Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Agility Ape Atollis LVL 48-75-99

Soovitatud postitused

VIP

Kuna ise alles sain agility 75 ja mõtlesin et jagan teile kah mõned juhtnöörid mis olen õppinud sõpradelt Ape Atollis agilityt tehes, kui teil on plaanis agilityt teha. Wildys pole kunagi teinud lihtsalt alati questidega või nii üles saanud ja Ape Atollis teinud siis. Kuigi soovitan minna Ape Atolli 60-65 Agilityga ja alates 75est te enam ei kuku seal, nii et siis ei kulu teil kah süüa, aga 75+ agility kohta lugege alt poolt.

Nõuded et saarele saada ja treenida:

Agility 48 on vaja et alustada treenimist ise olles ahv.:P aga nüüd tõsisema jutu juurde lõpus on tähtsam info aga usun, et see jutt mis siin teile räägin ei jookse ka mööda külge maha.

 

Questide alustamiseks ja lõpetamiseks peate ise otsima abi Näiteks: Google Searchi abil. Ise kasutan Ingliskeelseid juhendeid, kuigi suurem osa queste oskan juba päris kiirelt ja ilma abita läbi teha.

 

Esiteks teil peab olema tehtud Monkey Madness quest:

MM questi nõuded:

Levelite osas nõudeid pole (soovitatav Prayer 43, ehk siis kõik kolm protection prayerit (melee,range,mage lahti). Quest on ise pikk ja algajal ei ole soovitatav seda ilma prayeri või kõrge Defence levelita teha.

 

Ennem kui Monkey Madnessi teha saate peab olema tehtud 2 questi=

*The Grand Tree (agility 25 vaja, kah tuleb tappa lvl 172 Deemon) (Deemonit saate rangeda/mageda ohutust kohast seega pole vaja erilisi combat nõudeid.

*Tree Gnome Village (nõuab veidike kogemust, kuna tuleb tappa lvl 112 Warlord, teda saab kah ohutust kohast rangeda/mageda, kui luurate ta puu taha kinni.

 

Kui teil nõuded olemas on siis Monkey Madness questi käigus õpite orjenteeruma Monkey Madnessi saarel. Questi käigus omandate ka Monkey Greegree, tappes aga Ninja Monkey (LVL 86, kellel on 50 elu) ja tehes neist Greegree PEATE edaspidi kasutada seda treenimisel, ehk siis hoiate just Ninja Monkey jäänustest tehtud Greegreed oma käes koguaeg kui treenite.

Monkey Madnessist veel, et lõpufight tuleb teha LVL 195 Deemoniga. Mina soovitan teile natukene aega kuluva aga odava viisi. Jookse ta eest siia:

untitled.jpg

See on vaid väike vihje, muidu soovitan järgige questi õpetust. Saarele saamiseks enam ei pea võtma Daero käest experiencei autasu, lihtsalt ärge kiirustage saarele minnes rääkimisega ja saate vabalt minna Ape Atolli Monkey Madnessis õpitud teed mööda.

 

Kui quest ja eelnevad questid läbi olete teinud suure läbimurde, sest et agility treenima minemiseks te ei pea lõpetama järgmist questi= Recipe for Disaster.

Sellest questist on teil vaja teha selline osa:

*Helping the Cook ( cookind lvl 10 vaja ja quest Cooks Assistant peab olema lõpetatud)

 

Ja vähemalt alustada selline osa:

*Sub-quest : Freeing King Awowogei

Nõuded on Monkey Madness quest, mille te eelnevalt läbi tegite ja alustamiseks

peab teil olema ka (70 Cooking, 48 Agility)

Et questi lõpetada Järgige juhendit, aga agilityt saate te treenima hakata juba poole questi pealt. Quest guide ma ei tee aga ütlen et tehke omale kõik Monkey Gregreed ära mis seal saarel võimalik, ehk siis Zombie, Ninja ja Guard ja soovitan tehke ära ka quest, sest questid on kasulikud :) RFD Sub questidest saate lahti Lumbride keldris omale kirstu, kust võite RFD täielikultära lõpetades saada Runescape parima STR poonusega kindad, nii et mõelde igsa osa peale mis teete sealt. Kõik parema wildys omamise nimel:)

Et treenida nagu ma ütlesin on teil vaja Ninja oma.

