Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mäng: Jätka juttu!

Soovitatud postitused

Mäng käib niimodi. Mina aalustan juttu kirjutamist. Sealt kus mina lõpetan peab keegi juttu edasi kirjutama. Ja järgmine tema oma jne. Arusaadav? Ärge spammige!

 

 

Mina alustan siis:

 

Üks mees elas metsas. Tal oli palju.......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks mees elas metsas. Tal oli palju kanu. Kanadel oli aga vähe karvu. See-eest oli kanadel aga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

[ üks asi. ära kirjuta eelmise postitaja juttu ümber ! kirjuta lihtsalt juttu edasi ! :ty]

 

 

Kanad olid väga väärtuslikud. Üks mees tahtsis sellelt mehelt neid kanu ära osta. 150 miljardiga. Mees oli ......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanad olid väga väärtuslikud. Üks mees tahtsis sellelt mehelt neid kanu ära osta. 150 miljardiga. Mees oli pärit Mongooliast,kus kanad olid...

 

OffTopic: Olen 100% kindel et 12 aastased,Meiserid(Ei mõtle teid Barky/neaH jms normaalsed tüübid),niisama lamerid kes üritvad nalja teha jne hakkavad mingit persepaneku juttu,sitast ja muudest sellistest asjadest rääkima =D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

.. linnugripiga. Siis otsustas mees..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jänes kes pakkus heroiini.1 lastest nimega Timo nõustus ja jäi pilve. Ja siis tuli isa ja....


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

poolõde siberist, kes talle järgmise doosi heroiini pakkus ja timol oli jälle lõbus olla, kuni tuli tema juurde kena uurija onu ja ütles ...


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.