Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti keele eksam.

Soovitatud postitused

Teil oli samuti kirjandi teema: Mis hindad õpetajas?

 

Kui jah, siis SUHT hea teema oli. Eksam polnud ise ültsegi raske. Natukene õppimist oli lihtsalt vaja, mitte rsis istuda.

 

To Jam: Memuaar jah minu arust. See jutt põhines tema mälestustest ju ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjandi teema oli jumala lihtne, see tuleb juba nende aastate jooksul peast.

Ei tea veits tundus raske, aga praegu on vara öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rahvas, http://www.ekk.edu.ee vastusted ( kui ei teadnud). Eksam oli nii ja naa minu meelest. Kirjand oli suht kahtlase teemaga aga kirjutatud sain, sõnu ei lugenud. Kontrollisin enda vigu juba, natuke ikka valesi on, aga nendega peaks 4 ära tulema, nüüd oleneb kõik kirjandist.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt ei olnud väga raske exam ..

 

kirjanditeema suht hea, vähemalt oli millestki kirjutada :P


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain enam-vähem hakkama ja kõik tegin ära. Imo veidi raskem, kui eelmise aasta oma. Siiski, see aasta polnud vaja mõlemal tekstil žanrit määrata ja isel. tunnuseid välja tuua ja lisaks polnud vaja sõnu seletada. Iseenesest väga hea, sest neid asju ma just ei teadnud:D

 

Essa tekst ei olnud väga raske, kuid mõned küsimused seal alguses olid veidi keerulised. Loodan, et ikka vastasin õigesti, aga ma pole kindel. Suht hästi pidid tekstist aru saama. Teine tekst oli palju lebom, sest pidid ainult määrama, kas väide on tõene või väär. Mulle suht meeldis, et Eesti lähiajaloost rääkis, oskasin ilusti. Kirjand tundus algul jube raske (Mida hindan õpetajas?) a kui tegema hakkasin, siis polnudki nii hull. Sain lõpuks ikkagi normi teksti valmis (240-250 sõna). Tegelt mu jutt oli natuke igav ja sõnakorduseid oli ka, sest ma ei osanud sõna ''õpetaja'' millegagi asendada, va. sõna ''ta(tema)'' kuid see ei sobi ka igale poole. Ülejäänud kirjutamise osa ei olnud eriti raske, viimane ülesanne (sõnade õigekirjutus) oli väga kerge. Kokku- ja lahkukirjutamine võis siiski veits sassi minna, kuna ma ei oska seda eriti. Oleks võinud küll olla suur ja väike algustäht nagu eelmine aasta.

 

Ülesanded on vist iga aasta samad (tekstid, kirjand, grammatika), kuid ülesannete sisu oli see aasta hoopis erinev eelmise aasta omadest. Aega läks täpselt 3h. Minutipealt siis lõpetasin, kui aeg täis oli. Tegin algul ära grammatika, siis lugemise osa ja kirjandi. Nii imo kõige lihtsam:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi spikerdas ka??

 

Mida seal esta examil ikka spikerdada on lol ? :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain enam-vähem hakkama ja kõik tegin ära. Imo veidi raskem, kui eelmise aasta oma. Siiski, see aasta polnud vaja mõlemal tekstil žanrit määrata ja isel. tunnuseid välja tuua ja lisaks polnud vaja sõnu seletada. Iseenesest väga hea, sest neid asju ma just ei teadnud:D

 

Essa tekst ei olnud väga raske, kuid mõned küsimused seal alguses olid veidi keerulised. Loodan, et ikka vastasin õigesti, aga ma pole kindel. Suht hästi pidid tekstist aru saama. Teine tekst oli palju lebom, sest pidid ainult määrama, kas väide on tõene või väär. Mulle suht meeldis, et Eesti lähiajaloost rääkis, oskasin ilusti. Kirjand tundus algul jube raske (Mida hindan õpetajas?) a kui tegema hakkasin, siis polnudki nii hull. Sain lõpuks ikkagi normi teksti valmis (240-250 sõna). Tegelt mu jutt oli natuke igav ja sõnakorduseid oli ka, sest ma ei osanud sõna ''õpetaja'' millegagi asendada, va. sõna ''ta(tema)'' kuid see ei sobi ka igale poole. Ülejäänud kirjutamise osa ei olnud eriti raske, viimane ülesanne (sõnade õigekirjutus) oli väga kerge. Kokku- ja lahkukirjutamine võis siiski veits sassi minna, kuna ma ei oska seda eriti. Oleks võinud küll olla suur ja väike algustäht nagu eelmine aasta.

 

Ülesanded on vist iga aasta samad (tekstid, kirjand, grammatika), kuid ülesannete sisu oli see aasta hoopis erinev eelmise aasta omadest. Aega läks täpselt 3h. Minutipealt siis lõpetasin, kui aeg täis oli. Tegin algul ära grammatika, siis lugemise osa ja kirjandi. Nii imo kõige lihtsam:)

 

õpetaja ehk pedagoog.irw(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.