Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tartu Karlova Gümnaasium

Soovitatud postitused

VIP

karlov2.PNG

 

Lühidalt koolist:

Tegemist on kooliga mis kuulub Tartu linna vanimate koolide hulka.

Kooli juured ulatuvad aastasse 1875 kust edasi on kooli maine järk järgult kasvanud.

Praegune Tartu Karlova Gümnaasium on teadupärast muusika ja ajaloo kallakuga.

Muusika süvaõppe sisseviimise kooli õppekavva tingis eelkõige vajadus kvalifitseeritud lauljate järele. Ajaloo süvaõpetuse tingis liialt kasin ja ühekülgne riiklik programm. Tartu Karlova Gümnaasiumis on võimalik õppida humanitaar- ja reaalainete harus.

 

karlov1.PNG

------------------------------------------------------------------

Nüüd aga selle juurde miks tegin just selle kooli jaoks eraldi teema.

Nimelt olen täheldanud, et nii mõnigi vahvellane käib (on käinud) selles koolis ning teatud põhjustel sooviks saada nendelt isikutelt tagasisidet antud õppeasutusest.

 

Seega palun teid kõiki, kel on olnud või on siiani kokkupuuteid selle kooliga anda väike omapoolne tagasiside.

Rääkige, mis teile selle kooli juures meeldis ja mis mitte. Kuidas jäite rahule pedagoogide tööga ja saadud haridusega ? Rääkige, mis on selle kooli juures sellist, mis teeb ta eriliseks. Milline on sealne tase, millised on sealsed olme-/õppetingimused ? Kindlasti kirjutage juurde, et kuidas teil selles koolis hinded on (olid) ja mis klassis te käite (käisite) ? Lühidalt öeldes kirjutage sellest koolist kõike mis meenub.

 

Suured tänud Teile, praegused ja endised Karlovlased! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures.

Ma ei käi selles koolis ja ei ole ka kunagi käinud. Pole isegi hoonet külastanud. Ma tean enda kogemusest seda, et nr.9 bussiga saab sinna kooli juurde :)

 

Aga mul on paar tuttavat, kes on selles koolis lõpetanud 12-da klassi ja käinud alates 1-st klassist saati ja nad on öelnud, et selle kooli tase ja maine on langenud ikka väga suures koguses. See ei ole enam see hea kool, mis oli mõningad aastad tagasi.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures.

Ma ei käi selles koolis ja ei ole ka kunagi käinud. Pole isegi hoonet külastanud. Ma tean enda kogemusest seda, et nr.9 bussiga saab sinna kooli juurde :)

 

Aga mul on paar tuttavat, kes on selles koolis lõpetanud 12-da klassi ja käinud alates 1-st klassist saati ja nad on öelnud, et selle kooli tase ja maine on langenud ikka väga suures koguses. See ei ole enam see hea kool, mis oli mõningad aastad tagasi.

 

Eksid , sinna saab nr. 6 bussiga :D

 

Ise käin selles koolis ja see on väga OK kool , muidugi oleneb ka sinu käitumisest.

Muidu soovitaks teistele küll seda kooli ..

 

Rohkem küsimusi võid PM'is küsida ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käin siin koolis (9 aastat juba^^)

Minu arust küll super luks kool ;) Mõned õpetajad on natuke kiiksuga, nagu nad kõik tegelikult.

Lõpetasin 9nda, edasi Gümnaasiumisse - Karlovasse ! :)

Õppetingimustest lühidalt: Paar aastat tagasi tehti suht suur remont, kus siis renoveeriti söökla, siis järk-järgult esimene-teine korrus. Eelmine aasta ilmus õpetajate toa juurde suur plasma telekas ja kohendati kolmandat korrust. See aasta nii palju kui nägin, parandatakse kooli jalkaplatsi, mis jätab suht väga soovida (punane väljak - kruusa peal mängime juhuu...). Sportimisvõimalused on viletsad, aga muu üle kurta ei saa. Ega's masu ajal igale poole euroremonti teha saa ;)

On hullemaid, on paremaid.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tean sellest niiipalju et täna oli lõpuaktus @ vanemuine ja seal oli pommiähvardus :D

 

Karlova kooli seal küll polnud.

Kutsehariduskeskus ja Kommerts ju


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mäletan neljandas klassis,kui me poistekooriga sõtisime selle samasse kooli konkursile,saime teise koha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mäletan neljandas klassis,kui me poistekooriga sõtisime selle samasse kooli konkursile,saime teise koha :D

 

Meie kool pani ära jah?

 

 

 

Kool on muidu normaalne , mõni õps annab soovida , aga eks seda on igalpool. Ise olen sügisest nüüd üheksandas klassis :eat: , probleeme ei ole eriti , mäletan et mingi eelmine aasta oli see vist kui mingid meie kooli tüdrukud kellegi teise läbi peksid. Siis veel aastaid tagasi panid mingid poisid kellegil juuksed põlema vahetunnis vist... :D Nojah , eks ikka juhtub , noh tegelt mitte aga ikkagi... Ei kurda .(H)


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meie kool pani ära jah?

 

 

 

Kool on muidu normaalne , mõni õps annab soovida , aga eks seda on igalpool. Ise olen sügisest nüüd üheksandas klassis :eat: , probleeme ei ole eriti , mäletan et mingi eelmine aasta oli see vist kui mingid meie kooli tüdrukud kellegi teise läbi peksid. Siis veel aastaid tagasi panid mingid poisid kellegil juuksed põlema vahetunnis vist... :D Nojah , eks ikka juhtub , noh tegelt mitte aga ikkagi... Ei kurda .(H)

 

Ei,teie kool ei saanud mingi koha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Suured tänud teile!

Teie vastused on olnud suureks abiks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.