Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

et siis tüüp scammis pinni, ei lasknud minul sisestada, ja siis kui oli pinni juba mingi muu acci peal ära kasutanud, andis oma acci mida ta alguses anda ei tahtnud, ehk siis mingi skilleri millel fishing 28-.-

can sellel raisale, lasi p2p pinni üle.

ja teeme nii et idiootne spämm nagu " ahh eeskujulik ikka nii ei teeks" hoitke endale.!

toothonlits.jpg

scammertoo.jpg

 

scammertoo2.jpg

scammertoo3.jpg

scammertoo4.jpg

scammertoo5.jpg

scammertoo6.jpg


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

vale pin se ei olnud 110% sest ma ei tee pinne chatides, mulle saadab neid sõber, kellelt olen saanud eelmised, KÕIK eelmised pinnid 100% õiged.


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vale pin se ei olnud 110% sest ma ei tee pinne chatides, mulle saadab neid sõber, kellelt olen saanud eelmised, KÕIK eelmised pinnid 100% õiged.

 

Igatahes see ei töötanud, invalid payment window tuli ette.

 

Kunagi on ikka esimene kord.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cmxz1 - tee pilt enda rangerist. et kus tal on 15 päeva p2p aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cmxz1 - tee pilt enda rangerist. et kus tal on 15 päeva p2p aega.

 

Teema rangeri kohta ka täitsa olemas

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/41812-v-range-pure-skilleri-vastu.html

Ja p2p aeg

ImageShack - Image Hosting :: 53721862.jpg


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja eston, kui se sõber sulle ühe telefoniga üle 3e pinni saatnud on siis 4jas jne. ongi Bugged. Äkki selles asi.

Ma tegin Cmxz1 Membuks igastahes just, kõik laabus suurepäraselt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

tänan. ei arva enam midagi. olen erapooletu :) Muidu Cmzx1 tegi mulle torso ja kõik sujust suhteliselt hästi, aint võttis paar-3 päeva aega..

 

rohkem proofi vist vaja.. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja eston, kui se sõber sulle ühe telefoniga üle 3e pinni saatnud on siis 4jas jne. ongi Bugged. Äkki selles asi.

Ma tegin Cmxz1 Membuks igastahes just, kõik laabus suurepäraselt :D

 

kuule vahet pole et sina tegid see ei puutu praegu siia tal on palju tehinguid aga kunagi ei või teada millal inimene üritab scammida =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ja eston, kui se sõber sulle ühe telefoniga üle 3e pinni saatnud on siis 4jas jne. ongi Bugged. Äkki selles asi.

Ma tegin Cmxz1 Membuks igastahes just, kõik laabus suurepäraselt :D

loll jutt, sõber on üle 10 pinni saatnud ja kõik töötanud, asi ongi selline et sulle ta jah vast andis ette, aga mulle alguses isegi noobskillerit ei andnud , mida saab teha 2 päevaga.


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule vahet pole et sina tegid see ei puutu praegu siia tal on palju tehinguid aga kunagi ei või teada millal inimene üritab scammida =/

 

Eston ei uskunud et ma tahan sihukest kasutaja memberiks teha, rangeboonage võib öelda et ma just lasin selle sama kasutaja memberiks teha.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule vahet pole et sina tegid see ei puutu praegu siia tal on palju tehinguid aga kunagi ei või teada millal inimene üritab scammida =/

 

Kle päris hakkabgi selline inimene scammima kedagi? =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule vahet pole et sina tegid see ei puutu praegu siia tal on palju tehinguid aga kunagi ei või teada millal inimene üritab scammida =/

 

tegelikult puutub küll, kuna miks peaks cmxz endale uue pinni ostma, kui ta "oleks" scamminud estonilt pinni..

 

 

ehk, kui estoni pin oleks töötanud, siis cmxz ei oleks ostnud rangeboonagelt pinni ju..

 

teema võib vist sulgeda ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
loll jutt, sõber on üle 10 pinni saatnud ja kõik töötanud, asi ongi selline et sulle ta jah vast andis ette, aga mulle alguses isegi noobskillerit ei andnud , mida saab teha 2 päevaga.

 

Sõber üle 10 pinni saatnud? Päris ongi (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kk saatsin sinna kirja.


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tyra ma ei saa aru mis need varasemad tehinud siia puutuvad praegu käib jutt sellest scammist ( kui tomuski mingi scamm) palun ärge postitage siia enam off topic asju

 

Sa saad üldse Ban. Topelt Identiteet ja sa oled Ban saanud scamm pärast.

 

Ning Eston , kuidas kurat sa üldse aina Unban saad eh?

 

Siis cmxz1 koha pealt EI OLE PIISAVALT TÕENDEID! Pealegi , 10 PIN? Hui on. 7 ei töötaks nendest. Cmxz1 ei ostaks uute PINi kui ta oleks scamminud. Ja sa ei saa KUNAGI OLLA 100% KINDEL ET PIN TÖÖTAB! Ennem võisid TEISED , AGA SEE EI VÕINUD! CASE CLOSED!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.