Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mihkel12@hotmail.com

Soovitatud postitused

Ostsin 3 pinni.

1-he endale 2-ks sõbrale...

Maksin 210.-

Sain p2p endal ja sõbral aga 1 pin ei töödanud...Ta ise sisestas ja ütles, et Bugged pin...Vahepeal olevat teinud 1-he juurde aga see olevat jälle bugged olnud...Lubas uuesti proovida. Oli möödunud umbes päev(24h) ja mu sõber sai juba teisest kohast ennast p2p...Seega rääkisin sellest Mihklile, ta lubas 70.- tagasi anda, mis oli ühe Pinni hind...Sellega on ta viivitanud juba 3 päeva...Küll on rahakott kusagil koolis jne...:"Unustasin, kohe kannan!" Ütles, et kandis täna hommikul ära aga siiamaani pole raha tulnud...Mainis ka ennem, et on raha kandnud, aga mida pole ?-Raha.

 

l00l.th.jpg

 

Tahaksin teada, mida ta ise selle peale ütleb.

 

91661825.th.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis ta selle foorumi kasutaja on?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüüp oli viimati aktiivne 16-04-09. Nii et foorumi kaudu ma saadan talle PM et vaataks seda , siis kui ei maksab siis mõtlen mingi karistuse välja.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kutt mul msnis online.Aga ei räägi midagi.Ma loodan,et maksab tagasi,kuna ta mu sõbrale pinne müünud ja mingit scammi pole olnud.

Ma arvan,et vennal pappi otsas lihtsalt.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne kui sa siin oma karistust hakkad lahmima Härra Usaldusväärne, tee oma vidukil silmad lahti ning vaata kalendrisse, siis näed ise ka, et täna on pühapäev ning rahad ei liigu pankadest pühapäeval kiiresti. Arvatavasti saab homme oma raha kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne kui sa siin oma karistust hakkad lahmima Härra Usaldusväärne, tee oma vidukil silmad lahti ning vaata kalendrisse, siis näed ise ka, et täna on pühapäev ning rahad ei liigu pankadest pühapäeval kiiresti. Arvatavasti saab homme oma raha kätte.

 

Niikaua kuni midagi hakkad paukuma vastu , siis ära viivita asjaga koguaeg ilma õigust rääkimatta ja vaata ise ka üle , KUSGIL EI OLE KIRJAS JA SINA EI OLE ÖELNUD ET TEETE MINGI HANSA JA SEB VAHELIST ÜLEKANNET!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.