Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

|Haigur| = Scammer või Mitte ?

Soovitatud postitused

Nii siis kasutaja |Haigur| proovis või tahtis scammida mind , eks te ise vaadake tehke järeldused , minu arust oli kohe aru saada et tegu on scammeriga ...

 

 

 

Pildid siis .

 

Haigur.png

scammer1.png

scammer2.png

scammer3.png

scammer4.png

scammer5.png

scammer6.png

scammer7.png

scammer8.png

scammer9.png

scammer10.png

scammer11.png

ja siis lõpuks sain blokki :)

scammer12.png

 

 

 

Asi selles et programmil Windows Messenger pole ju displayd nagu tal on ... ja siis see Webcami värk , seda ka ei ole kunagi seal ... Et jah suht BUSTED vms ?

 

 

 

Tehke siis ise järeldused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sinu eesti keel on fail

 

ma arvan et mu eestikeel on parem kui sinu keeled siin kokku , btw mul oli eestikeele eksami hinne 5 , sain täispunktidest 3 punkti vähem , et mõlise vähem selles mõttes kui sa midagi ei tea :/

 

Busted oled ikka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mis vahet mis msn mul on ma ütlesin ju et mul pole plaanis sult pin osta kuna ma ei pela enam rs lohh.

 

Kui sa quited,miks siis tahtsid pin osta?

 

Busted!Kuid scammi pole toimunud,ei tea kas pannakse ban.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa quited,miks siis tahtsid pin osta?

 

Busted!Kuid scammi pole toimunud,ei tea kas pannakse ban.

 

tal oli mõttes üks väike scamm teha siin , alguses oli juba temajutu järgi kõik valmis pangad ja asjad jne lõpus vajus tal jutt kuidagi kraavi ... no kui banni ei panta siis saavad inimesed teada et talle ette ei saa käia :)

 

Vähemalt jah,ta ei scamminud midagi. Kui ta isegi banni ei saa,tasuks ettevaatlik olla tema suhtes.

 

Failed scam vist? Kooliarvutites on random msni pilt(Mingi jalgpalli / rubber ducki pilt jne) ning webcamid puuduvad >.

 

+1 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtsalt hoiatus siis ..


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.