Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Proovieksamid

Soovitatud postitused

Et siis teema kus võite kirjutada oma proovieksamitest ja kuidas läks! :D

Endal aint üks tehtud :D

 

Eesti Keel-3

Matemaatika-2

Inglis Keel- 5

 

Päris eksamid:

Eesti keel- 3

Matemaatika-11.Juuni

Inglis keel- 15.Juuni

 

Muidu 9. Klass

 

Lõpetamine 20.Juuni...Samal päeval ka mul sünna...My super sweeet 16

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei peagi eksamit tegema:P

Järgime n2dal kolmap ja neljap vaba, teistel on vene keeles eksam

7. klass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti keeles oli eile,sain 100st punktist 72 punkti(4).

Varsti peaks õige eksam ka tulema,kella 9:30st kuni 11:30ni,ülejäänud päev vaba :D

Matemaatikas ega vene keeles pole eksamist juttugi olnud.

Aa jah,kaheksas klass;)

 

Mis hinde said?

Ma sain 68,5 punkti :(

Edit// sa käid kaheksandas...Mis kuradi eksamid sul siis veel on? Mul polnud kaheksandas mitte ühtegi eksamit? Kuskil Puiatus käid? (H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis hinde said?

Ma sain 68,5 punkti :(

Edit// sa käid kaheksandas...Mis kuradi eksamid sul siis veel on? Mul polnud kaheksandas mitte ühtegi eksamit? Kuskil Puiatus käid? (H)

 

 

Ma käin seitsmendas ... järgmine nädal tuleb vene keele eksam (ülemineku). Ma arvan, et kaheksandas on mingid proovieksamid vms, aga kindel ei ole ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Matemaatika riigieksam ei mõjuta veerandihinnet kuidagi jah?

Seda mõjutab proovieksam nagu ma aru sain.

Siis on Ps. Sest selle proovieksami koostab minu klassi matemaatika õpetaja, kes juhuslikult on meie peale väga vihane ja nädal tagasi ütles et tema meid eksamiteks ette ei valmista, et teda ei huvita kuidas ära teeme, ühesõnaga tema enam ei õpeta ja nii ongi, paneb tunnis mingi jura tahvlile ja meie peame iseseisvalt kõike tegema (klassijuhataja on ka asjast teadev + õppelajuhataja), aga teda ei saa ennem välja visata kui eksamid läbi, kes tonti teab, kui ta aru saab et kaebasime tema peale läheb veelgi vihasemaks ja hakkab meile keerama.

Samas kui proovieksami saan kahe, siis veerand ka 2, kuna üks 2 on teisel veerandil ees ka on asi Ps. :/

Seetõttu olekski jubedalt igast abistavaid materjale vaja leida.

Ostan need 2 raamatut siis, matemaatika koduõpetaja ja eelmiste aastate matemaatika eksamite kogu, veel midagi soovitada oskate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra, mul on kusjuures enamvähem sama seis mataga, õpetaja ütles mulle ka kord et tema mind enam ei õpeta, ei lase vahest tundigi, sain selle proovika ühe, ma ei tea kas nendest konsultatsioonidest on midagi kasu kus ma käin aga tundub et on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis hinde said?

Ma sain 68,5 punkti :(

Edit// sa käid kaheksandas...Mis kuradi eksamid sul siis veel on? Mul polnud kaheksandas mitte ühtegi eksamit? Kuskil Puiatus käid? (H)

 

Kaheksandas peaks olema üleminekueksam.

 

Ise sain üleminekueksami (matemaatika) kolme, kuigi mul oli kõik selge, kordasin palju kordi veel õpitud materjali läbi ning kõik oli arusaadav. =/

Punktisummat ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eesti keele proovieksami sain 4, kirjandist sain max punnid.. :D

Mata proovikas oli ka täna, tulemusi ei tea veel.

^^


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

käin 8ndas seal mingi ülemineku eksam vist, võtsin matemaatika 25 mail toimub, 4 ül on kohustuslikud ja 2 on valikulised, tahaks ikka 4 või 5 saada, ma arvan et 4 peaksin kindlasti saama, aga kui joonestamine sees siis ******


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaheksandas peaks olema üleminekueksam.

 

Ise sain üleminekueksami (matemaatika) kolme, kuigi mul oli kõik selge, kordasin palju kordi veel õpitud materjali läbi ning kõik oli arusaadav. =/

Punktisummat ei tea.

 

Mul oli see juba ununenud, et kaheksandas on üleminekueksam.

Meil oli mata vist, sain selle kolme nibin-nabin.

See aasta mata proovikas sain 9 punkti ainult :O

Geo proovikas sain 68,5 ounkti (4)

Eesti keeles sain 68 punkti (3) jäi 2 punkti (4) puudu :S ;)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf? Siim, mitmendat sa lõpetad? :O

 

Ära pabla selle mate pärast. Ega õpetajad ei olegi selleks, et sulle kõik 100% pähe taguda. Sa pead ise ka õppima ning süsteemist aru saama. Noh, tegelt ma kirusin ka 11 aastat seda, kuid see kevad lõi pähe kõik see..

 

Ma usun, et kui õpetaja teid õpetada ei taha, siis te olete talle omal ajal käkki keeranud või siis olete halvasti õppinud ning nüüd nõuate õigusi. :O

 

Edu eksamiteks, btw. Mul on veel üks teha. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, eelmine aasta olid ära.

Mäletame!:D

Eestikeel - (3) kirjand läks aiataha ja paljumuudki.

Matemaatika - (2) Epic fail.Riikliku eksami magasin ka sisse, aga järel eksami sain (4):-)

Sisaldas: Pythagorose teoreem vms, Algebra, Ruutfunktsioon, kolmurgad ja hulknurgad.

Üldiselt, proovieksam tehakse õpilaste järgi(kooliõpetajate tehtud) ning sisult on selline mida ENAMUS klass oskab.Karta pole midagi.See, et mina 2 sain pole mingi näitaja.

 

Geograafia - Polnudki, aga Riiklik eksam oli eriti lebo, soovitan, kes vähegi maateadust jagab(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pardo, võibolla mõnedes koolides koostatakse proovieksam klassi taseme järgi, meil igatahes küll mitte. Mata proovieksam koosnes eelmiste aastate riigieksamite ülesannetest, esta oma vist ka.

 

Eesti keele proovika sain 4 ja oli 83 punkti (max. on 100). Kirjutamise osas oli peaaegu kõik õige, ainult 1p jäi sealt saamata. Lugemises (küsimustele vastamine teksti põhjal) jäid mõned punktid puudu ning kirjandi eest sain 30p.

 

Mata proovieksam oli ka suht lihtne, homme saan tulemused teada. Ise arvan ja loodan, et vähemalt hinne 4 tuleb;)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Matemaatika proovieksam 4

Liiga hooletud ja mõttetud vead, ühes kohas valesti kokku liidetud jne :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.