Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cmzx on ikkagi scammer!

Soovitatud postitused

Billing Home » Payment Options » Full Credit

 

This account already has enough membership credit.

 

You cannot add more membership credit to this account until it has fewer than 14 days credit remaining.

 

Alternatively, please view the Billing Support FAQ

 

Tehtud Pay by Phone method, vaadake ise kui ei usu.

Tundub, et Cmzx on scammer.Temal ju 17 days left, pole ime, et ta membuks ei saanud teha-.-

Kõva eeskujulik-.-

Maru fair bannija oled Man=/

Tahan teada, mida Cmzx ütleb sellepeale:h:

 

Teema on : http://www.vahvel.net/scammerid/41929-scammer-cmxz1.html Man tegi hetkel SITTA tööd.Proof räägib rohkem Estoni poolell hetkel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oled sa mingi debiil? Või, kui mina valesti aru sain, ürita sina selgemini kirjutada? No essugi ei saa aru, praegu järeldan, et sa ei saa membuks teha, kuna oled veel piisavalt member? Siis oota, kuni sul on 13 päeva alles membut ning kasuta siis pin ära?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lollid panevad mind naerma ...

 

Mis kuradi teema see on üldse?

Ning Eston peab olema juba niigi banned. Ma ei tea kes teda unbannib.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teema selles, et Cmzx tahtsi pinni osta ja Eston andis talle ette, kunas ta eeskujulik.Cmzx ajas, et ta ei saand membuks,kui ta oma kasutaja p2p aja lisas oli seal 17 days.Membuks saab teha alles alla 14 days left.Cmzx sai pinni aga Eston raha ei saand ning Man bannis ta:-(

 

Man se3e teema on selleks, et tõestamaks seda et see Cmxz pole nii puhas poiss naq näha-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ooooooooota? Kuule, isegi mina ei annaks ennem raha!

 

mõtle nüüd pardo, kui see pin peaks vale olema? Cmxz on nii mõistlik küll, et ei hakka bani saama mingi rsi pärast siin. Küll ta maksab, kui saab membuks tehtud? Kuna, pardo kuula mind -

 

Eston koos oma venna Revoga on saanud mitmeid kordi banned siin scammimise eest. Nii, et ma ei maksaks samuti enne, kui näen, kas pin correct.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju Eston sulle maksis?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei no tõsiselt

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Sain selle enda süsteemist välja.

 

Nii hakkame siis seletama.

 

1. Eston ei tohiks IIALGI UNBAN ÜLDSE SAADA!

2. See PIN mis Eston andis Cmxz1-le ei funkanud. Aga Eston on "Nii puhas poiss" , et arvab et Kõik tema PINid 100% funkavad.

3. Eston tegi teema siis. Tõendid olid Cmxz1 kasuks.

4. Cmxz1 ostis siis TÖÖTAVA PINi Rangepoonagilt.

5. End of Story.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga miks cmzx ütles et tal tuli selline kiri ette nagu "inncorrect payment for windows".

Kui tal on 17 days p2p left siis on loogiline et ta ei saa p2p teha ju.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mkm, süsteem felis jälle.Ma olen ka nii tark ja kasutan ära oma postsiooni siin foorumis(eeskujulik, ma ei tee kunagi halba siin foorumis).See vastu valis Cmzx hea müüja välja Eston e. tuntud scammer.Wholaa, plaan töötas.

Kõik usuvad Cmzx ja Eston tegi seekord ausat diili ja saab banni.Ta üritas seekord aus olla, aga näe mis juhtus.

Siin räägib kõik Cmxz vastu.Me ei tea, mida tema mõtles.Poisil licalt nupp nokib nn. Plaan oli hea:h:

Tema oli seevastu targem kui Galat, endine eeskujulik.Nonääd, mis juhtub, kui usaldad inimesi liiast=/

 

SWee, et ta seda ütles, ei tähenda mitte peesotki.Ma räägin ka sulle sellis fantaasiat kokku-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mine õige sinna...

 

sa ei saavuta sittagi mees, üritad siin õigustada scammerit?

