Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jack'i signad .

Soovitatud postitused

Harjutan ka siis kätt ning tegin mõned (H)

Keegi tahab signat siis PM !:)

Olen teinud juba : taks22-le ja sYcoN-ile

 

MUUTSIN väljaulatava renderiga signat , uus selline siis , eelmine tõesti kahtlane oli:

beckham%20signa.png

 

Ning Tavaline :

1111.jpg

 

 

Uuendan, nii kui ma viitsin jälle uue valmis meisterdada , vaatan igast õpetusi ning ma arvan , et hakavad paremaks minema ;) praegu on jah alla poole arvestust - tean !:-(


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõmba rohkem brushe..

 

Järgmine kord tee taust värvikamaks :P

 

Ja see kõik.

 

Ei oska Brushidega tausta korralikult ära teha ;S

Aga eks ma üritan ..

 

taks1.jpg

Midagi uut siis teie silmadele, jälle ;)

 

Ning midagi ka vahvli teemalist segasin ;)

 

vahvelsigna.jpg


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei oska Brushidega tausta korralikult ära teha ;S

Aga eks ma üritan ..

 

taks1.jpg

Midagi uut siis teie silmadele, jälle ;)

 

Ning midagi ka vahvli teemalist segasin ;)

 

vahvelsigna.jpg

 

ükssoovtus,ära teegi brushidega.Brushidega signad on ilusad kui neid on signal vähe ja rohkem on siiski kasutatud igast teisi efecte.

Aga noh algaja kohta hed signad küll,väljaulatuva renderiga signad jah suh koledad,eriti kui raam renderi taha jääb ;)

 

//Proovi neid brushe smudgeda ka vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ükssoovtus,ära teegi brushidega.Brushidega signad on ilusad kui neid on signal vähe ja rohkem on siiski kasutatud igast teisi efecte.

Aga noh algaja kohta hed signad küll,väljaulatuva renderiga signad jah suh koledad,eriti kui raam renderi taha jääb ;)

 

//Proovi neid brushe smudgeda ka vms

 

aam , no tänud soovituste eest :-)

Eks ma jah püüan ennast nn. kõrgemale uppitada ja paremaid signasid ikka tegema õppida.


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aega võtab see paremaks minemine.

Aga sul läheb hästi.

 

Kui teed popout siggisi, siis ära ääri lisa ja vaata, et renderi alumine osa, mis jääb sinna sisse sulab BG-ga super hästi kokku. Ühesõnaga õpi selgeks ennem BG tegemine ja see, et see renderiga kokku läheks. Kohe ütlen ka igaksjuhuks ära, et vilkuv tekst ei ole lahe vaid häiriv.

Ääred võiksid 1px mustad teha. Kasuta jh vähem brushe, kui kasutad rohkem siis pead vaatama, et nad ikka hästi kokku sobiksid. Proovi erinevaid stiile ja pane nendest kokku oma stiil. Muidugi ei pea sa just siggisid tegema, see on GFXi suht üks lihtsamaid asju. Aga see muidgu ka oleneb. Harjuta ka Wallpapereid, logosid, photo manip. jne.

 

Hea tutorialite sait on see nt.

SigTutorials.com Signature Tutorials

 

ja rendereid saad.

Planet Renders v3


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kenad, 5p


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aega võtab see paremaks minemine.

Aga sul läheb hästi.

 

Kui teed popout siggisi, siis ära ääri lisa ja vaata, et renderi alumine osa, mis jääb sinna sisse sulab BG-ga super hästi kokku. Ühesõnaga õpi selgeks ennem BG tegemine ja see, et see renderiga kokku läheks. Kohe ütlen ka igaksjuhuks ära, et vilkuv tekst ei ole lahe vaid häiriv.

