Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer/idioot n0tPK; revodead@hotmail.com!

Soovitatud postitused

VIP

Nii, tahtsin siis talt pin osta, ta ütles, et on nõus sollide eest müüma nagu ma pakkusin, küsisin, et palju tahab, ta ütles, et 50 sol. Ma ei teadnud palju see on ja küsisin, et palju see nagu teeks rahas, siis ta ütles 2x50 sms-i. Kandsin talle siis raha ära ja siis ta ajas juba, et ma pean 1 sms-i veel saatma. Sellega ma ei nõustunud... Tahtsin pin-i saada, sest mina olin juba 100 välja käinud. Aga tema sellega nõusse ei jäänud ja kandis mulle raha tagasi!! Kusjuures, ttema sai 2x50 eeguse sms-i eest 34 sol, aga mulle kandis ainult 30... ei huvita mind, et see summa on väike, aga ikkagi. Mina tahan oma pinni saada, sest mina käisin ju 100 eek välja. Tema oma süü, et ta ei uurinud, palju ühe sms-i eest solle saab..minul ju läks pmst 100 vastu taevast..mis mul nende solidega teha...

Siin on pilditõestus ka, mul pole seda chat log vms, pidin otse msn-st pildid tegema ja vabandage kui sitt kvaliteet/sitalt lõigatud.

2zoaryu.jpg

 

4g6z5u.jpg

xf6fkp.jpg

24ciqvc.jpg

6h6jw5.jpg

2ptunud.jpg

55je5k.jpg

 

Ta pani mulle negatiise tehingu ka vastu.. kuigi mina ei saa siin kuiagi süüdi olla.Isegi kui arvate, et ma olen ise loll ja süüdi , scammis tema mult ikkagi 4 sol. Ja kui teada tahate on 10 eek mõne jaoks ka suur raha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

a see ei ole nüüd küll minu mure, palju see teenustasu on..ootame mõne targema venna ka üle, kes asja üle kaeb ja kui sa kuskil spammida tahad, siis kindlasti mitte siin, nii et tavai!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

äkki on sul digikas, tee pilti telefonist kus oled smsid saatnud, see garanteeriks 100% ban


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuule tänks, et selle meelde tuletasid, mul proof täiesti olemas ;)

vsjtxk.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

7 day ban idiootsuse eest ja mitte kokkuleppest kinni pidamine.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.