 

Su jutt manray juttu vastu ei maksa midagi.

 

Suht ulme.

Onu-poja poliitika.

Eeskujulikud ja moderaatorid on süüdimatud.Great, nüüd äkki Man bannib mu selle eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Su jutt manray juttu vastu ei maksa midagi.

 

Ja vot sellepärast ei saagi teada kes on scammer kuna manray ütles nii !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma siiralt lootsin, et sa oled mõistlik. Näinud su poste eelnevalt siin, aga võtta näpust, nüüd pöörasid ära. :h:

 

Mõtle loogiliselt.

*Ta ei tahtnud ette anda.

*ei tahtnud teamviewrit kasutada.

*ei tahtnud, et Eston ise pinni sisetab.

 

Ja ajab sitta, et ei saand membuks.Ära mõtle oma genitaalidega vaid ajudega onju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahad minu arvamusi kuulda või? Ma annaks hea meelega inimestele medaleid kes scammivad tuntid scammereid. See kehtib ka Estoni kohta. Mina näiteks õigustan seda KUI CMXZ1 SCAMMIS TEDA!

 

Kahjuks pean mina reeglite järgi seda tegema. Ning reeglite järgi saab Ban siis kui on Piisavalt tõendeid.

 

Ning PINide koha pealt on mul tihti suht Savi kui süüdistatakse scammeriks KUI OLI INCORRECT PAYMENT WINDOW!

 

Mina ei ole isiklikult PINe scamminud chatroomides üle 2a , aga ma tean ikkagi kuidas need toimivad jne.

 

Ütlen ära ka et Cmxz1 on minu Sõber ja nagu alati , Sõber kaitseb Sõpra.

 

Aga 2 põhjust miks ma ei Bani praegu cmxz1

 

1. NO PROOF OF A SCAMM!

2. Kui see oli scamm , siis samamoodi nagu Stan tegi. Scammis tuntud scammeri ja ei saanud bani.

 

Ausaltöeldes paneks sulle 2p warn et sellise Spamthread teed.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõtle loogiliselt.

*Ta ei tahtnud ette anda.

*ei tahtnud teamviewrit kasutada.

*ei tahtnud, et Eston ise pinni sisetab.

 

Ja ajab sitta, et ei saand membuks.Ära mõtle oma genitaalidega vaid ajudega onju?

 

1. Mina ka ei annaks ette.

2. Tema arvuti on nii vana et tal vaevalt RS jookseb normaalselt. Ta ei saa kasutada TeamViewerit. Tal juba selline arvuti olnud juba üle aasta niikaua kui me oleme suhelnud.

3. Ma sisestaks ise kui MA OSTAKS TUNTUD SCAMMERI VENNALT!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kus on pilt sellst nn incorrect payment vms?

Tahaks saada täieliku proofi selle kohta.

Tead, ma üldse ei imesta, miks mõned on eeskujulikud.

Scamm on scamm, vahetpole.

Millega te mõtlete, ausõna.

 

Man: miks ta ise ei lasknud Estonil pinni sisestada, siis alles raha maksta?

Veits kahtlane?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõtle loogiliselt.

*Ta ei tahtnud ette anda.

*ei tahtnud teamviewrit kasutada.

*ei tahtnud, et Eston ise pinni sisetab.

 

Ja ajab sitta, et ei saand membuks.Ära mõtle oma genitaalidega vaid ajudega onju?

 

 

Noshit, et ei anna scammerile ette ning ei luba teda oma kasutajasse. ( see küll nüüd mingi kurati tõ

end ei ole)

 

Ma olen erapooletu, aga siiski ISEGI kui cmxz scammis Estoni, siis paras ka sittale. ( scammib siin teisi )


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus on pilt sellst nn incorrect payment vms?

Tahaks saada täieliku proofi selle kohta.

Tead, ma üldse ei imesta, miks mõned on eeskujulikud.

Scamm on scamm, vahetpole.

Millega te mõtlete, ausõna.

 

Man: miks ta ise ei lasknud Estonil pinni sisestada, siis alles raha maksta?

Veits kahtlane?

