Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seoses Harlesega/ehk plastikuhvoga.

Soovitatud postitused

Mul juba pikemat aega on meeles kuidas plastikuhvo rs2eesti aegadel siin inimesi üle lasi, seega, kas teile ei tundu järgnevad pildid imelikud? Kohati on nagu tüüp süüdi ja kohati mitte. Leidub ka vist isegi koht kus ta ütleb et ta "vend" lasi mult kasutaja üle/sai minuga kokku ja hiljem eitab, et kas sellised võivadki siin müüa pinne ja muud kraami? Lihtsalt infoks, te ei pea teda bännima vms, mina ei käsi.

http://img144.imageshack.us/gal.php?g=imelik1w.png


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäletan ka neid aegu kui plastik tegutses :D

Tüüp sai mingi 5 korda panni ja ikka anti talle ette.

Ta suutis alati ennast usaldusväärseks tagasi teha.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mäletan ka neid aegu kui plastik tegutses :D

Tüüp sai mingi 5 korda panni ja ikka anti talle ette.

Ta suutis alati ennast usaldusväärseks tagasi teha.

 

Praegune tüüp väidab, et on ta vend, et võttis tema kasutaja üle vms (vahvli oma).

Kuid, minuarust see ei ole normaalne, sigitan endale lapsed, annan ka oma vahvli kasutaja neile? nagu, mind segab tegelikult see, et see kasutaja veel eksisteerib.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Umm, ma seletan niipalju kui mina temast/sellest tean.

Pmst, oli mingi mai kuu 2006 aastal, olin siis nii võhik ja loll et asusin runescape'i kasutajasid ostma, kuna ise olin piisavalt loll, et ei suutnud ise endale korraliku ksutajat teha, sain Harlesega Raplas kokku, käisime netipunktis, tema näitas mulle, et recovere ega midagi pole peal, vahetasime paroli ka seal ära.

Andis mulle kaasa paberi millel olid eelnevad paroolid jms.

Umb nädala pärast võttis kasutaja tagasi, asjad võttis ära jms.

Kasutaja sain ma tagasi aga mingi eelmisel aastal millalgi, võeti lõplikult käest ära, ma ei tea kes see oli ja ausaltöeldes ei huvita kah.

Muidu oli see Harles siin päris palju ja nahhaalselt inimesi üle lasknud, niipalju tean mina temast.

Mingi pikk törlönt oli tooaeg, vanus oli tal vist 14, pruunide pikemate juustega.

See pole tema bännimiseks, see on teadaanne lihtsalt!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Henri ajab si**a,kui tema irl nimi ja perekonnanimi on Henri Kaas.

Aga jah,võin Sveniga msnis ühendust võtta ja üle küsida,tõsiselt kahtlen et Harles tema vend...

 

Bong,sul täiesti õigus :D Ta scammis kedagi paar korda(nii et Rs2eestisse midagi ei postitatud,kustutas vist teemad kohe ära),siis mingi aeg sai banni ning tegi uue kasutaja ning tegutses edasi(kogus tehinguid,kui oli natukese rohkem siis scammed) jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle kriips, kui mina olen plastikuhvo, siis mu vanaema on ausõna superman ! :D...nalja mees, too palun üks tõestus et mina või mu vend palstikuhvo on :D?, ainult üks tõestus...Nerd .

Plastikuhvo oli tore mees küll, lasi tonnides üle...ise sain kah 1400 ülee!! .- :) aga see vana asi juba . Tegelt ütle palun üks inimene keda mina võu mu vend on vahvlis üle lasknud...üks inimene, ennast ära siis tõestuseks too kuna meie seda shitta acci tagasi ei tõmmanud. selle tõmbas plastik ise tagasi, tunnistas kah veel, et sai sealt 4 milli või 10 milli või mai tea palju ta sai !

Ja seda teavad kõik et vahvli kasutaja harles'el on kaks omanikku, Henri ja harles (vennad) :), kuna vahvlis saab ainult üks kasutaja arvutipeale olla, siis jamh, tegelesime mõlemad vahvliga ja kasutaja kahepeale !

 

Täitsa metsas vennad, see on niiii funny et te kutsute mind scammeriks :D ..hahahaha xD, ma pole vist kunagi kedagi scamminud, või palun tooge tõestusi siis ! omateada ma olen ainult pinne müünud ja elu harva acce ostnud/müünud ! ... nii et mul pohhui kus te neid jutte võtate :D Mingi värdjas hakkab ühe jutuga pihta, siis kohe kõigil jutt jookseb :D? ausõna, liiga naljakas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
.

