Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Postituste hindamine

Soovitatud postitused

Külaline

Toimus väike uuendus. Nüüd saavad kõik foorumi kasutajad hinnata teiste postitusi ja tulevikus (hetkel töötan selle kallal) muutuvad negatiivse hinnetega postitused teistele nähtamatuks.

 

Tulevikus hakkame ka suure tõenäosusega osaliselt selle järgi moderaatoreid välja valima. Foorumi juhtkonna lehel kajastub kasutaja hindamiste-statistika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja ärge arvake, et see kes siin iga postitust hindama hakkab saab kohe modeks.

 

Kaine mõistus eelkõige.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asjalik värk.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas

Kui see süsteem täielikult valmis saab ja enamus foorumi kasutajaid seda ka reaalselt kasutama hakkab, siis peaks see moderaatorite töökoormust suurel jaol vähendama. Ainult kõik koos töötades suudame selle foorumi paremaks kohaks muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
modede valimine käib läbi minu ja ainult läbi minu. ära isegi anna mingeid ideid.

 

Owned! Suht sobimatu märkus tegelikult.

 

Oleks ma mode, tunneks ma suurt rõõmu sellest, aga siiski ei saa moderaatorid oma vabatahtliku, enda ajakavast sõltuvat tööd veelgi lõdvemalt võtta peale selle süsteemi täismahulist rakendamist foorumi keskkonnas.

Aga võttes arvesse seda, et siiski eksisteerib meie foorumi kasutajate seas ka vanusegrupp 7-14a, kel oma ajaga paremat teha pole, kui valmistada moderaatoritele lisakoormust ja viha nende vastu postitades ebatähtsat, -määrast ja sisutut teksti kohtadesse, kuhu selle olemasolu pole tegelikult vajalik, siis tekib tõenäoliselt antud foorumi juhtkonnale lisatööd, kuna siiski tuleb endiselt sirvida läbi enamus alafoorumites asuvates teemadest ja ka postituste hindamise "aruanded" Juhtkonna getos.

Aga loodame, et see siiski hõlbustab foorumi korrastamist ja hoiab foorumi puhtamana, hoides ära need lõputud konfliktid kasutajate vahel, mis üldjuhul ässitavad teisi sõna sekka ütlema.

 

Aga tore, iga väike muudatus viib meie kodufoorumikese helgema tuleviku poole!

 

Respect!

 

Eelpool olevas tekstis võib esineda nii kirjavigasid, kui ka kirjavahemärkide puudumist/liigset kasutamist tänu minu napile ajavarule praegusel hetkel. Kui peaks tekkima vaba hetk ja on veel meeles, vaatan eelpool kirjutatu üle.

 

 

Jaanus


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
modede valimine käib läbi minu ja ainult läbi minu. ära isegi anna mingeid ideid.

 

 

 

Ei kahtlegi! (H)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minu arust on see hea uuendus

aga kas mis siis juhtub kui postitus saab umbes -5 negatiivset ütlust

ja mis saab siis kui ta saab +5 positiivset ütlust?

nii võiks olla et -5 kustutab postituse ära. ( ja ei saa 1p. hoiatuse ,sest mõned võivad hakata tegema nii igale postitusele 5 sõbraga negatiivseid panema ja siis oleme me kõik v.a. mode/adminid )

ja kui on 10+ positiivset ütlust sel juhul saaks ta mingi uue emblee. ( mille sees oleks kirrutatud korralik postidaja vms.)

 

äitah! ( admin. kui on soovi mis suguse emblee ma teeksin siis saada mulle kiri postkasti)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hea uuendus!

Ootasin selle taolist uuendust:)


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
minu arust on see hea uuendus

aga kas mis siis juhtub kui postitus saab umbes -5 negatiivset ütlust

ja mis saab siis kui ta saab +5 positiivset ütlust?

nii võiks olla et -5 kustutab postituse ära. ( ja ei saa 1p. hoiatuse ,sest mõned võivad hakata tegema nii igale postitusele 5 sõbraga negatiivseid panema ja siis oleme me kõik v.a. mode/adminid )

ja kui on 10+ positiivset ütlust sel juhul saaks ta mingi uue emblee. ( mille sees oleks kirrutatud korralik postidaja vms.)

 

äitah! ( admin. kui on soovi mis suguse emblee ma teeksin siis saada mulle kiri postkasti)

 

 

EI.Meile ei ole vaja rohkem embleeme. Neid on hetkel piisavalt.:uni:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea uuendus, aga pane on/offline tulukesed tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea uuendus!

 

Nüüd on siis tehingud+postituste hindamine.

 

pakuks veel omalt poolt välja sellise asja nagu seda on "+/- rep"

See on päris mitmes foorumis käiku lastud(Juba päris pikalt) ja see on väärt asi minu vaatevinklist.

