Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sülearvuti ostuabi

Soovitatud postitused

plaan osta omale sülearvuti. hind võiks jääda 0 - 12000.- vahele. läpakas võiks üsna võimas olla, et ikka uuemad mängud välja veaks.

 

ise vaatasin sellist:

http://www.klick.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=019347

 

kas Ordi läpparid kõlbavad üldse?

muljetage ja pakkuge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan siiski Dell'i.

 

Dell'i toodang maksab küll rohkem, samas kvaliteet = raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan siiski Dell'i.

 

Dell'i toodang maksab küll rohkem, samas kvaliteet = raha.

 

Õige jutt!kõigil mu tutavatel kellel on läpakad on dellidega kõige vähem probleeme.

Kuid hp on ka täitsa hea.ML läpakad pidid kehvad olema nii. ,et MLi ei soovita osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sale24.ee-s olid kunagi dell-i gaming läpakad alla hinnatud, siis oleks saanud 12k eest suhteliselt võimsa. Muidu kui clickist osta siis karantiiga võib probleeme tulla...


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige jutt!kõigil mu tutavatel kellel on läpakad on dellidega kõige vähem probleeme.

Kuid hp on ka täitsa hea.ML läpakad pidid kehvad olema nii. ,et MLi ei soovita osta.

 

Julgen ML-i kohapealt vastu vaielda, tuttaval on, pole ühtegi probleemi olnud sellega, kiire enamvähem kerge.

Hp.. ventikad lähevad nagu soojad saiad..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige jutt!kõigil mu tutavatel kellel on läpakad on dellidega kõige vähem probleeme.

Kuid hp on ka täitsa hea.ML läpakad pidid kehvad olema nii. ,et MLi ei soovita osta.

 

MLiga täitsa nõus aga Hp on ka täielik pask, see võib hea välja näha aga selle kujunduse pärast ei suuda ta kõike ära jahutada.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edit/ Ma kirjutasin ennem HP G7000-est, mul on see, peale aastast kasutust läks ventikas katki, kuid sõpradel on ka läinud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olnud endal kaks läpparit, mõlemad Pavilionid.Näevad head välja, minu kätes pole ükski veel välja ise surnud. Jahutusega probleeme ei ole olnud. Tean seda, et AMD prose ja ATI kaardi kipuvad ära surema aga õnneks endal olnud asi Inteli ja nvidia kiibistiku peal.

 

Dell on hea ja kvaliteetne, HP käib küll(nii compact kui ka pavilion), Ordi võid osta siis kui mingit mängupilli ajad taga suhteliselt odava raha eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ordi võid osta siis kui mingit mängupilli ajad taga suhteliselt odava raha eest.

just seda ma otsingi. :P

 

homme lähen linna , vaatan mis poes üldse saadaval on. arvatavasti võtan Ordi ära + GTA IV . :P

 

aga aitäh kõigile soovituste jms. eest. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
just seda ma otsingi. :P

 

homme lähen linna , vaatan mis poes üldse saadaval on. arvatavasti võtan Ordi ära + GTA IV . :P

 

aga aitäh kõigile soovituste jms. eest. :)

 

Timo ` ütleb:

jeap, sama

kle homme saab gta-d lasta

Sєя* ütleb:

WOOT!!

Timo ` ütleb:

lendan linna homme

 

Kõva värk.

Lasen ta maha kohe. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära seda GTA-d küll osta, viimane saast minuarust, ma pole küll multy's mänginud kui story ja muidu on see mäng küll bullshit, algus oli hea.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ostsid ära?

Muljeta


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.