hoopis millegipärast midagi muud :)

mul täitsa hea meel kes iganes scammis reimo rebanse konto peale raha , mind vabsee ei koti halvustage edasi ma ainult sebin teile warne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oleks ma reimo rebane siis gf jah aga phew , mu nimi on hoopis millegipärast midagi muud :)

mul täitsa hea meel kes iganes scammis reimo rebanse konto peale raha , mind vabsee ei koti halvustage edasi ma ainult sebin teile warne

 

ma üritan raha saada,et tagasi maksta mida ma pole teinud,oleks hea kui adminiks kontrolliks ipt,et banni ei saaks ma maksan lähi ajal selle p2p pinni kinni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IP ei klapi .


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keda see IP huvitab ?

Umbes kui ma enda kasutajaga olen kodus internetis ja scammi näiteks mingis avalikus internetipuntis , ja siis ma ei saa banni ? Nojah ägedad olete ... Mis seal vahet on et IP ei klapi eriti jobu peaks olema kui teatalse juba kasutaja parooli jne ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kenku on kohustatud raha tagasi maksma, sest ikkagi sinu msn-ga lasti lohku ja sa ei teavitanud foorumit, et keegi teine kasutab ka sama msni.

 

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/43256-o-120-a.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.