Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Majanduslangus.

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis.

Räägime lähedalt teie perekonnast.

Kas teie pere valib surutise all mida ta ostab? Hoiab raha rohkem kokku ,või on samaviisi ja surutis ja pressi peale ja elu läheb edasi?

Kas kellegil on perekonnast keegi töökoha ära kaotanud?

Et siis rääkige kõigest täpsemalt, karta ei ole vaja.

 

 

 

 

Endast siis:

Ausaltöeldes minu peret surutis ei ole kõigutanud,asjad liiguvad endist viisi mitte ei jää kusagile kinni.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil on ikka kõik samapalju probleeme ja samapalju häid asju nagu alati on olnud.

Majanduslangus eriti mõjutanud ei ole ja õnneks töökohti pole ka keegi kaotanud.

 

Aga nagu näha siis foorumi elu on majanduslangus mõjutanud.

Scammereid tuleb aina rohkem ja rohkem juurde.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Seda küll..


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga see kõik on hea.

Oodatust parem, kuid siin foorumis rohkelt inimesi nii,et ootan inimeste arvamusi aruandeid rohkem.

Kallid foorumlased, ärge kartke , jagage teistega enda surutist.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nojah siis.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igatahes mind on küll kergelt mõjutanud. Mõned suuremad ostud lükkusid edasi. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole mõjutanud meie peret .. või noh, pole ise küll märganud, et midagi oleks muutunud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rääkige aga veel.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otseselt ei ole mõjutanud meid enda surutis, vaid teiste surutis.

Ehks siis, sealt kust raha peaks tulema, ei tule, kuna nendel kelle käest see tulema peaks pole sentigi.. Aga kõik on korras, midagi perse kukkund küll ei ole.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meie peret pole ka otseselt mõjutanud. Vanematel on ka sellised töökohad, et palgakärpimist võib-olla ei tasu karta ning noh, töökohti ka vast ei kaota, ma loodan. :D

 

Aga endiselt käib kõik vana elu viisi. (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht koht on mõjutanud küll. Ema käib endiselt tööl & stuff kuna on töödanud mitu mitu aastat seal töökohas, kuid isa kes käis välisamaal (soome/rootsi/saksamaa) tööl, seal oli nii, et kui isa sinna tööle läks siis pidi 5a. kindel töökoht olemas olema, kuid majanduslangus tuli, siis läks see firma pankrotti ja pmst nüüd isa on atm kodus. Vahepeal käis mingi uue firmaga välismaal, aga seal on ka tööd nii vähe, et käib seal väga harva.

Sellessuhtes, et kui palju me sööme, joome, riideid ostame jms ei ole mõjutanud mind (a)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei kõigil mu pereliikmetel on töö olemas . See on kõige tähtsam.

 

Mina kulutan raha nagu alati. Tööd mul pole ega tahagi. Koolist saan õppetoetust kuna hinded on OK. Ja kui raha on juurde vaja siis saan küsida.

 

Minu arvates on see majanduskriis veidi valelik.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No osadele inimestele mõjub see päris rängalt.

Ma tean ühte inimest ,kes oli miljonär ja nüüd ta elab tagasihoidlikult.

Ega see täiesti valelik kah ei ole.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vend on töötu.

Mina lõpetan alles kooli, vaatasin ennem töökuulutusi, et midagi leida, aga ei leidnud midagi, igal pool oli lube vaja mida mul pole.

Ülejäänud perekonnaliikmeid ei mõjuta eriti, toidulaud on veits kitsam ainult, aga söödav.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vähemalt üks inimene ,kes tunnistas ülesse oma majandusliku olukorra.

 

Au sulle.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm mina tööl ei käi seega ei saaks öelda, et mind see puututab, aga ema isa mõlemad käivad 3 töökoha peal, sest muidu ei tuleks hakkama...

 

Tasku raha ma ei ole juba 2 kuud saanud :(

aga kui linnas käime ja mul midagi vaja on, siis ikka nad ostavad need asjad.

 

Suvel tahaks kuskile tööle, aga olen 15 ja kuna Eestis on ju nii palju töötuid, kes on täiskasvanud siis on suht raske minu arust midagi leida :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On m6jutanud kyll...

Mamps j2i t88kohast peaaegu ilma ... istub praegu kodus 3900.- saab kuus :)

eino aga muidu elame ikka edasi , paps sai ametik6rgenduse ;)


Kõikvõimalikud tõlketööd vene keelest kiire & odav

msn : [email:3tcm1soy]semi.is.alive-@hotmail.com[/email:3tcm1soy]

tel.nr. : 53857506

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No osadele inimestele mõjub see päris rängalt.

Ma tean ühte inimest ,kes oli miljonär ja nüüd ta elab tagasihoidlikult.

Ega see täiesti valelik kah ei ole.

 

Loe rohkem äripäeva, igas artikklis on siukseid jutte.

Eelmises äripäevas lugesin, et üks tavaline mees, tegi tõusu ajal omale kinnisvara firma, oli ehtne tööori, peale töö tal elu ei olnudki, lapsi üles kasvamas ei näinud, raha oli nagu ratsahobusel sit*a, sportautod värgid, ja nüüd majanduslangus andis talle siukse põntsu, et ta oma sõbrad, kellelt ta võlgu oli võtnud, võtsid talt kõik asjad käest ära, tal polnud kuskile isegi enam minna, mees läks hulluks, pandi hullumajja, natuke aega läks mööda ja sooritas enesetapu.

 

Anyway, isa on mul ka ''nn'' ärimees, hotell,golfiväljak jne, firmade käivet ma ei tea tõesti öelda, kas on kahanenud või mitte, kuid praegu üleüldiselt küll ei ütleks, et midagi väga palju muutunud on, natukene vb, ei ostnud suuremat kaatrit see aasta näiteks, mille pidime ostma. Kuid see polnud ka meie süü, sõbrad ei suuda võlgu ära maksta.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe rohkem äripäeva, igas artikklis on siukseid jutte.

Eelmises äripäevas lugesin, et üks tavaline mees, tegi tõusu ajal omale kinnisvara firma, oli ehtne tööori, peale töö tal elu ei olnudki, lapsi üles kasvamas ei näinud, raha oli nagu ratsahobusel sit*a, sportautod värgid, ja nüüd majanduslangus andis talle siukse põntsu, et ta oma sõbrad, kellelt ta võlgu oli võtnud, võtsid talt kõik asjad käest ära, tal polnud kuskile isegi enam minna, mees läks hulluks, pandi hullumajja, natuke aega läks mööda ja sooritas enesetapu.

 

Anyway, isa on mul ka ''nn'' ärimees, hotell,golfiväljak jne, firmade käivet ma ei tea tõesti öelda, kas on kahanenud või mitte, kuid praegu üleüldiselt küll ei ütleks, et midagi väga palju muutunud on, natukene vb, ei ostnud suuremat kaatrit see aasta näiteks, mille pidime ostma. Kuid see polnud ka meie süü, sõbrad ei suuda võlgu ära maksta.

 

Ma tooks näitena Karmen Kassi, kes nurjunud kinnisvaratehingute pärast endalt kõik riided ära kiskus, et võlgu maksta. :?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.