Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem windowsi installeerimisega

Soovitatud postitused

nimelt soetasin omale eile Ordi Enduro 6490BF Plus'i. kuna see oli viimane sellest seeriast, siis sain selle ilma tarkvarata.

kodus on mul win xp plaat olemas, aga seda ei saa sellele kuidagi peale. BIOS on ka väga imelik sellel, "first/second device" sellist asja seal üldse ei ole. kui BIOS'st väljuda, siis hakkab mustal taustal mingeid kahtlaseid kirjasid ette loopima.

 

ja kas see sülearvuti üldse toetab veel win xp'd? äkki on draiverite plaadil ainult vista draiverid?

soov oleks ikka XP peale saada ja vistat pole kuskilt tasuta saada kah. :-(

 

 

// nii, edusammud. disablesin neti kaudu bootimise ära, nüüd loeb CD-d isegi. laeb faile natuke aega ja siis lööb sellise asja ette:

 

pic_c.jpg

 

sealt enam edasi ei saa. mis teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris tõsine probleem minu arust.

Helista sinna firmasse, las panevad peale :P Pane ennast kasvõi kuhugi järjekorda.

PriitM käib siin suht harva, aga tema kindlasti oskaks selle kohta midagi öelda ^^ .

Loodame, et näeb teda siis :D

/Imelik et biosis pole first, second jne device. Lauaarvutil ju muudad 1st ära CD-romiks et lugema plaati hakkab ja et bootida saaks, mis sellel siis üldse on ?:D

Ma küll helistaks ja küsiks infot sealt, kus sa ostsid.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Päris tõsine probleem minu arust.

Helista sinna firmasse, las panevad peale :P Pane ennast kasvõi kuhugi järjekorda.

PriitM käib siin suht harva, aga tema kindlasti oskaks selle kohta midagi öelda ^^ .

Loodame, et näeb teda siis :D

/Imelik et biosis pole first, second jne device. Lauaarvutil ju muudad 1st ära CD-romiks et lugema plaati hakkab ja et bootida saaks, mis sellel siis üldse on ?:D

Ma küll helistaks ja küsiks infot sealt, kus sa ostsid.

ma ei usu eriti, et OP-süsteemi pannakse peale tasuta, eriti Vistat. Vista maksab juba oma mitu tuhat krooni ja sellist raha mul enam raisata ei ole.

 

// Need first/second buudid sain ma paika, aga nüüd lööb seda sinist kasti ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leidsin vea.

 

On sul plaat originaal?

 

Igatahes tee seda KUI ON ORIGINAAL.

 

Mine kuni sinna et Setup windows XP , seal vaju R ja mine Windows Recovery Console.

 

Teed asjad ära kuni saad kirjutada igasuguseid asju.

 

Siis paned sellised 4 asja :

 

Format C ( Või ketas jne , KUI KETAS ON TÜHI JA MIDAGI VAJALIKKU EI OLE , MUIDU ÄRA TEE )

chkdsk

fixboot

fixmbr

 

Siis proovi uuesti.

 

0x7B tähendab et Bootimises on midagi viga , põhjus on vigane boot/mbr/Partition.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.