Ääred võiksid 1px mustad teha. Kasuta jh vähem brushe, kui kasutad rohkem siis pead vaatama, et nad ikka hästi kokku sobiksid. Proovi erinevaid stiile ja pane nendest kokku oma stiil. Muidugi ei pea sa just siggisid tegema, see on GFXi suht üks lihtsamaid asju. Aga see muidgu ka oleneb. Harjuta ka Wallpapereid, logosid, photo manip. jne.

 

Hea tutorialite sait on see nt.

SigTutorials.com Signature Tutorials

 

ja rendereid saad.

Planet Renders v3

 

Parim õpetus/soovitus vms !

Eriti suured tänud sulle ;) Kindlasti üritan kõiki neid järk-järgult jälgida ka ;)

Eriti ei meeldi muidugi mingeid õpetusi vaadata , olen harjunud ise õppima , aga no tsekkan üle , inglise keelt eriti ei oska , niiet sellest pole vist abi:D

Aga ikkagi suured tänud sellise vahva posti eest :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust on ikka parem õppid kellegi teise abil. Minul on nt msnis üks parim graafika experte keda tean. Ta on muidugi Texasest pärit aga Inglise keelt räägin väga vabalt. On ka üks teine inimen kes oskab väga hästi ja nemad on suht ainsad kellelt võtan õpetus sõnu ja näitan oma pilte. Kriitika viib kõige paremini edasi.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
oh oh, frost anna mulle ta MSN :D Tahan teada mis ta minu omadest arvab. Jack inglise keele peab ära õppima :D Ilusad muidu.

 

9aastat seda õppinud , no tegelt 8 , esimeses sai mängitud rohkem aga ikka pole selgeks saanud :D midagi aru saan ikka :D aga nii ei saa aru , et kui filmi vaatan ja teksti alt ei loe , nii ei saa mõhkugi aru :D

:ty


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg tglt?

 

Ma olen õpinud paar aastat ja need ka enamasti netis. Koolis ma õppimise asemel räägin klassivennaga ja segan tundi. Nigunii teeks juba lõpu eksami vaba randmega 5 peale. Tean kuna olen näinud selle aasta oma. Ja üldse Inglise keel nii vaba. Filmide vaadates mai hakkagi üldse tõlkima, see sõna tleb sekundiga nagu kuulaks eesti keelt.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mul küll nii pole , ma pean ikka mõtlema tükk aega mis see tähendab:D

täitsa jama ikka :S

 

Lisan ka ühe signatuuri juurde :)

Google teema siis :D

 

gooogle.gif

 

Leidsin midagi google.com-ist kah [ POLE MINU TEHTUD ! ] aga äge on siiski :D

 

center_header421px_0.gif


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg tglt?

 

Ma olen õpinud paar aastat ja need ka enamasti netis. Koolis ma õppimise asemel räägin klassivennaga ja segan tundi. Nigunii teeks juba lõpu eksami vaba randmega 5 peale. Tean kuna olen näinud selle aasta oma. Ja üldse Inglise keel nii vaba. Filmide vaadates mai hakkagi üldse tõlkima, see sõna tleb sekundiga nagu kuulaks eesti keelt.

 

Jajah, mul on põhiliselt samamoodi, kuigi ei peaks veel poolesid sõnasi teadma kooli tundide järgi.


SpiderFantoomReRe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lind on kahtlane, ääred on valged ja sellest tuleks järeldada, etvalgus paistab peale,aga valgust kuskilt ei paista

 

ei saa ju raamidest järeldada , et valgus peale paistab , raamid võivad mistahes värvi olla ju , ma küll selle järgi ei võta , et mingi valgus peale paistab vms ..

 

Ee nendest kolmes viimases signas pole midagi peale raamide ja kirja lisatud?on mul õigus?

 

natuke liiga igavad ja tavalised...

võiks ikkagi efecte kasutada n shit ;)

 

peaaegu õigus , kärbitud ja värve lisatud ning asendeid muudetud :)

igalühel on õigus oma arvamusele ;)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.