Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aasta/veerandihinded?

Soovitatud postitused

VIP

Kõik viied, 12 klass.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See veerand tuleb 1 kolm ( ja 4 viite) , aastasse tuleb 3 kolme (vist > tööõpetus, geograafia, vene keel) ja 3-4 viite, ülejäänud neljad :=)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

matemaatikast suvetöö , muidu teised enam-vähem korras :D:D


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2pod46x.jpg

Endal Päris hea...Rahul .


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

3 kolme, 6 viite, ülejäänud neljad.

arvestades kooli kus ma õpin, on väga hea tunnistus.

pole mingi tavaline kõnts kus õpin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3 kolme, 6 viite, ülejäänud neljad.

arvestades kooli kus ma õpin, on väga hea tunnistus.

pole mingi tavaline kõnts kus õpin.

 

Siim KOOL ON KOOL EI OLE MINGIT VAHET KUS KOOLIS SA KÄID,IGALPOOL ON SAMAD ÕPETAJAD.JA 3ed POLE HEA.ja see ka pole mingi vabandus kus kooli sa käid.igalpool on sama õppekava mida õpitakse:D:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No see on su enda lollus kui sina käid rohkem tunde koolis kui haridus ministeeriumis on kästud.Õppekavas on kõik palju mingi tund ja värk on.Ma ei usu et üheks koolis antakse rohkem õppida kui teises sest kõik koolid peavad järgima mingi juhist ja mingid teemad läbima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuradi tross, vahe on suur.

Hinnatakse rangemalt, antakse rohkem õppida, tunde on rohkem kui teistel jne.

 

Hapupiimal on kõige rangem kool ning kõige rohkem antakse ju õppida, aga MEIE Siim ju pingutab!

 

 

Ise jäin keemias suvetööle, ülejäänd 3-5d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
No see on su enda lollus kui sina käid rohkem tunde koolis kui haridus ministeeriumis on kästud.Õppekavas on kõik palju mingi tund ja värk on.Ma ei usu et üheks koolis antakse rohkem õppida kui teises sest kõik koolid peavad järgima mingi juhist ja mingid teemad läbima.

 

 

Jää juba vait kui eliit koolidest sittagi ei tea. Tase on kõrgem ja õppida on raskem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maitea siim, käin ise ka "eliit" koolis, taseme hullu erinevust küll ei märka :D

kus koolis muidu käid ?

my ekool pls, thx proua matemaatika õpetaja, said mulle reaalselt sitta ikka keerata kõik need veerandid, respect.

1ienvb.png


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jää juba vait kui eliit koolidest sittagi ei tea. Tase on kõrgem ja õppida on raskem.
Täpselt, mingi kindel alampiir on küll paika pandud, kuid eliitkoolides on tihti kuni 2 korda rohkem tunde. Eliitkoolides palju paremad õpetajad ja antakse sitaks rohkem õppida. Igast kehvemates koolides on nii, et osad õpetajad jätavad pidevalt tunni ära või ei viitsi tunnis midagi õpetada. Õppida ka ei jäta (eriti). Eliitkoolides nad õpetavad nii, et saad väga kiiresti teemad selgeks ja nad ei jäta enne, kui oled ära õppinud. Rääkimata siis veel kodustest töödest:?

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.