Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ScammeR ; Rs.Noob1@hotmail.com

Soovitatud postitused

KURRRRRRRRB.jpg

 

 

 

Ehk siis rs.noob1 on scammer , ja edu teile ,kes on teinud temaga diile jne , sellesmõtets tegime vahetust ta Zerkeri vastu ; RocketdaLeet . andsin 2 acci peale , ja võttis acci kohe jjäärgmine päev tagasi , ja nüüd ise naerab rahulikult

 

 

Sellesmõttes BANiga ma ei lepi , pange IP BAN palun ,

 

AITÄH !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmbab korra juhtme modemist välja ja sisse tagasi siis uus ip ja scammer tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

 

Ehk siis rs.noob1 on scammer , ja edu teile ,kes on teinud temaga diile jne , sellesmõtets tegime vahetust ta Zerkeri vastu ; RocketdaLeet . andsin 2 acci peale , ja võttis acci kohe jjäärgmine päev tagasi , ja nüüd ise naerab rahulikult

 

 

Sellesmõttes BANiga ma ei lepi , pange IP BAN palun ,

 

AITÄH !

IRW ?! "Banniga ma ei lepi, IP Bann palun " Wtf. Keegi pole never siit foorumist saanud ip bann ja ei saa ka tema sellise mingi acc pärast. Siin foorumis on ka hullemaid scämme olnud, still no ip ban.

Aga noh, Sitt vana. Addis mind ükspäev. Küsis et müüd midagi, rääkisin temaga ja oli aru saada et ta kahtlane. Ma pole midagi müünudgi viimase 2 nädala jooksul ja vend addib et müüd midagi ? Ise ei teagi naq mix addib aga ikkagi lisab.

Ftw.

Acc saab alati tagasi võtta

Vahetused sakivad


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Modemiga ei muuda IP, tobu .


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Modemiga ei muuda IP, tobu .

 

 

 

 

Muudab ikka küll:wink:

 

 

 

Ban pl0x.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.