Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Üheksandikud.

Soovitatud postitused

Külaline blu
Author of the topic Postitas
Ise ka nüüd hakkan lõpetama! :D

 

Eriti mõnna on see, et saan lõpetamise päeval (20 Jun) saan 16...mõnus sünna ka, ühesõnaga tuleb mõnusalt võimas pralle! :eat:(H)

 

kus kandis ka?

mingis suvalises talus kellegi omas?

palju minemas on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Plaanid tehtud peale lõpetamist?

Kuskil tuleb suurem orgia või võtate vaiksemalt?

 

Sul on midagi välja pakkuda?

Kui kuupäev mulle sobib siis oleksin ka kohal kui on midagi suuremat (A).:torch:

Muidu lähen arvatavasti kas Kehtnasse õppima või TTHK-sse.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Sul on midagi välja pakkuda?

Kui kuupäev mulle sobib siis oleksin ka kohal kui on midagi suuremat (A).:torch:

Muidu lähen arvatavasti kas Kehtnasse õppima või TTHK-sse.

 

Kuule ei teagi, ma ei orgunni ise midagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
9. lõpp ei ole võrreldes keskkooli lõpuga midagi :D

 

Ära tuusa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Just nimelt, alati ei tule sellest läbust midagi head.Paraleelikad said eelmine aasat luuki liclalt lampi mingite autopedede käest.3 tükki olid haiglas, neile oli see päris hea läbrakas :dead:

Orgia, hmm.

Ma usun, et see ei lähe läbi.Vb mingi 2-3 matsi teevad jh suurte inimeste asja, aga terve klass:huh:

Terve klass ikka süütust ei kaota^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Just nimelt, alati ei tule sellest läbust midagi head.Paraleelikad said eelmine aasat luuki liclalt lampi mingite autopedede käest.3 tükki olid haiglas, neile oli see päris hea läbrakas :dead:

Orgia, hmm.

Ma usun, et see ei lähe läbi.Vb mingi 2-3 matsi teevad jh suurte inimeste asja, aga terve klass:huh:

Terve klass ikka süütust ei kaota^^

 

 

Sa ei saanud aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toimub siis midagi?

Siim kurat, sa ikka teed midagi/korraldad?:D

Kui ei siis hakka mõtlema, lõpetamine ukse ees.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no rendime mingi puhkemaja, kus peaks kindlasti olema saun sees.

ja ega erilist midagi, sööki-jooki ka kindlasti.

 

Kes ninamehed oleks, endal ei ole kahjuks aega uurida, mingil määral ehk saaks tegelikult, oleneb kus piirkonnas. Siin Saku ja Kiili vallas on üks koht olemas, ma koha nime ei mäleta aga muidu on selline metsamaja, suht suur, mingile kaheksale inimesele ööseks jäämis võimalus kah (voodi), ülejäänud magavad põrandal või kus saab. Olemas on tünnisaun ja vist oli ka tavaline saun, kui vaja sebin numbri, saate helistada, siis oleks vaja juba kindlat nimekirja inimestest kes kohale lähevad ja kui palju maksavad.

Aga noh, kõike annab korraldada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.