Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: P2P raha tegemine, 500k tunnis + xp

Soovitatud postitused

VIP

Lõpuks siis avaldan kõikidele vahvli rs0ritele ka selle õpetuse, kuna ise enam seda ilmselt ei kasuta ning nii mõnigi saab sellest kasu.

 

Alustuseks vaja:

65 cooking

 

Kõik asjad tehakse ära GE-s istudes. Kõigepealt osta pineapple rings (praegu GE med price 93gp) ning plain pizzas (praegu GE med price 245gp).

Nende limiit on 1k per 4 tundi, seega hea on, kui koguaeg ostab, öö läbi. Nii saab päevas 6k.

 

Siis lihtsalt paned need pangas õigetesse kohtadesse, võtad mõlemat välja 14 ja used üksteise peal. Ja siis Make All ja teeb suhteliselt kiirelt need 14 pineapple pizzat ära.

 

Pineapple pizza - 580gp each.

 

Arvutus: 580-(93+245)=242gp kasum iga pizza pealt.

 

Ühes tunnis teeb kuni 2k pizzat ehk kasum ~500k tunnis.

Üks pizza annab 45 cooking XP ehk tunnis ~90k cooking xp tuleb ka.

 

Palun väga :kiss:

 

 

NB! Kuna ma ei update siin ise GE hindu, siis kontrollige ikka enne üle ka, kuna need kõiguvad suht palju! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellest raha tegemise võimalusest rääkisin ma ligi kaks nädalat tagasi enda boti päevikus. Tore, et teema tegid, aga selle meetodiga sa ei saa kõige parema õnne korral ka 500k tunnis, sest ~1,3-1,5k teeb tunnis. Igatahes pizzat saab warrior guildist 200gp ea (GE ~250) ja pineapple saab kindla koguse päevas Catherby-st 2gp ea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sellest raha tegemise võimalusest rääkisin ma ligi kaks nädalat tagasi enda boti päevikus. Tore, et teema tegid, aga selle meetodiga sa ei saa kõige parema õnne korral ka 500k tunnis, sest ~1,3-1,5k teeb tunnis. Igatahes pizzat saab warrior guildist 200gp ea (GE ~250) ja pineapple saab kindla koguse päevas Catherby-st 2gp ea.

 

Warrior guildist on aeglasem osta ja ma olen trackinud oma cook xp-d 40min jooksul, sain 90k xps tunnis. Ehk see on 2k pizzat. Sa siis mingi mega slow või idk mis. Pineapples to rings on ka mõttetu timewaste.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus!!

Kena töö Stan.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aa jah, muidugi teeb Soul 1.3k tunnis, ta noob ju botib. Oh well.

Ma tegin paar kuud tagasi nii raha. Ja raw karambwanide kohta teadsin ka juba ligi 3 kuud tagasi, et seal hea raha teenida (viide Souli õpetusele).

Tegelikult pole see õpetus botteritele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aa jah, muidugi teeb Soul 1.3k tunnis, ta noob ju botib. Oh well.

Ma tegin paar kuud tagasi nii raha. Ja raw karambwanide kohta teadsin ka juba ligi 3 kuud tagasi, et seal hea raha teenida (viide Souli õpetusele).

Tegelikult pole see õpetus botteritele.

 

Vot selle pärast ma ei postitagi 700k/h guide, et sinusugused tarkpead seda juba teavad.

 

Muidu tasuta script PizzaMaker.java

 

  • copy script boti script kausta[/*:m:1o8tjdzp]
  • compile bot ja pela[/*:m:1o8tjdzp]
  • alusta soul warsi kirstu eest[/*:m:1o8tjdzp]
  • plain pizza peab olema esimeses panga slotis[/*:m:1o8tjdzp]
  • pineapple ring peab olema teises panga slotis[/*:m:1o8tjdzp]
  • enne alustamist ka võta ühest neist 14 välja, et jääks valik take 14[/*:m:1o8tjdzp]
  • alusta tühja inventoryga[/*:m:1o8tjdzp]
  • random free, seega tunnis teeb kuskil 1500[/*:m:1o8tjdzp]

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.