Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammerid Ponsanoob@hotmail.com ja Menraynor5@hotmail.com

Soovitatud postitused

Sain scammi siis, eespool on teema kus suudeti teda vältida -.- Tulevikus igatahes kui midagi ostma hakkan vaatan ringi siin kõigepealt...

scamm9.jpg

Kõik algas sellega et me Präänuga (ponsanoob@hotmail.com) rääkisime sellest kuidas ma ostan temalt acci ära. Ta rääkis , et tal rs ei lähe tööle ja vahvli acci ei ole, niiet ma ütlesin , et teeme MM-iga. Samal hetkel logis sisse [email:2kk5a6bc]menraynor5@hotmail.com[/email:2kk5a6bc] kelle nimeks oli siis [email:2kk5a6bc]Manraynor5@hotmail.com[/email:2kk5a6bc] mida ma loomulikult vaatasin. Kui ma tõendeid tahtsin siis ta alati mõtles mingi vabanduse välja, ütlesin et saada mulle pm vahvlis, seepeale ta ütles, et ta ei saada kuna ta ei taha scammi saada vms, sellist segast juttu. Siis läksime tehinguga edasi ja kuna ma uskusin niiväga et see on vahvli mode kellega ma räägin siis usaldasin ka. Ma hakkasin veel tõendeid nõudma, ning ka neid ei tulnud, selle asemel ta ütles et ta paneb mu kahtlaste inimeste nimekirja , ning bännib.Seda ma ei tahtnud muidugi (kõige selle kohta on pildid ka! , mingi 15tykki) Edasi juhtus see siis:scamm15.jpg

Igatahes ALATI kontorollige.. mina sain enda õppetunni kätte igatahes. On jorsse ikka olemas kyll...

 

Ta nimi on Martin Osi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jh see wend oleks mu eile yle lasnud , aga see feil , see E aga peax olema A:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sain scammi siis, eespool on teema kus suudeti teda vältida -.- Tulevikus igatahes kui midagi ostma hakkan vaatan ringi siin kõigepealt...

scamm9.jpg

Kõik algas sellega et me Präänuga (ponsanoob@hotmail.com) rääkisime sellest kuidas ma ostan temalt acci ära. Ta rääkis , et tal rs ei lähe tööle ja vahvli acci ei ole, niiet ma ütlesin , et teeme MM-iga. Samal hetkel logis sisse [email:22z60ww1]menraynor5@hotmail.com[/email:22z60ww1] kelle nimeks oli siis [email:22z60ww1]Manraynor5@hotmail.com[/email:22z60ww1] mida ma loomulikult vaatasin. Kui ma tõendeid tahtsin siis ta alati mõtles mingi vabanduse välja, ütlesin et saada mulle pm vahvlis, seepeale ta ütles, et ta ei saada kuna ta ei taha scammi saada vms, sellist segast juttu. Siis läksime tehinguga edasi ja kuna ma uskusin niiväga et see on vahvli mode kellega ma räägin siis usaldasin ka. Ma hakkasin veel tõendeid nõudma, ning ka neid ei tulnud, selle asemel ta ütles et ta paneb mu kahtlaste inimeste nimekirja , ning bännib.Seda ma ei tahtnud muidugi (kõige selle kohta on pildid ka! , mingi 15tykki) Edasi juhtus see siis:scamm15.jpg

Igatahes ALATI kontorollige.. mina sain enda õppetunni kätte igatahes. On jorsse ikka olemas kyll...

 

Ta nimi on Martin Osi ja konto number on 10010352124012.

Vaadake ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oh ma peaaegu arvasin et see on õige manraynor.

 

Jätke siis meelde et manraynori ainukesed msn-id on:

 

[email:2vtaggqs]Manraynor@hotmail.com[/email:2vtaggqs] ja [email:2vtaggqs]Manraynor5@hotmail.com[/email:2vtaggqs].

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oh ma peaaegu arvasin et see on õige manraynor.

 

Jätke siis meelde et manraynori ainukesed msn-id on:

 

[email:1fbuv2na]Manraynor@hotmail.com[/email:1fbuv2na] ja [email:1fbuv2na]Manraynor5@hotmail.com[/email:1fbuv2na].

 

Ja ma ei arvanud , et ta on õige manraynor , vaid ma olin selles kindel! Kurat sellised vesipead käivad närvidele ikka.:ninja:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alati laske pm saata kurat võtaks!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.