Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Blue Screen of Death.

Soovitatud postitused

Probleem on selline et peale blue screeni teeb arvuti kohe restardi, kuidas ma saaks selle disableda või seda aega pikendada ennem kui resa teeb.

Mainin kohe ära et Windowsi ei saa sisse.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Probleem on selline et peale blue screeni teeb arvuti kohe restardi, kuidas ma saaks selle disableda või seda aega pikendada ennem kui resa teeb.

Mainin kohe ära et Windowsi ei saa sisse.

 

Sul on vb toiteplokk äkki õhtal, mul oli sama jama arvuti vahepeal, sain uue toiteploki ja nüüd töötab ilusti, ei ole kindel kuid äkki on sama viga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sul on vb toiteplokk äkki õhtal, mul oli sama jama arvuti vahepeal, sain uue toiteploki ja nüüd töötab ilusti, ei ole kindel kuid äkki on sama viga.

 

Tegu on laptopiga ja ennem ma tahaks teada kuidas seda aega saab pikendada, siis alles hakkan järeldama mis läbi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis ei oska kahjuks aidata, ega mul polnud ka kuidagi aru saada mis tal viga oli, ükspäev võtsin lihtsalt kätte kuna ma aimasin et äkki on see, vahetasin ära ja siiamaani töötab ilusti.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Safe modi oled proovinud?

Ja BSOD'idest pilte?, veakoodid guuglisse ja saad lahenduse teada või kirjuta ülesse ;)

 

Asi ongi selles et ta ei näe seda veakoodi, nii kui BSOD ette tuleb teeb resa. Ja windowsisse sisse ta ei saa st. et ta ei saa panna seda linnukest sealt "restart on system failure" vms eest ära võtta, ja biosis sellist võmalust ka minu teada pole.

 

Seega kui sa safe mode-i sisse ei saa siis tuleb arvatavasti format teha, kui andmed kõvakettalt on tähtsad siis saab need mõne teise arvuti kaudu ennem kätte.

 

//Ise mingeid järeldusi tegema pole mõtet hakkata, et vaatad ise mis jupp läbi jne...eksimisvõimalus on suur. Aga tõesti...kui muu ei aita siis viia mõne tehniku juurde kontrolli vms...diagnostika 1h on vist 175kr...või oli 350...ei mäleta kah enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Asi ongi selles et ta ei näe seda veakoodi, nii kui BSOD ette tuleb teeb resa. Ja windowsisse sisse ta ei saa st. et ta ei saa panna seda linnukest sealt "restart on system failure" vms eest ära võtta, ja biosis sellist võmalust ka minu teada pole.

 

Seega kui sa safe mode-i sisse ei saa siis tuleb arvatavasti format teha, kui andmed kõvakettalt on tähtsad siis saab need mõne teise arvuti kaudu ennem kätte.

 

//Ise mingeid järeldusi tegema pole mõtet hakkata, et vaatad ise mis jupp läbi jne...eksimisvõimalus on suur. Aga tõesti...kui muu ei aita siis viia mõne tehniku juurde kontrolli vms...diagnostika 1h on vist 175kr...või oli 350...ei mäleta kah enam.

 

Ammu juba format tehtud, Windows oli vigane lihtsalt vist.

 

Võite teema lukku panna.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.