 

 

Treenides saarel kuni lvl 75 agilityni te kukute kindlasti ja kui ei kuku siis läheb teil kergemini/kiiremini.

Minu soovitused teile treenimisel on:

*Alustamis koht on all märgitud punasega.

*võtke kaasa nuga ja saate saarel korjata pineappeleid ja neid lõikuda, et elusid saada:)

*Hoidke oma Elude lvl = 5-19 siis kukkudes kaotate 3 elu.

näiteks 20 eluga juba kaotab 4 elu, ehk siis jälgige oma elude levelit kui teete seda minu moodi olles püsivalt 10 Elu.

*Raha võtsin mina saarele kaasa, et osta poest Stewsid (300EA ja annavad 11hp). Pood on allpool märgitud kaardil näha sinisena. Ostes poest söögi, ei pea te mõtetult aega raiskama pangas käimise peale.

*Seljas hoidke soovitatavalt ainult greegree (ninja monkey oma) ja duelling ring teleks, et see kotis ruumi ei võtaks. Kui teil on võimalik, siis kandke ka Boots of lightness-e ( need saab Temple of Ikov questi algusest.) Keep kui võimalik, siis kandke Spotted cape (hunting lvl 40 vaja)/Spottier cape (hunting lvl 66 vaja).

just need kaks asja on kerged saada kasvõi def 1-ga ja teevad teid kergemaks. On veel asju mida saab selga panna, aga neid raskem saada nagu Penance gloves jne. mina soovitan neid kahte eelpool mainitut. Mida kergem olete seda parem teile.

*kotis hoidke soovitatavalt süüa, mina hoidsin ka raha et osta Stewe poest (300ea ja annab 11 hp, aga meeldivam kui bankida, sest bankides saate arvatavasti random evendi mis peatab teie arengut veelgi). Valikuline kui olete lõpetanud RFD Sub-quest: Freeing King Awowogei, ja teil on magic level 64 saate teleda ennast saarele, siis hoidke kotis ka telemis runesid (2LAW rune, 2 FIRE rune, 2 WATER rune (runed oste GE-st või tehke ise :D) ja BANAAN (banaan oste GE-st või korjake Karamajalt). Allpool on märgitud kaardil Rohelisega koht kuhu te teleportides Ape Atolli tekite. Sinna jõudes Pange kätte Greegree ja minge trepist alla treening punkti.

*seal on agi teha hea, kuna te ei saa random evente kui olete ahv ja 75+ energy potions = ~55k exp/h vähemalt.

 

*Kui olete saavutanud agility leveli 75 või enamgi Ape Atollis või mujal, aga otsustate treenida Ape Atollis, siis pole teil vaja enam süüa, aga kui te tõesti olete rikas ja tahate saada lähemale level 99ale kui teised, siis teie kasutate energy potioned või super energy potioneid treenimisel, soovitatavalt kaasas nii palju kui saate. Kui te neid omale lubada ei saa siis ärge võtke kaasa süüa, kui siis antipoioson potion kui peaksite sattuma vangi, või mõni ämblik teid hammustab, tuleks odavam ja kiirem kui bankida. Muidu hoidke seljas eeslpool mainitud keep ja saapad, mida kergem olete seda parem. Kui Potioneid lubada endale ei saa siis hoidke kott tühi, olete kerge ja kiire.

 

!!!Ärge teleportige ennast saarelt kunagi ära kui te olete ahv (hoiate käest Greegreed) ja teil kotis ruumi pole, sest siis kaob greegree ära ja peate uuesti tegema. Nii et kergem on see ära võtta käest.

