Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

no asi oli siis selline , msnis rääkisime ja siis küsisin kas panen ise pini või sina, ta ütles et ise paneb, noh mul pohh . ja siis järsku. ütleb et pinn ei toimi noh mdia sitta. tra muidugi ei toimi kui juba ta seda kasutanud. edu.ee talle siis . ta tuleks bannida sellise ülelaskmise eest, ei noh raha sain ja ta sai mingi kasutaja membuks ka aga jah , põhimõte on see, ülelaskmine ei ole moes!

siit võite lugeda ja ise arvata mida tahate, mina ütlen et mina pole kedagi üle lasknud

http://pastebin.com/d37d7e24a

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei ütlen et tahtis mult veel välja pressida... ma olen suht 100% kindel oleks ma pinni ennem andnud, oleks ma üle saanud... siis oleks pinn kohe töötama hakanud.

irw, suht uurisin ja puurisin, sparky ei ole tegelt temagi, ühes teises foorumis on tema ja sparky 2 erinevat venda ja sparky kas ta sõber või midagi, muidugi ta tahtis mult veel välja petta, ta ütles et see sparky ta main kui sparky pole tema kasutajagi, fail vend. tra mingi kahekesi istusid arvuti taga ja üritasid mul välja petta, no on ikka vändad

pmst tahtis 75eegi eest ennast ja tema sõpra membuks teha, siililegi selge, enda sai membuks aga jah sõber kahjuks jäi ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.