Ilmselt olete te ise ka selle peale mõelnud? Kui, siis mis argumendid on selle poolt/vastu toodud?

Selles suhtes, et näiteks ära ilmselt selle, kes teeb arukaid postitusi ja kes mitte.

Muidugi saate juhatuse poolt ka juba statistikat vaadata, kuid, kui oleks +/- rep süsteem, siis näeks iga kasutaja ka mis teiste kohta arvatakse?

+/- rep limiidi saab ka peale panna, et ei oleks sellist asja, et osad kasutajad panevad päevad üksteisele sadu kordasi +/- reppi.

Veel saab sellise asja peale panna, et ühele inimesele ei saa 2x järjest panna reppi.

+ veel selline asi, et ei saa ühele postitusele mitu korda panna(Erinevad kasutajad ikka saavad, kui üks kasutaja ei saa panna ühele postile mingi miljon korda reppi)

 

Mis sellest arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ainult kõik koos töötades suudame selle foorumi paremaks kohaks muuta.

 

Selle lause ajal hakkas mu mõttes selline rahulik sümfoonia laul mängima.. :D Nagu patriootlik lootusehüüe, mis on metsade/mägede taha kuulda. :D

 

Hea appdeitt! (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea uuendus!

 

Nüüd on siis tehingud+postituste hindamine.

 

pakuks veel omalt poolt välja sellise asja nagu seda on "+/- rep"

See on päris mitmes foorumis käiku lastud(Juba päris pikalt) ja see on väärt asi minu vaatevinklist.

Ilmselt olete te ise ka selle peale mõelnud? Kui, siis mis argumendid on selle poolt/vastu toodud?

Selles suhtes, et näiteks ära ilmselt selle, kes teeb arukaid postitusi ja kes mitte.

Muidugi saate juhatuse poolt ka juba statistikat vaadata, kuid, kui oleks +/- rep süsteem, siis näeks iga kasutaja ka mis teiste kohta arvatakse?

+/- rep limiidi saab ka peale panna, et ei oleks sellist asja, et osad kasutajad panevad päevad üksteisele sadu kordasi +/- reppi.

Veel saab sellise asja peale panna, et ühele inimesele ei saa 2x järjest panna reppi.

+ veel selline asi, et ei saa ühele postitusele mitu korda panna(Erinevad kasutajad ikka saavad, kui üks kasutaja ei saa panna ühele postile mingi miljon korda reppi)

 

Mis sellest arvate?

 

+- rep oli suht tore asi seni kuni tekkis Rep. contest ja see paari päeva jooksul "ära kadus". Oli suht sama süsteem minu mäletamist mööda.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga te võikside teha selle

2 kasutajat 4-st leidis, et see postitus on asjalik

juttu asemel skaala.

nagu on delfi.ee-s ja mujal

et -5 [] [] [] [] [] [0] [] [] [] [] [] +5 :)

'


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga te võikside teha selle

2 kasutajat 4-st leidis, et see postitus on asjalik

juttu asemel skaala.

nagu on delfi.ee-s ja mujal

et -5 [] [] [] [] [] [0] [] [] [] [] [] +5 :)

'

 

Ja siis paneme veel kasutaja warn-statuse ka nähtavale...

Peaasi, et igast vidinaid ekraan täis oleks.

Oinakari.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga te võikside teha selle

2 kasutajat 4-st leidis, et see postitus on asjalik

juttu asemel skaala.

nagu on delfi.ee-s ja mujal

et -5 [] [] [] [] [] [0] [] [] [] [] [] +5 :)

'

 

Täitsa hea idee isegi. Jaanus ütles, et paneme ekraani igast asju täis, ei pane ju! Vahetad selle pika lause selle skaalaga välja ja ekraan jääb samasuguseks.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas

Hetkel see süsteem ei tööta veel nii, et negatiivseid postitusi varjatakse, kuid ma arvan, et selle number saab olema -4 nagu digg.com-is. Muidugi hiljem saame vastavalt oma vajadustele seda süsteemi muuta. Ma hetkel töötan selle kallal, et kõik moderaatorid saaksid lihtsa vaevaga nn. "pahadelt" kasutajatelt hääletusõiguse ära võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel see süsteem ei tööta veel nii, et negatiivseid postitusi varjatakse, kuid ma arvan, et selle number saab olema -4 nagu digg.com-is. Muidugi hiljem saame vastavalt oma vajadustele seda süsteemi muuta. Ma hetkel töötan selle kallal, et kõik moderaatorid saaksid lihtsa vaevaga nn. "pahadelt" kasutajatelt hääletusõiguse ära võtta.

 

Loodame , et saab korda:)

Kuna see on vajalik ja sellest oleks ka palju abi:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.