 

 

Võtke teadmiseks, et agility level aitab teid võideldes Player VS Player worldides teiste vastu, kui te neid taga ajatetaastub suurema agilityga teie RUN Energy kiiremini ja Agility emote on lihtsalt ülikena. Nii et edu teile treenimisel ja kõike paremat eraelus:)

 

 

 

 

09-05-19000220.jpg

 

 

Minu agi video siis= Inglis keelne, aga mäng ka inglis keelne nii et viimane aeg aru saada:D

vaadake High Detailiga ja Full Screeniga. Laggisin aga jutt loeb vidis aga siin sama jutt:P. Edasine on teie teha, mina proovisin endast küllalt anda:P

 


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpuks 1 hea õpetus.:D

Teised,ärge solvuge,


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

!!!Ärge teleportige ennast saarelt kunagi ära kui te olete ahv (hoiate käest Greegreed) ja teil kotis ruumi pole, sest siis kaob gregreeära japeate uuesti tegema. Nii et kergem on see ära võtta käest.

uuendus.

 

Aitäh loodan et on kasu:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kena korralik õpetus ja video kah, mida veel tahta!

Varsti hakkan agilityt tegema siis võtan kindlasti kasutusse!

 

+1 !

Mega õpetus .

Kindlalt 10p .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtsalt, kui teleda greegreega ja ruumi pole invis, siis greegree kukub maha, mitte "ei kao ära".

Muidu jah, super õpetus, kuigi jah, liiga palju questist räägid.

Ja soovitaks ükskõik mis levelile super energisid, need pole kallid, et nii XPd raisku lasta.

Aa jah, 60k/h ei ole seal võimalik ka, ~50k/h on vist max (on järgi proovitud).

9p :D

 

// Runescape wikis kirjas, et fastest possible lap 38.2 sekundit ning lap annab 580 xp. Väike arvutus näitab, et kui koguaeg fastest lap teha, on 55k/h.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

njahm sõbrad stabiilselt saavad 55k exp per/h ja on rääkinud ka 60k aga mis me ikka kuulame endast suuremaid:D

tänan aga varsti lisan ka õpetusse lisa, kus seletan terrorbirdi ja tema scrollide kasutamist seal + mida kaasa võtta, aga natuke läheb aega tegelen muude asjadega praegu. Aitäh


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

iluuuus! super lausa, sitax vaeva nähtud, 10p kindlalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Videot ma kahjuks ei vaatand, aga jah, pole just kõige parem õpetus minu arust.

1)Sa rääkisid liiga palju questist- kui ma tahaks teada, kuidas questi teha, loeksin ma mingit quest guidet->tee uus teema, mille sisuks on monkey madness quest.(oleksid võinud kirjutada, et Peab olema tehtud Monkey Madness, Soovitatud on teha RFD 8. subquest ning nt as a first resort, ~20 minutit unlimited energy.

2)On küll kirjas ~xp/h, aga ma arvan, et tuleks ka lisada xp, mida iga obstacle annab :

* Stepping Stones: 40

* Tropical Tree (Climb up): 40

* Monkey bars: 40

* Skull Slope: 60

* Rope: 100

* Tropical Tree (Long Vine): 300

* Total/One Lap: 580

3)Võiksid lisada inventoryd, mida võiks umbes võtta erinevatel levelitel (näiteks: 65+ agility:water runed,fired runed,law runed,banana,greegree,7 sup energy (4),7 agility pot (4),8 (chocolate) cake,knife.70+ agiliyt: 2 law rune,2 water rune,2 fire rune,banana,greegree, 22 sup energy (4), knife. jne jne).

4)Pärast treenimise infot võiksid siis kirjutada, et kuidas saada greegreed, kui seda veel pole vms.

5)võiksid lisada, et world 46 on mitteametlik Ape Atoll agility world.

