Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

iTunes <-- SCAMMER, no offence.

Soovitatud postitused

Alustame siis privaatsõnumiga, mille ta mulle saatis. Seal on ilusti näha tema MSN.

 

ozzz3.jpg

 

Tehing oli meil selline, et tema annab mulle enda kasutaja, mina talle enda.

 

ozzz.jpg

 

Alguses läks kõik ilusti, sain isegi ühe päeva mängida. Aga järgmine päev ei saanud enam kasutaja nimega " Oz_Strenght " sisse logida, pass oli vahetatud. Niisiis üritasin tagasi võtta, aga võta näpust, kasutaja on locked.

 

ozzz2.png

 

Moderaatoril paluks vahvli kasutajat nimega " iTunes " bannida. Varas on varas.

 

Ehk siis hoiduga temast ;')

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui ma accounti sulle ära antsin , võtsin ma recod maha ja peale seda panid sa enda recod ma oletan kui olid tark , ja seda kasutajat sheerisin ma ühe vennaga kes tegi seda kasutajat membuks krediit kaardiga , ja see kellega sheerisin on mu paraleel klassist aga tule msn ma küsin talt tagasi.

 

Kas sa mitte ei sheerind seda Janariga kunagi?

 

jah ja ta tegi krediit kaardiga p2p

janar sees msnis ?


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui ma accounti sulle ära antsin , võtsin ma recod maha ja peale seda panid sa enda recod ma oletan kui olid tark , ja seda kasutajat sheerisin ma ühe vennaga kes tegi seda kasutajat membuks krediit kaardiga , ja see kellega sheerisin on mu paraleel klassist aga tule msn ma küsin talt tagasi.

 

 

 

jah ja ta tegi krediit kaardiga p2p

janar sees msnis ?

 

Mida sa nüüd ajad ? Ma küsisin sult, et kas sa oled esimene omanik. Sa vastasid alguses, et jah. Veidi hiljem alles ütlesid, et keegi kunagi hästi ammu andis sulle seda kasutajat.

1. Valetad peale kauba.

2. MSN'is pole sind 2 päeva, arvatavasti olen blocked.

3. Väga imelik, et enne on sul kasutaja olnud ilusti käes ning pärast seda, kui müüsid mulle, võeti tagasi.

 

No kammoon, keda sa siin lolliks pead ? Mind ei kepi, kellega sa oled sharenud ja mida teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aja tema IP kätte. Kui saad unlock siis tee IPst pilt ja saada minule või postita siia. Siis näeb mis juhtub.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei usu ,et see vend scämmib ,aga mine tea . Ja pigem ta kuskil ära or smthing ,kuna me suht head sõbrad ( imo ) ja ta pole mul ka MSN'is . Ei usu ,et ta tervele oma MSNile blocki pani vms ^^

 

E : Muidu kui see ip värk jms näitab ,et ta scämmer , siis ma ei ütle midagi rohkem .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.