Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer impulse999

Soovitatud postitused

MSN : [email:3qesj5o6]ahto.uibopuu@mail.ee[/email:3qesj5o6]

 

endri01@hot.ee (E-mail address not verified) says:

siin?

Ahto says:

Jah..said salaküsimuse?

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

oot aga sa vajutasid "I want to change my secret question" ?

Ahto says:

jah

Ahto says:

aga ei lasknud

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

sa oleks pidanud vajutama "i want to change my password"

Ahto says:

jah aga mul on salaküsimust ka vaja..

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

ei ole juu

Ahto says:

on sest muidu võetakse ära kasutja..

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

eii...

Ahto says:

Jah ega ma loll ei ole..

Ahto says:

sebi sala küsimus..

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

aa sa tahtsid salaküsimuse kaa vahetada?

Ahto says:

loog ju muidu saad tagasi võtta steami.. ja saa rs aciga yle

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

olemas

Ahto says:

sala küsimus?

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

question on whats the name of your pet

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

ja pw miisu

Ahto says:

ja mis kasutaja nich ja pass on?

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

oot

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

oot

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

sul pilt alles?

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

davai

Ahto says:

mis pilt??

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

ei midagi

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

vaata kas su question on name of pet vms

Ahto says:

jah oli..

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

miisu on vastus

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

ei ole`?

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

mul oli igastähes

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

pane ilusasti "miisu"

[email:3qesj5o6]endri01@hot.ee[/email:3qesj5o6] (E-mail address not verified) says:

mis rs pw?

Ja enam ta ei vastanud

 

Pilt : scamm.bmp


31313copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scammer jep,proof olemas Manraynor says: You scam i Ban ,lol


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loen xD

Mis ta vahvli name??

Alati lase PM saata...

 

Vaata pealkirja?

 

Ban him ,if he is not banned.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida te ajate see sitt vahetab steami annab mingis kasutajad kus pole mängegi peal ! Pask..!!! JA sina homm MIlks lasi su yle mitte mina idiottt! mis proof tehku sellest ka pilti kui steamid andis !!!!!!!!!!!!

 

Putsi pede anna mu steam tagasi või annad rs kasutaja ja teisel kasutajal oli hl2, hl2ep1, hl2dm, hl2lc peal niiet saa banni neeger


31313copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii lolle pole veel näinud mingi nicer ka juba..! Ähvardustega kaugele ei jõua ! Kui teeme teete siis tehke nii et vastab ikka teemale 2 steami steamis on ka mängud kasutaja võib igaüks teha aga kui seal id ei ole..jama küll...!

 

Kui Moded peavad mind scammeriks..7 tehingut 100% ja mingi 2 uut lambi roofi ajavad paska kui ban saan siis saan et tõesti nii loll olen et ma ei anna kasutajat kui mulle pole antud vastu!

 

Poes ilma rahata asju ei saa..!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna Steami kasutajanimi või Steam profiil. Vaatan Impuls jutu ka üle siis vaatan mis teen.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kle mida sa ajad me antsime sulle steami sa olid vait ja logisid välja mu sõber rääkis suga steamis sa utlesid mida perset ma pole sulle mingit steami seed said teise steami kahh ikka ei annud rs kasutajat valus scammer oled bann himm !!


31313copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 küsimus!

 

1) Kas mina müüsin vahvel.netis kasutajat!?

 

Selles suhtes ma ei ole mingi scammer lissalt kõik on enda arust nii targad et paha hakkab homm sina räägi sellest milksiga mitte minuga mina ei myynud sulle acci! Ja teised võõrad hoidke oma kommentaarid endale! Kes topib sinna ban vms. Otsustab Moderaator. JA minu käes pole 1 steami krt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

n1cker , mul oleks vaja Tervet MSN convo ajalugu tema kohta kus alustasite üldse seda et tahab osta jne.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paneks kyll Ban kohe:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainuke Aga ongi see et ma olen sinu poolt n1cker , aga kui rääkisin temaga ja ta andis kasutajanime kus on Mängud , vaatasin Steam communitys ja seal ka näitas et olid olemas. Igatahes oleks terve convo , saaks Ban panna.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ainuke Aga ongi see et ma olen sinu poolt n1cker , aga kui rääkisin temaga ja ta andis kasutajanime kus on Mängud , vaatasin Steam communitys ja seal ka näitas et olid olemas. Igatahes oleks terve convo , saaks Ban panna.

 

Mul on praegu jumala poh kas sain scammi või saanud kuna praegu on suvi ja ei mängi kuid sügisel hakkab juba kahju :ninja: ise tahaks et ta saaks banni ja manraynor kui sa viitsid sellega tegeleda siis palun küsi talt pw tagasi :ty

Muidu msn on [email:1q9jbl9t]endri01@hot.ee[/email:1q9jbl9t]


31313copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.