Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas teha Gravity Bongi ?

Soovitatud postitused

VIP

Oi see on mõnus :D, ise soovitaks teha ainult ämbriga, ei pea mingit kokat ostma ega midagi :D


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht "algajate" variant on see koka pudeli jura.

Ma tean paremaid mooduseid aga kõlbab ka see kui muid ei tea.

Ei hakkaks siinkohal õpetama.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gravity on räme teema :D

Ise olen selle saia koti ja pudeliga teinud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gravity on räme teema :D

Ise olen selle saia koti ja pudeliga teinud.

 

Saiakoti süsteem on ka proovitud. :%


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gravity on räme teema :D

Ise olen selle saia koti ja pudeliga teinud.

 

saia kotiga pole minuarust nii hull ,

 

ise teinud ka gravityt , tegin spice sealt , tegime 2kesti sõbraga ühe täie ära , järgmise täie ajal naersime , tegime teise täie ära ja olime suht putsis :D

 

// btw miks 2 pudelit vaja ?

 

ma olen ntx nii teinud , et 1 pudeliga

 

1 pudel , alla väikse augu , korgi peale foolium ja ganja siis paned põlema ja hakkad välja laskma vett , siis see tõmbab kõik ganja tossu sisse , võtad fooliumi pealt ja tõmbad korgi kohast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

me oleme teind gravity bongi siis ikka normaalse pilli ostad poest 5L Vee kanku loikad põhja alt ara võtad nt selveri kilekoti ja kleeplindi teipid selle ümber peale teed mahakeeratava kaha tõmbad koti pudeli sisse annad pealt leeki kui mant peal ja hakkad vaikselt kotti tirima see laheb koik tais sealt saavad mingi 3 venda korraga kõssi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.