Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Galant!!!!

Soovitatud postitused

Tegin paar päeva tagasi vahvlisse teema et müün solle 400 krooni väärtuses, täna tuli minu msn Galant siit foorumist ja tahtis neid osta, palus ette anda (sollid) kuna ta oli tuntud siin ja tal palju õnnestunud tehinguid kuid niipea kui ma sollid talle olin saatnud blockis ta mind ja tegi minekut, sain kahjumit 400 krooni.

 

kui täna õhtuks ei ole mulle raha tulnud siis paras sulle kui banni saad scammer!!!

 

Minu info:

 

Pank: hansa

Konto nr: 221016212289

Nimi: Kristian Samm

Summa: 360 krooni

 

Pildid:

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

 

Viimaste päevade konto väljavõte:

 

12.png

 

Nagu näha ei ole raha 360 krooni siiamaani üle kantud!

 

Pilt lisatud 14.05.09 kell 21.30

 

Rohkem leiate teemast sellel aadressil: http://vahvel.net/showthread.php?t=40944&page=2


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mees, mis mõttes sa scammi ei märka, loe läbi teema ja vaata pilte nagu http://vahvel.net/showthread.php?t=40944

 

Ole hea ja pane oma rate väljavõttest pilt. oma konto võid ju varjata. peaasi et olemas et oled saatnud talle. siis saab raipest lahti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik muud jupijumalad hoidke oma mokad maas, positavad aind need kes asjaga seotud on.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen asjaga seotud, sain scammi.

Või no mu kasutaja ostja sai aga convekas ja mul savetud msn tekst, kui vaja võin pildid uppida, kui see nii oluline ple siis ei viitsi.

Bannige see raisk ära või andku ta pinnid kõigile tagasivmidagi...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Too kutt on ju 21 aastane? See tähendab, et on juba täiskasvanu. Ta tegi interneti teel müüki või ostu. Varastas raha ära alaealiselt. Selleeest võib juba hakata politsei tegelema. Võtate prinditud lehed välja + selle mehe andmed ning annate politseisse. Küll see kätte võetakse ning talle tehakse trahv vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks selline.......sai embleemi?Ainuke,mis talle sobib on Banned!Tahan oma 50.- tagasi!!!


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, ban raisale. Ma tihti ei saa tõesti aru, kuidas või mis süsteemi alusel üldse neid ''eeskujuliku'' embleeme jagatakse. Vahel vaatan küll, et mõnel vennal suht ropp sõnavara, aga nö. eeskujulik on ikkagi. Vaadates selle Galanti postitusi ja arvestades nüüd veel seda ka, et tegu on scammeriga, ei ole ta mitte mingil juhul seda embleemi väärt. See, kuidas neid saadake, on minu jaoks küll täielik müstika:uni:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.