Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Corporeal Beast.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere tulemast minu Corporeal beast guidesse.

 

Corporeal beastist:

 

Corporeal beast on Runescape'i tugevaim monster mille tapmiseks on vaja miinimum 2 inimest kuid saab tingida.

 

Corporeal beast level : 785.

Hitpoints level: 2000

 

corporealbeasthg5.png

 

 

Et Corporeal beasti tappa, peab olema tehtud quest nimega Summers end.

 

Corporeal beast parimad dropid:

 

Divine Sigil: 480M divinesigil.png

 

Elysian Sigil : 308M elysiansigil.png

 

Arcane sigil: 125M arcanesigila.png

 

Spectral sigil: 115M spectralsigil.png

 

Holy elixir: 5M holyelixir.png

 

 

 

 

Alustuseks:

 

Ostke endale hulgalt Prayer potione ja Sharke,mina kasutan pineapple pizzas mis healivad 22hp ea.

 

Ostke 1+ Games Necklace g.est,et teleda Bounty Hunterisse.

 

Kuidas sattuda Corporeal beast roomi?

 

Punasega: On näidatud tee mis on väga kasulik,kui teil on näiteks vähe foodi ja ei taha seda kasutada ,et teile jätkuks järgmiseks beastiks teleportige või minge jalgsi clan warsi ning kutsuge kaaslast kaasa kes tapab teid ära,et teil jälle oleks full hp,NB: Surres asju te ei kaota.

Valgega:Need kes kasutavad Amulet of glory full of charges võivad teleda edgevillesse ja sealt jalgsi mööda seda teekonda minna corporeal beast chamberisse

Sinisega:Need kes kasutavad varrock teleporti peavad käima jalgsi mööda seda teed.

Rohelisega:On märgitud kõige lihtsam tee,soovitan kõikidele osta games necklace ja kasutada seda kui teleportina Bh-sse et bankida,ja ei ole vaja kuhugile muu kohta minna.

 

cbhguidemappsd.gif

 

 

Nõuded:

 

Meleers:

 

Attack 85+,Strength 85+,Defence 85+,Prayer 60+.

 

Gear:

 

Zamorakian spear,Helm of neitiznot,Proselyte Hauberk,Proselyte Cuisse,Skillcape/Firecape,Amulet of glory/Fury/Games necklace,Dragon boots/snakeskin boots,ring of life/jennicas ring.

 

Darklight oleks ka soovitatav, selle special attackiga saate drainida corporeal beasti defence leveli.

 

meleecbgear.gif

 

Inventory:

2 Prayer potions (3-4),Super potions set no Super Defence,24 Sharks/Pineapple pizza.

 

Strateegia:

 

Potige üles, las teised inimesed lurevad beasti ära,siis sisenege.

Kasutage lunge attack style'i , Mage pray ja piety.

 

Kui märkate, et dark core on hüppanud teie alla peate jooksma eemale temast või siis stunima teda Zamorakian Speari specialiga kuid seda vist ei olegi vaja sest tavaliselt stunivad neid rangerid.

 

cbzamspearspec.gif

 

Kui märkate lisaks, et corporeal beast tulistab just teie vastu - jookske kiirelt roomist välja sööge kuni full hp ja siis tehke peek in ning minge tagasi sisse. Juhul kui selline situatsioon kordub - väljuge.

Kõik on lihtne.

 

 

Rangerid:

 

Stats: Defence: 70+,Range 85+,Prayer: 60+.

 

Gear:

 

Archer helm,Amulet of glory/fury,black d'hide body,black d'hide chaps,rune crossbow,Ruby bolts (e) ja Emerald (e) ,et stunnida core, barrows gloves/black dhide vambraces,snakeskin boots,rune kiteshield/spirit shield/toktz-ket-xil,ava's accumulator,ring of life/jennica's ring.

 

budgetcbgear.gif

 

Inventory:

 

Games necklace, 4 Prayer potion (4),1 Ranging potion,22 x shark/pineapple pizza.

 

Strateegia:

 

Potige üles, las inimesed lurevad Beasti ,sisenege,minge veidi eemale south,pange mage protect ja eagle/hawk eye pray. Kui näete ,et black core tuli hüppas teie alla või kellegi muu tulistage tema vastu emerald bolt (e) ga - need stunnivad teda ära müneks sekundiks, kui ta aga tuleb teie alla jookske eemale temast sest ta võtab teil koguaeg hp maha.Kui märkate samuti, et beast tulistab teie vastu jookske kiiresti roomist välja sööge hp fullini , peekige in ja minge oma kohale tagasi ja attackige beasti ainult ruby (e) boltidega.

 

NB: Kui te surete corporeal beast roomis ,te ei saa Gravestone ja võite asju ära kaotada kui te kiirelt ei jookse järgi.

Miks te siis peate välja jooksma? Sest kui corporeal beast hitib teisse viimase teie hp ja te jõuate väljuda saate gravestonei ning teid blessitakse ning jõuate oma asju üles korjata.

 

 

Tahaks veel öelda - Ärge kunagi attackige teda põhjast,sest ta paneb oma kehaga väljapääsu kinni!Kasutage Jennicas ringi ,sest paljud arvavad et see suurendab võimalust saada heat droppi,ning ma ei soovita teami võtta rohkem kui 3 rangerit,ning soovitan teha tavaliselt 8-10 man team.

 

PAAR MINU DROPPI TÄNA 7.juuni.

 

Elysian Sigil drop Coinshare:

elysiansigil.png

 

 

Holy elixir drop:

 

holyelixirdrop.png

 

 

Õpetus on minu tehtud, Kopeerimine on keelatud minult loa küsimata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
paremad dropid võiks kah ära märkida :)

 

aga häste tehtud 9p

 

Panin juba paar pilte ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga 5+ õpetus, peaks ise ka kunagi ära käima, kui paremad statsid.

 

Väike viga sul ka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gear:

 

Zamorakian spear,Helm of neitiznot,Proselyte Hauberk,Proselyte Cuisse,Skillcape/Firecape,Amulet of glory/Fury/Games necklace,Dragon boots/snakeskin boots,ring of live/jennicas ring.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
On mul õigus, et osad pildid ja asjad siit copytud ? ..

 

Tip.it Runescape Help :: Corporeal Beast Killing :: The Original RuneScape help site!

 

Jah,pildid on sealt võetud,mul polnud aega Rsis gearidest pilte teha.

Õpetuse ma ei ole kuskilt tõlkinud ja ei ole mingit Google translatorit kasutanud,ma tegin kõik oma kogemuste järgi.

 

Aga jah pildid on Tip.it - ist seda unustasin öelda.

 

Väga 5+ õpetus, peaks ise ka kunagi ära käima, kui paremad statsid.

 

Väike viga sul ka.

 

 

Gear:

 

Zamorakian spear,Helm of neitiznot,Proselyte Hauberk,Proselyte Cuisse,Skillcape/Firecape,Amulet of glory/Fury/Games necklace,Dragon boots/snakeskin boots,ring of live/jennicas ring.

 

 

 

Parandatud,öelge kui märkate veel kirjavigu,ma olen kiire keyboardil ja ise ei märka palju vigu teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris kõva õpetus!

10 Point's!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hästi vormistatud teema :)

10p


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10p, aga soloda pole seda võimalik?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui ma saaks selle 304m vms dropi siis mai tea mis ma teeks....

 

igatahes super õpetus ! 10p kindlalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.