Plastikuhvo oli tore mees küll, lasi tonnides üle...ise sain kah 1400 .- :)

 

ma pole vist kunagi kedagi scamminud

 

wtf nagu ... tundub et olid kaasosaline?

 

/ amm ok , sry 4 bothering :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ära nüüd orgasmi saa kirjutades?

Esiteks, ühest tõestusest piisab, kuna ma sain temalt isiklikult üle kui selle lambaga Raplas kokku saime. loomulikult mul rohkem tõestusi pole kui see leht mis see rott kirjutas, kuna me saime kokku, netipunktis, vist oli selles Konsumis seal.

See mind vähe kotib kas sina oled üle saanud või mitte, asi on lihtsalt põhimõttes, miks sa siis müüsid mulle kasutaja, mille turvalisuses sa polnud kindel? Teil vedas et ma teie täpset aadressi teada ei saanud, niipalju sain teada et kuskil seal jõe lähedal on teil eramaja, ma oleks uksetaha tulnud ja küsinud, et mis lolli nalja sa omaarust teed, küll sul oleks siis pasa püksi võtnud. vana või mitte, ikkagi on sul selle eest silt küljes.

Vaata parem, et mulle Raplas vastu ei koperda, kui ma su ära tunnen siis ma küsin sult selle kohta nii mõndagi, suuvärgi võin ka sulgeda kui see sulle tüli teeb?

Nii et mina ei tea, mõni mode võiks asja uurida, kas "väikevend" võib suurema venna "äri" üle võtta nii lihtsalt? Mille kuradi eest siis mina kunagi bänni sain, mind huvitaks?

Myss sai raha tagasi ja kõik oli korras, mingeid põhjendusi ei toonud nagu keegi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Harles olen :

 

KLe töllakas anna enda rate või postita endast pilt , kui sind tänaval näen tulen ise su juurde , tra siis vaatab kellel pasa lahti lõõb kradi Neti gangster . Mina sult kasutajat tagasi ei tõmmanud , ma saatsin kah pildi et sven või kes ta oli , et ta tõmbas acci tagasi , kus ja kandis su asjad enda stakeri peale .. (kasutaja nimi oli vist rauduhvo või midagi taolist . ******is peaks pilt yleval olema veel su asjadega .) pane endast pilt yles et ära tunneks su.

Sa yle juba runest . ise oled 18 vist juba. ERAK selline

 

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Plastikuhvo ei ole Harles lol !

Ma tean väga täpselt, kes ta on... aga ei ole tank.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Harles olen :

 

KLe töllakas anna enda rate või postita endast pilt , kui sind tänaval näen tulen ise su juurde , tra siis vaatab kellel pasa lahti lõõb kradi Neti gangster . Mina sult kasutajat tagasi ei tõmmanud , ma saatsin kah pildi et sven või kes ta oli , et ta tõmbas acci tagasi , kus ja kandis su asjad enda stakeri peale .. (kasutaja nimi oli vist rauduhvo või midagi taolist . ******is peaks pilt yleval olema veel su asjadega .) pane endast pilt yles et ära tunneks su.

Sa yle juba runest . ise oled 18 vist juba. ERAK selline

 

Peace.

 

Oota, kohe panen endast pildi, vaatame, kui kõva mees sa oled kui ma sulle peaks Raplas vastu juhtuma?

Ma tahaks näha kuidas mingi piitspeenike teismeline mulle peksa annab, vb oma sõpradega oled kõva mees kuid üksi oled sa sitt.

Keegi ütles et see plastik vms on keegi Henri, see ongi selle Harlese vend.

Mind huvitas see, et kuidas ja miks sa said mulle müüa selle kasutaja kui sa teadsid, et sellega hakatakse nii ajusid nussima?

Kuna sina selle mulle müüsid, oli see sinu asi seletada, kuhu see sai ja miks sai, sina jäid süüdi, kuna mina ostsin sinult, mitte temalt.

Lähen vaatan pildi, ahh õigus jah, ma just tegin endast ülikonnaga pilte, panen ühe siia.

 

See pilt ei olnud sellejaoks tehtud, et siia panna, tahtsin lihtsalt näha, kuidas mulle erinevatest "asenditest" ülikond istub, et teada, et mida vältida, kui lõpetamine käes.

