Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Armastus/armumine

Soovitatud postitused

VIP

Rando ma armastan sind ( L )


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhuslikult said 2 ülemist postitajat banni just seepärast, et nad siin spammisid.

 

Jagan mõttetera: "True love waits." Ei hakka tõlgendama füüsilist atraktiivsust kui armastust. Senikaua, kuni ei ole armastust kohanud, pidutsen täiega ning naudin vallalisust. Armastus on minu perspektiivis midagi sellist, mis võib nii tekkida kui ka olla juba olemas. See teine variant on see "esimesest silmapilgust" teema. Aga jah, kaldun arvama, et pikk ja ilus suhe tuleb nendel kahel, kes on juba nii mõndagi koos läbi elanud, kuna armastus on inimese kõige kõrgem tolereerimise tasand. :)

 

Enda kohta on olnud nii, et vanasti sai ka lolli peaga arvatud, et olen armunud olnud. Tänaseks arvan, et armastust ma veel tundnud ei ole. Muidugi olen leidnud tüdrukutes, kes mulle meeldinud on, selliseid jooni, mida olen pidanud eriliseks ning unikaalseteks, kuid ei seosta seda armastamisega. Üldiselt, see on väga lai mõiste ning sõna, mis räägib kümnete teiste sõnade eest.

 

Hea teema on! Ilmselt hakkan siia tihti kirjutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba varsti 6 kuud, Armastan ma ainult ühte tüdrukut. Seda kõige Heamat, Paremat!

(L)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole leidnud veel :D

Üritan leida aga suht raske :S


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
soovitage mulle ka siis seda õiget :D

 

Kust me teame millised sulle meeldivad :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh endal on juba see üks ja ainuke olnud juba 3 Kuud.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

These Nike Dunk SB Low Pro SB Old Spice are not officially endorsed or licensed by the maker of the nasty smelling aftershave Old Spice, but that hasn’t slowed down every Nike SB head to nickname them so. The Old Spice Dunk Lows are very tame and classy and something about this coloway makes the nike dunks not so boring. They feature a nice color combination - off-white, red, blue, gold.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
These Nike Dunk SB Low Pro SB Old Spice are not officially endorsed or licensed by the maker of the nasty smelling aftershave Old Spice, but that hasn’t slowed down every Nike SB head to nickname them so. The Old Spice Dunk Lows are very tame and classy and something about this coloway makes the nike dunks not so boring. They feature a nice color combination - off-white, red, blue, gold.

 

naiss

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks neid tüdrukuid ole ikka palju olnud kes mulle meeldinud on, aga siiski, üks tüdruk on ja jääb lõppude lõpuks!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, mina sellist asja ei usu. Pole olemas sellist asja. See on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma meeldin mitmele tüdrukule üksgi pole kena :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht selline lugu on et mulle meeldib üks tüdruk ja siis ma tean et ma meeldin talle (ta nagu tunnistand ) aga jah see ongi kõige hullem et asi ei liigu edasi, et äkki soovitusi . :S ja tegelt mul parrallel klassis on veel üks tüdruk kes täiega ligi ajab aga ta pole just kole aga ta on nagu nii tüütu , et tahaks ta persse saata aga ei hakka nagu otseselt tegema seda . et jah.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pead ise hakkama ajama asja. Kui ta tunnistanud on, siis pole midagi väga võimatut ju. Kutsu välja ja hakka asja ajama, tehke koos midagi vinget.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

More than 10 months, Soon.

Still love that one.(L)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" Armastus on hilinenud s e x "

 

Tüdrukud tulevad ja lähevad , olen koos järgmisel päeval ei ole.

Armastust sa kohe kindlasti 12-16 aastaselt ei leia , vanemad juba leiavad selle õige ja jäävad kokku ,

 

Kes siin nsm koos on , lihtsalt meelditakse üksteisele.

 

Enda kohta ütleks , et mina seda armastust ei ole leidnud kuigi ühe tüdruku kohta võib öelda , et oli midagi ja tegin vale otsuse , et maha jätsin, see oleks olnud lihtsalt liiga raske meie mõlema jaoks ja hetkel chillin nsm ringi .

 

* Oleks peaaegu peksa saanud kuna meeldisin ühele tüdrukule , rääkisin sellest ühe teise tüdrukuga , kuna tuli jutuks ja see omakorda kogematta rääkis sellele tüdrukule ja tuli hullem kammajaa ja jube inimesega suhtlesin ikka.

 

* Meeldin ma väga paljudele , ma ei ole ilus , mõtetu poiss aga nemad ikka leiavad minus midagi , kuigi mulle nad ei meeldi , nii iseloomult kui välimuselt ja ma ei tea.

 

* Mulle meeldib hetkel 2 tüdrukut , kellega oleks jällegi väga rakse nimelt üks liiga noor ja teine elab kaugel.

 

Ja tüdrukute maitse mul vääga vale kuna alati hakkavad mulle meeldima tüdrukud kes on väga rakse iseloomuga ja mitte just kõige ilusamad aga minu jaoks tähtsad.

 

/// Võiks leida inimese kellest sõltuda ja vastupidi kes sõltuks minust ja teeks kõike koos jne. Aga aega on sellega :)

 

Ja nagu ka mu singatuur - Love is the stranges't thing in my life .

 

Suht selline lugu on et mulle meeldib üks tüdruk ja siis ma tean et ma meeldin talle (ta nagu tunnistand ) aga jah see ongi kõige hullem et asi ei liigu edasi, et äkki soovitusi . :S ja tegelt mul parrallel klassis on veel üks tüdruk kes täiega ligi ajab aga ta pole just kole aga ta on nagu nii tüütu , et tahaks ta persse saata aga ei hakka nagu otseselt tegema seda . et jah.....

 

Mis sul kaotada kui rääkida , et liiguks edasi ? Käiks ?

Sul on oodata kahte vastust .

 

" Miks sa varem midagi rääkinud ei ole , jah ma käiks sinuga , jah me võiks olla rohkem koos "

 

" Sorry , aga sa ei meeldi mulle " ja leiad kellegi teise.

 

* Ära ole ühes kinni , nimelt käisin ühega kes mulle 100% ei meelinud , jätsin maha ja sain teada , et meeldisin ühele väga kenale tüdrukule ta oli väga tore ka aga jäin hiljaks . ( Loodan , et mõtleb ümber :) )

 

soovitage mulle ka siis seda õiget :D

 

http://www.viibirohkemteistegajasuhtlerohkem.ee


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.