Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer nono

Soovitatud postitused

Tere siis nono on tuntud kui skill to sky myya tal oli vahvlis see kuradi teema ka et myyb skill to sky k6ik all ytlesid et scammer jne ja ma m6tlesin et proovin 2ra ostsin 2ra maksin pool raha ehk 150kr 2ra ytles et laseb mul m2ngida tegin yhe fm leveli siis pass oli muudetud m6tlesin et ta v6ttis tagasi siis allgul ytlesi et ei v6tnud p2rast ytles et v6ttis , aga tegelt sai acci tagasi essa omanik skill to sky ise nii siis ta kysis et kas ta kannab raha tagasi ma ytlesin et jh et kanna ja ytles et kannab 10 minna p2rast ja siis muidugi panndi mulle block ofc .... proof nyyd

 

scammerj2lle.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tee tee jah , tra sa said nkn fake msn käest üle

sa oled ju selline lohhv kes üle saab koguaeg.

siin on mitmeid teemasid selle kohta , et mingi jobu lisab , ja siis müüb seda kasutajat mis tal pole , võin on scamminud , ja siis saadakse üle , ja hakatakse valet inimest scammeriks tembeldama , sa ennem ikka uuri ka kui sa midagi targutama tuled , rsz0r

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lol hea vale j2lle enne sa ytlesid et see on su msn ahv .

 

Proof :

 

irvvv ma pole mingi Chris Kelp , ja reimo rebane pole ka mu sõber..

dvj l33t guy lisa mind msn : [email:3daummyq]white.nono@hotmail.com[/email:3daummyq]

ja siis annan sulle konto nr ja nime kuhu raha saadad.

mu nimi on Martin mitte mingi Reimo või Aka Chris

täitsa haiget juttu ajate siin , mind tõesti ei huvita keda ta scammis või kes teda scammis.

see on sama hea ma panen mingi lambika kasutaja siia myyki ja siis pärast lametsetakse et mina scammisin - täitsa haige

__________________

 

Ja pilt proof :

prfood2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manraynor ? He scamms you ban ?:D


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sa droppisid mu 200m maha kuradi ahv

selle ma sulle negatiivse paningi , ole õnnelik et ma sind ülesse ei otsi !

 

Mina andsin kasutaja ta omanikule tagasi, kes oma 200m ära kandis sealt.

Ka modedega on räägitud sellest, ning see tehing eemaldatakse, ning sina saad jälle banned.

Mode ise rääkis veel õige omanikuga üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina andsin kasutaja ta omanikule tagasi, kes oma 200m ära kandis sealt.

Ka modedega on räägitud sellest, ning see tehing eemaldatakse, ning sina saad jälle banned.

Mode ise rääkis veel õige omanikuga üle.

 

Tra kuradi ahv , on kuskil reeglites kirjas et sa tohid liikmeid petta / scammida?

Kui tõesti nii on siis on see foorum kyll täiesti Pe*ses

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.