 

 

Aga jah, mis ma ikka kritiseerin, ise ei viitsiks sellist asjagi teha, niiet väga hea,3p :-)


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
niiet väga hea,3p :-)

 

mmi questi õpetuse võid ise teha:D 3p:ty:ty

mida ma ikka kah kritiseerin:D kes tahab saab siit vihjeid küllalt ja video on niisama tehtud. plus suurem osa ei tee energitega ja energi pottidega minemise õpetus tuleb juurde kunagi, kui tgsi treenima lähen hetkel on muud tegemist. questidest rääkisin inimestele lihtsalt kergeid õpetusi ja quest guide ma ei teinud kui sa aru ei saanud:D lihtsalt vihjan mis tehtud peaks olema. võtan arvesse su arvamust ja ainuke mida lisan on energy pottide jura. lihtsalt suurem osa ei treeni energitega, kaasa arvatud mina. ei kannata nolifemist ja energid ei tee seda niipalju expiga võrreldes kiiremaks. igastahes Xd elame näeme mis õpetusse tuleb juurde ja kes tahab saab abi sai ja kes ei taha see juba teab :%

aitäh:)

edu treenimisel:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
plus suurem osa ei tee energitega ja energi pottidega minemise õpetus tuleb juurde kunagi, kui tgsi treenima lähen hetkel on muud tegemist.

Põhimõtteliselt ma ütlesin sulle ära ligikaudsed inventoryd,võid kasvõi noodsamad lisada ju...

questidest rääkisin inimestele lihtsalt kergeid õpetusi ja quest guide ma ei teinud kui sa aru ei saanud:D lihtsalt vihjan mis tehtud peaks olema.

No vähemalt pool õpetust rääkis questidest - ma jätsin tolle osa lihtsalt lugemata, sest võibolla on mul questid tehtud ning ma tulin agility kohta lugema..

lihtsalt suurem osa ei treeni energitega, kaasa arvatud mina. ei kannata nolifemist ja energid ei tee seda niipalju expiga võrreldes kiiremaks.

No võrdle nüüd uuesti, toon väikese näite: Tahad saada 700k agility expi.Super energy pottidega tehes saad sa 50k xp/h, ilma energy pottideta 35k xp/h (mõlemad arvud on suht lampi võetud...). 700k xp saamiseks sup energy pottidega kulub 700 000/50 000=14 tundi, ilma pottideta 700 000/35 000=20 tundi.Sa säästaksid kuus tundi, kasutades sup energy potte (arvestades, et exp/h on selline,võtsin suht suvalt expi ilma energy pottideta, üldse ei üllataks, kui veel väiksem xp/h oleks).6 tunniga teenid sa 75 runecraftinguga ~2m.God warsis/daga kingis ilmselt veel rohkemgi, olenevalt õnnest.Ja nüüd oletame, et tunnis kulutad 25 sup energy potti (jällegi suvaline number).14 tunniga kasutad siis 25*14=350 sup energy potti.Ja 350 sup energyt maksab ~700k.Ühesõnaga super energy potte kasutades saad sa palju kiiremini seda expi ning säästetud ajaga võid raha teenida ning tuled ikka kasumisse.Aga jah, väga hea õpetus ikkagi,3p.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ma jätsin sinu jutu ka vahele kuna tulin siia ise targutama. tean kõike mida sa patrad aga lihtsaltproovin selgeks teha teistele mitte sulle. nagu näha sa saad asjast aru ja kõik mis kirjas on vajalik olgu et questi kohta palju, pla pla pla-

pigem 40k ilma ja 55k pottidega:) niipea ma ei lisa midagi ja raha poleprobleem kuigi ma lihsalt ei viitsi nolada ja runnida koguaeg:D, rääkida tahaks kah sõpradega ja need kes tahavad nolada neile tuleb invi pilt ammu välja mõeldud aga siis kui ma tagasi agit tgmalähen siis saab:D ja tee oma õpetus sest varsti minu õpetus koosnebki sinu õpetusest. ja minu oma meeldib rohkem ma võin lubada sest ma seletan küllaltki palju. 2 invi pilti oleks vaja ja oleks vsjoo. aga eks näis. gl sinu õpetusega:D

