Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Stan foorumist msn devilguy91@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Lol. Pole ise neid endale võtnud, juhtub. Said ka seda maitset tunda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii , Üks pinni sai Hazzu mis on see scamm mida sina tegid , sai oma PIN.

Teise kasutasid ühele kasutajale mis ta andis sulle. Kus scamm on? Ma ei leia ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rofl eriti retarded, mingi tuntud liige ja no ban.

Ma ütlen ka, et ou ma ostan p2p pin 150 ja siis lasen sul kasutaja membuks teha(mingi pohhui level 3) ja siis ütlen, et mängi kui tahad ma mõtlesin ümber lol.

 

Manraynor, mõtlesin, et sa ikka normaalne vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keda huvitab,et sind üle lastakse.Isegi kui Manraynor scammib sind,kedagi ei huvitaks see.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rofl eriti retarded, mingi tuntud liige ja no ban.

Ma ütlen ka, et ou ma ostan p2p pin 150 ja siis lasen sul kasutaja membuks teha(mingi pohhui level 3) ja siis ütlen, et mängi kui tahad ma mõtlesin ümber lol.

 

Manraynor, mõtlesin, et sa ikka normaalne vend.

 

Mõtle ka, mida sa räägid. Revo scammis just Hazzult 400.-, Hazzu ei saanudki pin. Ma siis sain Revolt saadud pinni ja andsin selle Hazzule. Pole minu süü, et ta teise pinni kasutas selle teise kasutaja peal.

 

Tuntud liikmega pole siin midagi pistmist, ainult on siin ütlus: What goes around, comes around.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Martin , vaata seda teemat : http://www.vahvel.net/showthread.php?t=40407

 

Stan andis scammitud PINi talle ja teise PINi pani Revo enda kasutajale mis Stan ANDIS talle.

Ma rohkem ütlen et scamm oleks 50.- , aga kuna ta andis sellele keda tüüp scammis , siis ma ei leia siin mingit scammi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus on võrdsus? Peaksid küsima siis kui sa oled teeninud oma aususe aastate jooksul Ilusalt olemise eest. Nagu Stan on. Kui ta scammis scammerit ja scammitud asja andis sellele kes sai ennem sinult scammi , siis ma ei leia siin midagi viga.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

türa mida vittu, manyour pmst scammid siis pohhui onju,, tavai hakkame kõiki üle laskma , moded laske üksteist üle või laske maha mul pohhui onju aga jah see pole enam normaalne, ma ütlesin stanile et anna "oma" kasutaja parool ma panen ise pinni peale sest tal oli mingi jama vms... ja nii se läkski

 

aga okey nüüd on mul küsimus selline et , to tüüp sai oma pinni, aga üks pin on ikkagi stani poolt scammitud. millega ma tema acci memberiks tegin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära virise emo .

cut cut cry cry die die


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
SPÄM MORE PL0x?

pedekari .

mine tee uusi vahvli usereid taun .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.