Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Remi Rebane is back?=D

Soovitatud postitused

VIP

Ta on koguaeg siin olnud ju :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ta otsis ohvreid.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen sul reimo rebane v ? see pole mina vabsee debiil oled v :S see mu sõbra konto endal kontot pole kasutan tema oma ja ta ei pela rs vabsee mis kuradi teema temaga on üldse ma ei saa aru , uurige järgi mu nimi on vabsee Antti Allas , rate : Rate.ee :: kasutajainfo :: aNtttii

Endal pangakontot pole kuna ei tee ka sest sealt lähevad kõik rahad kohe maha mis peale tulevad et jah mina pole scammer ei koti mis reimo teinud on ta ainult sõber ja kasutan ta kontot ja ei pea talle mingi tasu maksma selleeest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reimo, vana sõps!

Ma tulen su lõpetamisele :wink: saab nalja, muretse pappi ka natuke ikka onju(H)

 

eks ma annan talle teada

 

Rate.ee :: kasutajainfo :: -PoNsA-

 

 

MSN TAL : [email:2485qiet]p8nsa@hotmail.com[/email:2485qiet]

 

 

EDIT : Kui arvate et ma reimo rebane olen siis kellel probleeme ma sain just teada et ta on siin suuri summasid saanud kontole jne peale uut aastat , siis andke mind menti siis nimi Antti Allas , Elukoht : Võrumaa Adress : Jüri 39a - 15 Postiindeks : 65610 , tulge külla vaatame mis saab kui ei tule siis andke nagu menti kuidas ütlesin siis esiteks kuupäevad 29.12.2008 - 16.04.2009 istusin mina vangis , olemas on ka väljasaamis paberid , istusin Tartu Vanglas - Viru Vanglas , sellega tõestan ma teile oma süütuse et ma pole kedagi siin scamminud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eks ma annan talle teada

 

Rate.ee :: kasutajainfo :: -PoNsA-

 

 

MSN TAL : [email:3sxev750]p8nsa@hotmail.com[/email:3sxev750]

 

 

EDIT : Kui arvate et ma reimo rebane olen siis kellel probleeme ma sain just teada et ta on siin suuri summasid saanud kontole jne peale uut aastat , siis andke mind menti siis nimi Antti Allas , Elukoht : Võrumaa Adress : Jüri 39a - 15 Postiindeks : 65610 , tulge külla vaatame mis saab kui ei tule siis andke nagu menti kuidas ütlesin siis esiteks kuupäevad 29.12.2008 - 16.06.2009 istusin mina vangis , olemas on ka väljasaamis paberid , istusin Tartu Vanglas - Viru Vanglas , sellega tõestan ma teile oma süütuse et ma pole kedagi siin scamminud!

1 viga.Praegu on mai kuu ehk viies.Kuidas sa said istuda vangis juuni kuuni,kui see pole veel käes?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks ma annan talle teada

 

Rate.ee :: kasutajainfo :: -PoNsA-

 

 

MSN TAL : [email:3bn2xln7]p8nsa@hotmail.com[/email:3bn2xln7]

 

 

EDIT : Kui arvate et ma reimo rebane olen siis kellel probleeme ma sain just teada et ta on siin suuri summasid saanud kontole jne peale uut aastat , siis andke mind menti siis nimi Antti Allas , Elukoht : Võrumaa Adress : Jüri 39a - 15 Postiindeks : 65610 , tulge külla vaatame mis saab kui ei tule siis andke nagu menti kuidas ütlesin siis esiteks kuupäevad 29.12.2008 - 16.06.2009 istusin mina vangis , olemas on ka väljasaamis paberid , istusin Tartu Vanglas - Viru Vanglas , sellega tõestan ma teile oma süütuse et ma pole kedagi siin scamminud!

 

kuupäevad 29.12.2008 - 16.06.2009 istusin mina vangis

Kas sa oled loll või m2ngid lolli?

täna on 28.05.09. Tähendab et sa istud ikka vanglas? ja vaevalt et olid 6 kuud vangis, nshit

 

EDIT// Rex krdi homo jõudis ette:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 viga.Praegu on mai kuu ehk viies.Kuidas sa said istuda vangis juuni kuuni,kui see pole veel käes?

 

sorry 16.04.2009 peab seal olema kirjaviga aga kui vaja paberit näha siis topin õhtul skännerisse ja postitan siia!

 

kuupäevad 29.12.2008 - 16.06.2009 istusin mina vangis

Kas sa oled loll või m2ngid lolli?

täna on 28.05.09. Tähendab et sa istud ikka vanglas? ja vaevalt et olid 6 kuud vangis, nshit

 

EDIT// Rex krdi homo jõudis ette:D

 

kuule noshit 14 aastane , hambaid palju v ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sorry 16.04.2009 peab seal olema kirjaviga aga kui vaja paberit näha siis topin õhtul skännerisse ja postitan siia!

 

Jään ootama.Muide,kui vana sa oled?20?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa te vahvlis olete kusekotid kõik :D

olete küll kõvad mehed ve.

siis kui on peksaandmine siis olete kõvadmehed, kohaletulijaid pole .

 

idioot kindlasti ma hakkan tallinast 50 eeku pärast kuskile võrru sõitma et sinusugusele sitakotile laksu anda... tle ise tallinnas saad raisk mvastu mortti!!!:huh::huh::huh: võru hälvik rsk !!!lihtsamaid viise on ka võimalus raha teenida elatise jaoks kui üle lasta teisi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mille eest kinni läksid?

 

Ma ei ütleks,et olen kõva mees.Kuni 14. aastastele annaksin tappa vb küll,aga edasi saaksin ise.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.