 

Võibolla et kasutaja on rohkem väärt kui PIN.

 

Sa näiteks laseksid Flat99 või Maxed accil mingil Scammeril sisestada PIN? Ise oled siin kahtlane.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Noshit, et ei anna scammerile ette ning ei luba teda oma kasutajasse. ( see küll nüüd mingi kurati tõ

end ei ole)

 

Ma olen erapooletu, aga siiski ISEGI kui cmxz scammis Estoni, siis paras ka sittale. ( scammib siin teisi )

 

Norm, peaks ka endale eeskujuliku sebima ja scammima hakkama.Kõik usuvad ju eeskujulike:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laduge kõik oma kahtlused siia ma vastan kõigile.

 

Pardo palun loe siin meie convo läbi.

http://www.vahvel.net/scammerid/41929-scammer-cmxz1.html

 

Teema selles, et Cmzx tahtsi pinni osta ja Eston andis talle ette, kunas ta eeskujulik.Cmzx ajas, et ta ei saand membuks,kui ta oma kasutaja p2p aja lisas oli seal 17 days.Membuks saab teha alles alla 14 days left.Cmzx sai pinni aga Eston raha ei saand ning Man bannis ta

Sa ajad nüüd täitsa segast. Ma tahtsin teha om algse skilleri memberiks, siis seal tuli invalid payment window. Ma ei ole midagi lisanud, ma ütlesin et mul pole rohkem kasutajaid mida memberiks teha, keegi eelmises teemas küsis et näita pilti kus su teisel kasutajal on p2p aeg kirjas. Näitasin vsjoo. Sa ajad kasutajad segamini. See kasutaja millel oli 17 päeva p2p päeva sai tehtud froodo14(midagi taoline msn oli) pinni.

Mkm, süsteem felis jälle.Ma olen ka nii tark ja kasutan ära oma postsiooni siin foorumis(eeskujulik, ma ei tee kunagi halba siin foorumis).See vastu valis Cmzx hea müüja välja Eston e. tuntud scammer.Wholaa, plaan töötas.

 

Ma ei hakanud ültse Estoni tausta uurima kui ta ütles et ta annab ette.

 

Mõtle loogiliselt.

*Ta ei tahtnud ette anda.

*ei tahtnud teamviewrit kasutada.

*ei tahtnud, et Eston ise pinni sisetab.

 

Ja ajab sitta, et ei saand membuks.Ära mõtle oma genitaalidega vaid ajudega onju?

1)Miks ma peaks ette andma kui mul on rohkem tehinguid?

2)Ma ei saa .exe file safe modes installida + 400*600 resoga ei anna teamvieweriga midagi teha, ma ei näe kust seda kinnigi panna. Ja kolmas võimalus oleks et mu arvuti jookseks kokku.

3)Mis mõte on siis ültse ette andmisel kui ta ise sisestab?

 

Kus on pilt sellst nn incorrect payment vms?

Tahaks saada täieliku proofi selle kohta.

Tead, ma üldse ei imesta, miks mõned on eeskujulikud.

Scamm on scamm, vahetpole.

Millega te mõtlete, ausõna.

 

Man: miks ta ise ei lasknud Estonil pinni sisestada, siis alles raha maksta?

Veits kahtlane?

Ma ei tee iga incorrect payment window kohta pilti ja isegi kui ma oleks teinud siis sa hakkaks ütlema et fake pilt.

Ma arvan et sa ei tea, eeskujulikuks olemist ei saa ise valida.

 

Mul on rohkem tehinguid ja ma usaldusväärsem, miks ma peaks siis laskma kellegil teisel oma kasutajasse sisse logida. Meie msni vestlusest on näha ka, et peale seda kui ma ütlesin et pinni ei tööta ja andsin oma acci siis ta ronis sinna kohe sisse. Mille jaoks, kas seda on vaja pinni sisestamiseks?

 

Norm, peaks ka endale eeskujuliku sebima ja scammima hakkama.Kõik usuvad ju eeskujulike

 

Lase käia, tee mis tahad. Minupärast hakka kasvõi Vene tsaariks.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.