Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvli kokkutulek Tallinnas 27.06.09 @ Tammsaare park kell 13:00!

Soovitatud postitused

Tallinna kokkutulek 2009

 

Tere! Kutsume kõiki Vahvli liikmeid osalema kokkutulekul Tallinnas, mis toimub 27. juunil! :)

 

Kogunemine toimub Tammsaare pargis, mis asub Viru keskuse ja Estonia teatri vahel.

 

Kogunemise kellaajaks on 13:00! (selleks kellaajaks peaksid kõik juba kohal olema).

 

Sealt edasi liigume kõik koos Hiiu staadioni juurde number 36 bussiga, kus on jalgpalliväljak, kossuväljak ja mets.

Seal lähedal on ka Maahärra pood, kust saab süüa-juua osta (käime sealt enne kokkutuleku põhipaika minemist läbi).

 

Need kes oskavad või tahavad ise otse Hiiule minna, siis võite kella 14:00-ks ennast Hiiu staadioni juurde vedada.

 

Kaasa võiksite võtta kossupalli, jalkapalli, süüa/juua ja hea tuju!

Igaksjuhuks mu telefoni nr ka: 56263104

 

Kui küsimusi on, siis küsige julgelt! Ja vanuse pärast ei pea keegi tulematta jätma!

 

Näeme seal! :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ootan teid siis Hiiul,liigun ehk kellegiga siis staadionile. Tahaks täpsemalt teada millega tulete sinna?

 

Aga tahaks teada siis,mis veel seal teeme?Niisama kossu & jalkat?

 

Ei,mina olen käpp.Rohkem tegevust võiks olla.Hiljem kuskile mäkki/hesi ja midagi muud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kui olete siis väga alaealine (16-), siis ma soovitaks mitte teha asju, mida on lubatud vaid täisealistele. Vähemalt ma arvan nii :)

 

Ja aeg vist päris korralikult peale jaanipäeva, loodan, et sellepärast siis keegi tulemata ei jäta :D

 

Proovin ise ka vist siis tulla, bussiga ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tahtsin veel seda küsida,Billy-sa mõtled ikka seda Seljaku tänava lähedal asuvat staadioni?

Jeps, see sama. Seal lähedal on veel mingi Pidu tänav ka.

 

Tudish, pärast võib juba kõik koos ühiselt otsustada, mida edasi teha tahame. Mäkki/piljardit vms pärast edasi minna pole üldse paha idee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on vähemalt asi, et näen välja 14, aga enamustest poodidest saan ikka alkot kätte (paari kuu pärast 18) :D

Ainus asi on, et kas Billy saab mulle siis vastu tulla bussijaama vms, muidu ma vist jään kohe seal auto alla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Stan,juhul kui autobussijaamast tuled,mine 23A bussi peale,Rahumäel maha ja sealt Hiiule,poest läbi & statale. Enne kokkutulekut annad msnis kasvõi telefoni numbri jms.

 

Muideks,need kes pole seal käinud,siis ehk Google satellite map aitab natukese,milline see välja näeb enam-vähem jne:

59staadion.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Billy elab ka siinsamas, vb saab temaga koos üldse tln tuldud varem, nkn ööbin ta juures :D

 

Aga jah, ei usu, et hätta jääks ikka väga. :) Worst case scenario - tulen üksi, ei oska kuhugile minna ning pean tallinlastelt abi küsima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jam,ma tulen Zorro maskiga kohale.

Saaks ka öösel kuskile pleisi,võtaks õhtupoole midagi kangemat/laksivamat :D

 

Selles mõttes ka,paljud on Tallinnast suht kaugel,neil pole ju kuskil ööbida?V.A kui mingi tuttav/sugulane seal läheduses elab.Ise olen ~25km eemal sealt.

 

 

Kas suve lõpu poole Tartus ka siis midagi on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Helistan mendid välja teile, ütlen, et järjekordne antifašistide meeleavaldus...Next minute teil KAPO kaelas. (Tegelt mul, valehäire tegemise eest)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõttetu, nagunii mingi 2 vanti ilmub kohale, mitte rohkem..

 

Negatiivne mees oled.-.-

 

Tuleks,aga ainult 13 olen ja suht kindel,et vanemad ei luba mingite suurtega jooma minna.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõttetu, nagunii mingi 2 vanti ilmub kohale, mitte rohkem..

On teil üldse varem kokkutulekuid olnud?? Kui on, kas siis eelmine kord tuli ainult 2 inimest kohale? :D

Pole vaja nii negatiivne olla ja ma olen suht kindel, et tuleb rohkem inimesi kohale. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jam,ma tulen Zorro maskiga kohale.

Saaks ka öösel kuskile pleisi,võtaks õhtupoole midagi kangemat/laksivamat :D

 

Selles mõttes ka,paljud on Tallinnast suht kaugel,neil pole ju kuskil ööbida?V.A kui mingi tuttav/sugulane seal läheduses elab.Ise olen ~25km eemal sealt.

 

 

Kas suve lõpu poole Tartus ka siis midagi on?

ma viskan paruka pähe siis. :D

 

tegelt jah, öömaja oleks ka vaja. sessuhtes et ma ei hakka sama päev Pärnusse tagasi ronima ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Negatiivne mees oled.-.-

 

Tuleks,aga ainult 13 olen ja suht kindel,et vanemad ei luba mingite suurtega jooma minna.:D

 

Kui sa veits suuremaks saad, mõistad isegi, et me teeks sulle teene.. :uni:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mingeid tähtsaid asju selleks päevaks planeeritud pole, vean end kohalegi võibolla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hea mõte, võtan jossi ja itunesi kaasa(kui viitsivad) ja tuleks isegi vist ;D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleneb kes tulevad. Siis võibolla hüppan ainult korraks läbi kui pean midagi muud tegema. We'll see.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.