Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: kuidas teenida kuni 500k tunnis

Soovitatud postitused

VIP

Sissejuhatus

 

Õpetus, kuidas teenida tunnis vähemalt 300k-500k raha (summoning 52 on edu eelduseks). Seda õpetust teavad vaid vähesed ja kiitus neile, kes tulevad siia teemasse seletama, et teavad seda juba ammu - vaevalt küll. Tegemist on siis karambwan (raw) ostmisega ja müümisega.

 

 

Nõuded

 

  • Member[/*:m:1g941f00]
  • Tai Bwo Wannai quest[/*:m:1g941f00]
  • Jungle Potion quest[/*:m:1g941f00]
  • Raha algatuseks (500k+)[/*:m:1g941f00]
  • 52 summoning soovituslik[/*:m:1g941f00]

 

 

Seljakott

 

Trading sticks (10k+), raha (300k+), kui omad terrorbirdi (mis taastab jooksmiseks kuluvat energiat) siis ka tireless scrollid (20+).

 

Trading sticks - 4 gp each GE

Raw karambwan - 631 gp each GE

Raw karambwan - 396 gp each Tai Bwo Wannai

 

 

Teekond

 

89guidepilt.png

 

Ostad Tiadeche-lt ja viid TBW Parcel Service (1 slot - 10 trading sticks ja viib panka).

 

 

Kasum

 

300k on vähim, mis tee nii võite tunnis proovida. Ma proovisin enda purega ühe tunni vältel ja sain ligi 1800 (mõnusa lebo tempoga). Ehk siis 360k profit. Terrorbird annab suure eelise neile, kel see olemas. :D

 

See õpetus ei ole tuntud ning seega on hetkel sellega suhtkoht hea raha teenida. Kui kellegil terrorbird on, siis ehk lisaksid, palju on võimalik nii tunnis teenida. :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan,et see on,millega manraynor raha tegi.:D

 

Igatahes super õpetus.Kas skilleriga saab ka seda teha?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma arvan,et see on,millega manraynor raha tegi.:D

 

Igatahes super õpetus.Kas skilleriga saab ka seda teha?

 

Hmm, vaevalt küll. On oht, et kui valesti seal liikled, siis jooksed tribesman-le sülle, kes sind poisioneb (võta antipoision kaasa või teletab). See aiaga piiratud küla (kus kolm onni), mõlemas ääres on üks tribesman. Keskelt läbi joostes nad teid ei attacki. Main-e ei tohiks üldse attackida, kuna ma tegin seda enda purega... Igatahes mina sain 360k tunnis ja seda agility ~30-ga ning ilma mingisuguse energy boostita. Jagan õpetust, kuna mul pole viitsimist legit pelada ja vaja kasutaja uuesti automa panna :)

 

EDIT: nagu selgus, siis skilleriga jah teha ei saa, kuna questiga tuleb attack-strenght expi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus 5++!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus , peab ära proovima ka!;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tegin 20 mintiga +170k~ .. kasutasin terrorbirdi , unstop run :D

 

 

Igavene rep++

 

Täitsa meeldiv. Jah, kui sa pidevalt keskendudes clickid, siis saad jah ligi 500k tunnis.. aga ma ei viitsi isegi siis legit pelada. :D

 

Ja üks küsimus, et tribesman ka sinu peale haukand on? Ma tahaks teada, et mis combatist nad enam üldse ei attacki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa meeldiv. Jah, kui sa pidevalt keskendudes clickid, siis saad jah ligi 500k tunnis.. aga ma ei viitsi isegi siis legit pelada. :D

 

Ja üks küsimus, et tribesman ka sinu peale haukand on? Ma tahaks teada, et mis combatist nad enam üldse ei attacki.

 

 

Tribesman ei tule alates lvl 65-s peale : )


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tribesman ei tule alates lvl 65-s peale : )

 

64 ^^

 

Palju raha oled juba teinud sellega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hmm, trading sticks kohta nii palju, et kui on karamja gloves 1 (vähemalt) ära tehtud, siis saab Gabooty-le (kes iganes seal külas veel on, keskel) müüa opal, jade, mingi kalliskivi veel ning opal machete. Neist kõigist müüd 20-25, rohkemaga saad kahju (mida enam müüd, seda vähem saad vastu), selleks vahetage worlde. Tunnis saate suht palju trading stickse. 20 opal macheti vastu sai vist üle 10K trading sticksi kui ei eksi, ehk siis kasumit ka. :D

 

EDIT (20 kaupa müües):

 

100 cut opal, 4 opal machete ja 10 cut jade (~7600 gp GE ostes) eest sain 8705 trading sticks, mis müüsin 43,525 gp eest maha, ehk siis 3,5 minutiga ~36,000 gp, mis oleks tunnis 610,000 gp.. kah hea moodus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E:// Imelik Tai Bwo Wannai questis saab str ja attack xp =/

EDIT: nagu selgus, siis skilleriga jah teha ei saa, kuna questiga tuleb attack-strenght expi.

 

Seda XPd ei pea välja võtma, see on nagu MMis, kui tahad siis võtab.

Raskem osa on (VB) see kui pead Range/Magega 6 hitti ahvile tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.