Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer ''Slayer.''

Soovitatud postitused

Scammer '' Slayer '' .

Müüsin talle enda kasutaja '' Getabullet '' , mille ostsin umbes ~1 päev tagasi.

Tema siis tahtis algul mult member pin-i osta , aga siis pakkusin talle hoopis kasutajat , vaatasin et äkki tahab osta et pakun :P Ja mul oli siis hädasti raha vaja , tahtsin väga odavalt ära anda , lõpphind tuli siis kokku 650.- + saab 1 pinni. Tema oli nõus , ja siis ma pakkusin talle nii et dvj annan sulle parooli ja siis ma olen senikaua kasutajaga sees kui maksest pildi teed .. tema oli nõus , nii siis tuli system update , aga enne seda ta logis msn-ist välja , mina olin sees siis msn-iga , ja ta hiljem tuli sisse .. Tuli sisse ütles et tal läks nett ära jms .. Ja siis lubas raha saada , küsis mu konto nr ja nime , andsin aga raha ei tulnud ja ei tulnud ...Ja siis olin juba Blocked msn-ist..

 

Ütlen sulle ilusti ''Slayer'' , nii ma seda asja ei jäta , mina maksin selle kasutaja eest 1000.- , ja tõesti mul oli kiiresti raha vaja , ja usaldasin sind , aga näed sa mis sa tegid..Tõsiselt seda asja ma nii ei jäta , ma ei hakka närvitsema siin internetis , aga küll me räägime silmast silma veel.

 

Kui mõni isik siit foorumist tema andmeid vms teab siis võiks jagada minuga , sest see kasutaja oli väga hea , pank oli ligi 165m , ja tema lasi lihtsal minu üle .

Kas kannad raha mu kontole või läheb lihtsalt sinuga halvasti , aitab naljast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Scammer '' Slayer '' .

Müüsin talle enda kasutaja '' Getabullet '' , mille ostsin umbes ~1 päev tagasi.

Tema siis tahtis algul mult member pin-i osta , aga siis pakkusin talle hoopis kasutajat , vaatasin et äkki tahab osta et pakun :P Ja mul oli siis hädasti raha vaja , tahtsin väga odavalt ära anda , lõpphind tuli siis kokku 650.- + saab 1 pinni. Tema oli nõus , ja siis ma pakkusin talle nii et dvj annan sulle parooli ja siis ma olen senikaua kasutajaga sees kui maksest pildi teed .. tema oli nõus , nii siis tuli system update , aga enne seda ta logis msn-ist välja , mina olin sees siis msn-iga , ja ta hiljem tuli sisse .. Tuli sisse ütles et tal läks nett ära jms .. Ja siis lubas raha saada , küsis mu konto nr ja nime , andsin aga raha ei tulnud ja ei tulnud ...Ja siis olin juba Blocked msn-ist..

 

Ütlen sulle ilusti ''Slayer'' , nii ma seda asja ei jäta , mina maksin selle kasutaja eest 1000.- , ja tõesti mul oli kiiresti raha vaja , ja usaldasin sind , aga näed sa mis sa tegid..Tõsiselt seda asja ma nii ei jäta , ma ei hakka närvitsema siin internetis , aga küll me räägime silmast silma veel.

 

Kui mõni isik siit foorumist tema andmeid vms teab siis võiks jagada minuga , sest see kasutaja oli väga hea , pank oli ligi 165m , ja tema lasi lihtsal minu üle .

Kas kannad raha mu kontole või läheb lihtsalt sinuga halvasti , aitab naljast.

 

 

Nii, kohe tuleb minupoolne jutt piltidega.

 

 

Edit// Msn convo küll puudub, sest mu arvuti ei salvesta msn history.

 

Kuid mina tagastasin kasutaja esimesele omanikule, keda olen varem chatis kohanud, ning kes sai paar kuud tagasi scammi.

Kasutaja tagastasin omanikule ühel lihtsal põhjusel, algupäraselt tahtsin ma tõesti pin osta, kuid scammer üritas mulle peale määrida ka kasutajat.

Pakkus küll 700 eest, kord 600 eest.

Ise seletades et on väga kiire, lõpuks kui ma tahtsin pin eest raha kanda, ütles ta oma nimeks Reimo Rebane, vaatasin veidi foorumis ringi, getabulleti ja Reimo Rebase nimega, ning rääkisin kasutaja esialgse omanikuga.

Lõpetuseks tagastasin kasutaja esimesele omanikule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eitea mis jutt sul siin tuleb ahhh ??

Müün kasutajat annan parooli ära logid välja , võtan kasutaja tagasi , kasutaja kätte saan logid sisse hakkad makset tegema tahad parooli , annan parooli , login välja , siiamaani pole sisse tulnud .. Tra sa ajad mind nii närvi kuradi ************

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota , NoNo on Reimo Rebane? Mul vaja Getabulleti algse omanikuga rääkida MSNis .... NÜÜÜD! KÕIK TEISED KES NO PIC NO PROOF , 1 KORD VEEL JA 4P WARN!

KOHE ON VAJA GETABULLETI ALGSET OMANIKU MSNI!!!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei ole mingi Reimo Rebane änd mingi Revodead vms

kõik arvavad et ma reimo et myyn mingit getat omfgg

elu närvi ajvad tra :@

 

Pane palun enda msn pildid, just see osa kus sa ütled et oled reimo rebane.

 

Sammuti ka Tooster on sama ip-ga kasutaja mis sinul, lasin orcutil kontrollida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.