Säh Harles või Henri, mina ei tea kumb sa oled, ma loodan, et me ikkagi põrkume Raplas kokku.

toivo.jpg

 

Mul lasti ka 1kskord samamoodi yle.......

 

Mingi [email:44bbtj8z]rainis88@hotmail.com[/email:44bbtj8z]

 

ja siis blokkis mu üldse msnis 2ra...

 

mull 1 hea idee sulle pakkuda muidu:anna molli:D

 

Ma ei tulnud siia foorumisse mitte kedagi peksma, ega hirmutama.

Ma lihtsalt tutvustasin teile kodanike Harlest ja väidetavat Henrit.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Emm harles ei ole plastikuhvo.

 

Tema vahvli kasutajanimi on k-cobain.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KURADI AJUGEENIUS !!!

k-cobain vms on vana plastikuhvo !!!

MÕNI MODERAATOR, VÕIKS PILGU PEALE PANNA, Ip'del


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nu davai :) .ja kust krdi kohast mina pidin teadma, et acci hakatakse tagasi tõmbama kui see vend oli siis foorumis kuulus :) // piiitspeeenike ? .... pwwhahahah -> sitt oled siin sina ! , ei tegelt naljamees oled :D, aga ega siis midagi :) xD :D

 

Mina võin olla naljamees, aga kui ma sind näen, usu mind, ma küsin su käest päris kindlasti üht-teist. Esiteks, miks sul nii jubedalt "kõva" suuvärk on?

See on küll hale asi mille taha varjuda: "Kus kohast mina pidin teadma!", kuna sina selle mulle müüsid, lasid Sina minu üle, kuna sa ei teadnud väidetavalt, et see tagasi võetakse. Jäi mu nägu meelde? Kui selline vastu tuleb, parem pane jooksu. :nose:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krIIps sa oled ise üks paras netihero ... siin võime öelda kõik ~ igast mõrva lauseid, et tavai näed mind siis tapan su ära, poon üles vms ... aga kui teoks läheb, ei ole keegi selline tegija, vastuta oma ülbuse eest, krdi debiil.

 

HÄSTI KIRJUTASID, et kui sind näha, siis pane jooksu ? HAHAHHAHA ; martt!!


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dvi dvi rahu. Oleme ausad. ma ei pela jälle enam ammu rsi ja foorumit ei külastanud ma ka vahepeal paar kuud vist. Kui täna Volim te ütles ,et harlest süüdistatakse selles jamas. harles pole ei minu vend ega mina. Ma olen Plastikuhvo.ja pole vaja harlest süüdistada. Miks tunnistan ülesse? Olen selle nimega teinud harlesega mitu äri. Pinne ostnud 2-3 korda ning ta iseg imulle ette andnud. Tüüp usaldas mind ja ma ei taha ,et tema mainet rikutakse.

Igastahes harlest pole mõtet süüdistada tema on igati puhas tüüp. Ja kui arvate ,et ma ajan paska siis võite lasta modedel kontrollida ,et ma plast mitte harlese jünger kes valetab ,et plast.

 

Oli tore aeg. Eks millagil loen uuesti uudist ning tore oleks kui teema lukku läheks. Pole vaja ,et vale inimene kannatab.

 

Ning oleme ausad. Ma olen siin suht kaua olnud. Orjasin palju/müüsin acce/ostsin ja midagi ei juhtunud kuid pole enam aega ning quited. Acc jääb alles kui bänned ei saa ehk kunagi saab veel foorumit külastada kui rsi isu peale tuleb:)

 

Ning veel tahan lisada seda ,et osadega vaidlesin ma palju ,et moded ei ole usaldusväärsed kõik jne.

On ju näha ,et pole? Vaadake ma olin ka usaldusväärne kunagi . Lasin üle aga ikkagi usaldati. Kui sa saad kellegiga läbi siis sa ei tahagi näha ,et ta on scämmer ja ei usu. Siin on vahepeal paljud tuntud inimesed üle lasknud aga nagu öeldakse. Seda mida ei taha näha seda ka ei nähta;) Ma olin scämmer kunagi kuid näed rahvas teadis aga usaldas ikka? Ja praegugi kui osad teavad ,et ma vana plastikuhvo siis usaldati mind ikka veel. Ja üks asi veel. IRL raha ma üle ei lasknud küll;) Niipalju kui mäletan. Rohkem RS mille ja sellist kraami. Kuid kurat seda teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.