Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HOIATAN: Tudish

Soovitatud postitused

VIP

fake msn .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No issand jumal :D Ma pole öelnudki,et vahendajaga ei sobi.Ma lihtsalt ei olnud nõus maksma selle eest. Sellise asja pärast teema teha?

 

No pange ban ära,go ahead -.-

Ei saa enam üldse aru,ütlen et käi ette,sul vähem tehingud kohe vastus: omg sa scammer,teen teema. jne. Noorus on hukas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ongi ju hoiatus. Ta ütles selge sõnaga, et maksab.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra tudish sa oled mingi aju ?

Loe ise enda jutt läbi, nagu see oleks kellegi teise oma.. see kahtlasem kui mõne scammeri jutt isegi kuradi lohh.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta ütles peale seda kui ma keeldusin... Võiks enne seda ka teksti panna,seal selgelt näha et ta ei öelnud midagi selle kohta et ta ise maksab.

 

Ja Koer,mida sa whined? Sa polegi sellega seotud,ma lihtsalt keeldusin vahendaja eest maksmast.

Ei pea kohe sõimama hakkama,grow up?

 

Irv,sa võiksid kõik pildid lisada,algusest peale kuni Idk'ni.'

 

 

Suht fu**ed up,eile & täna tehti teemad et ma lasin kellegi üle ja kohe hüpati turja kuigi ma ei teadnud mitte midagi. Nüüd olen scammer kuna mul pole sellist summat et vahendaja eest maksta.

Tõsiselt,enne seda ta ei öelnud et ta maksab ise-niiet ma keeldusin.See ei tee minust kohe scammerit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Arvan sama . Polnud siin midagi kahtlast atm . JA SELLEST KES MAKSAB MM POLE JUTTU !

 

Tuleb veel ajudoonoreid ? Ma ütlesin, "kui sa maksad 325.- zealide eest, siis 25 eeku läheb sellest maha teenustasu MM'le" seega, mina maksan. Oli kahtlane ikka küll, mitu korda küsisin, et noh kas ei ole siis MMiga nõus äri tegema, siis oli vaikus, kui tegin nudge, siis tuli vastus "ah misasja, sa ei ole küsinudki seda"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Arvan sama . Polnud siin midagi kahtlast atm . JA SELLEST KES MAKSAB MM POLE JUTTU !

ongi tudish on puhas poiss lol


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvan sama . Polnud siin midagi kahtlast atm . JA SELLEST KES MAKSAB MM POLE JUTTU !

 

Kui sa oma silmad ära peseksid, näeksid selgelt, et jutus on öeldud korduvalt, et irv maksaks ise selle 25 krooni middlemanile.

Ja juba on uus teema temakohta, kahjuks ainult tõestuseta :/ kuigi lambist ei hakka keegi mingi teemasi tegema ju, või mis.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.