Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Out Zide aka Karel Prave.

Soovitatud postitused

VIP

No olen oodanud nüüd juba piisavalt oodanud.

Olen talt kümneid pinne ostnud, ja vähemalt 5ega on siuke asi olnud, et saadan raha ära, ütleb oo soz per*es pin, teen lähipäevil uue, olen alati järgmine päev kätte saanud pini ta käest.

Nüüd aga juhtus selline kole asi, et saatsin raha ära, ütles, et vale pin, teeb uue. Aga no nüüd on sellest juba möödas pea 2 nädalat - msnist olen arvatavasti blocki saanud, ei usu, et inimene 2 nädalat kordagi msnis ei käi, ja ta sõber mind kohe ära blockib kui tema kohta küsin.

ei7a6u.png

Mainiks ära veel selle, et ennne selle pini ostmist, millega scammi sain, küsisin talt pini siis ta ütles, et ta ei tegele enam nendega ja andis oma sõbra msni mulle, kellelt ma ka pini sain.

 

Igatahes kui see teile piisav tõestus ei ole, siis hoiatuseks teile, et ärge hetkel küll temalt ostke :).


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on tema rate . ma tean teda irl .

http://www.rate.ee/users/polly


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange MSN convo , siis piisab et Ban panna.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

r85nbs.png

Seega ei saa ka convost pilte panna.

Ja võin teha veel pilte, kus olen temalt pin-e ostnud, saatnud kasutajale Polly, ja alati kätte saanud.

Paljud siinsetest vast teavad, et see tema rate.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

to hoh, mix ta scammerix hakanud?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bännige ära,aga noh moded kaitsevad sõpru siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta minuarust juba banned ju ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta minuarust juba banned ju ...

Juba viimased kuuaega või rohkemgi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.