Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer mingi sw0o0sh vms .

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Irvv revolt ikka enam scammi ei saaks juu kõik teavad et ta scammer :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

miks sa talle ültse kantsid?

 

Tast on tehtud miljard teemat juba, ja sa ikka üritalt talt pinni saada. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
a tead swooosh , mu teine nimi on hambad kurku : )

ära hakka vabandama ega siin ilussioone looma . eks näis mis saab klaviatuurikauboi : )

irw, 75eek pärast tõmbad lõuga ? lolz


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra mida see revo ajab siin vahvlis maisaa aru ta saab koguaeg banned aga kuidas ta unban saab moded mdia te teete ? o.O kus on mu silmad miks scammer tegutseb ikka ja koguaeg ja kõik lollikesed ostvad ikka tema käest veel nüüd tegi uue msn aga scammib ikka mõlema msn-iga,kui kõsida tohib siis mis kontole te raha saadate siis ?

Revo Pehlak?

Eston Pehlak?

 

irw, 75eek pärast tõmbad lõuga ? lolz

 

Kuule ta on ikka väga palju inimesi üle tilli tõmmanud elaks ma temaga samas linnas siis oleks seda ammu teinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra mida see revo ajab siin vahvlis maisaa aru ta saab koguaeg banned aga kuidas ta unban saab moded mdia te teete ? o.O kus on mu silmad miks scammer tegutseb ikka ja koguaeg ja kõik lollikesed ostvad ikka tema käest veel nüüd tegi uue msn aga scammib ikka mõlema msn-iga,kui kõsida tohib siis mis kontole te raha saadate siis ?

Revo Pehlak?

Eston Pehlak?

 

Asi on selles et neid ei unbannita , aga lihtsalt teevad uue kasutaja. Miks ei saa nad kohe Ban , ma ei saa öelda.

 

Muidu uurin natuke , kui on tema siis saab Banned.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.