 

 

ma tgin oma õpetuse 15 mintsaga . beat that. :) pole vaja palju kui mõte jookseb mida jagada. tähtsamad tipid on ära toodud ja kes tahab leiad minu õpetusest küllalt abi 2 pilti erivnevalt siis pottidega ja ilma treenimisest tulevad ja pole vaja tarka panna:D pole viitsind lihtsalt/aega saand.kõik surmtähtis on kirjas et jõuda 75ni .edasi elame näeme. ütleme nii et 90% on tarkust ja 10% puudu. aitäh

 

ps kuda keegi saarele lähed ja võimalused on ära toodud plus minema saamis võimalused ehk loe läbi see mu jutt ja saad ka targemaks,niipalju kui keegi telesid kaasavõtab on nende teha.. alati pole kasulik asju vahele jätta kui targaks tahad saada:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma jätsin sinu jutu ka vahele kuna tulin siia ise targutama. tean kõike mida sa patrad aga lihtsaltproovin selgeks teha teistele mitte sulle. nagu näha sa saad asjast aru ja kõik mis kirjas on vajalik olgu et questi kohta palju, pla pla pla-

pigem 40k ilma ja 55k pottidega:) niipea ma ei lisa midagi ja raha poleprobleem kuigi ma lihsalt ei viitsi nolada ja runnida koguaeg:D, rääkida tahaks kah sõpradega ja need kes tahavad nolada neile tuleb invi pilt ammu välja mõeldud aga siis kui ma tagasi agit tgmalähen siis saab:D ja tee oma õpetus sest varsti minu õpetus koosnebki sinu õpetusest. ja minu oma meeldib rohkem ma võin lubada sest ma seletan küllaltki palju. 2 invi pilti oleks vaja ja oleks vsjoo. aga eks näis. gl sinu õpetusega:D

 

 

ma tgin oma õpetuse 15 mintsaga . beat that. :) pole vaja palju kui mõte jookseb mida jagada. tähtsamad tipid on ära toodud ja kes tahab leiad minu õpetusest küllalt abi 2 pilti erivnevalt siis pottidega ja ilma treenimisest tulevad ja pole vaja tarka panna:D pole viitsind lihtsalt/aega saand.kõik surmtähtis on kirjas et jõuda 75ni .edasi elame näeme. ütleme nii et 90% on tarkust ja 10% puudu. aitäh

 

ps kuda keegi saarele lähed ja võimalused on ära toodud plus minema saamis võimalused ehk loe läbi see mu jutt ja saad ka targemaks,niipalju kui keegi telesid kaasavõtab on nende teha.. alati pole kasulik asju vahele jätta kui targaks tahad saada:)

 

no aga miks ss tegid siis 15 minutiga ? aega on , maailm ei kao kuhugile oleks võinud siis ilsuti teha ju ?

 

aga õpetus hea .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

seda ma räägingiet ma suudan 15 mintsaga normaalsetele inimestele selgeks teha kuda asi käib kuhu minna ja tippe questi kohta jagada aga lihtsalt suurem osa ei saa aru sellestki:D nimesid ei nimeta:D puudulikud asjad tulevad juurde.

no1s perfect. ilusti tee sina mina andsin endast tüki teile kui ei meeldiära loe:D vihjend nugade ja toidu ostmis kohta ei tea paljud. ilusti võin mina teha teinekord ja mõne muu õpetuse, kuna ilu ma ei hinda ma hindan praktilisi vihjeid. inventory on ära seletatud lihtsalt pilte pole veel ja kaua ma ei viitsi jahuda siin agi goal nagunii 81 eks näis millal lähen siis tulevad geari pildid ehk kui te mu närve ennem ära ei söö ja teema lukku ei lähe:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea õpetus,aga soovitan 92-99 teha Dorgesh-Kaan coursis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.