Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kodutööd.

Soovitatud postitused

VIP

Kuidas suhtute?, Mida viimati tegite?, Kaua tegite?, Ja kas palka ka saate?

 

Ise just tulin, kell on pool kuus. Läksin kuskil kell 9 hommikul. Ehitasin puukuuri. :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suhtun keskmiselt ... vahepeal hea kui keegi välja ei viitsi vms (et päev läbi arvutis ei oleks)

 

Viimati aitasin isal mingit treppi sarnast asjandust silla juurde ehitada ... töö ise enesest ei olnud raske/ suur, aga kaevata ei saanud kuna muld oli suuri kivisi täis. Hiljem aitasin veits auku kaevata (istutamiseks) ja mulda käruga vedada. Kokku läks 2,5-3h.

 

Unustasin kirjutada, et täna päeval tegin =)

 

 

Palka saab ka, aga seda suvel ... ( nt ütlen emale, et tahan raha teenida, siis küsib isa käest mis õues teha oleks vaja ... ja siis teen ära .. ) enamasti olen 1h eest u. 50 (+/- 5) eeku saanud :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Riisumine, muruniitmine, nõudepesemine, tolmu pühkimine maast/mööblilt jnejnejne. Ühesõnaga enamus aia- ja toatööd. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvel, vahest peab metsas puid tegema, vahest lõhkuma.

Siis enda toa koristamine.[s.h. tolmuimejaga] koristamine.

Nõusid ei pea pesema, seda teeb Masin.

Muru niitmine suvel. Trimmerdamine. Mul suur aed, taimeid jms palju.

Lääne-Virumaa üks ilusaimaid aedasid muuseas. seega, Muru niitmine, trimmerdamine võtab laias laastus pool päeva.

 

Ahjaa: Palka küll ei saa, see on ikka loogiline, et iga inimene annab enda panuse selle nimel, et ilus kodu ja aed oleks. Mitte kõik ainult rahapärast. Raha saan siis kui küsin.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suvel, vahest peab metsas puid tegema, vahest lõhkuma.

Siis enda toa koristamine.[s.h. tolmuimejaga] koristamine.

Nõusid ei pea pesema, seda teeb Masin.

Muru niitmine suvel. Trimmerdamine. Mul suur aed, taimeid jms palju.

Lääne-Virumaa üks ilusaimaid aedasid muuseas. seega, Muru niitmine, trimmerdamine võtab laias laastus pool päeva.

 

Ahjaa: Palka küll ei saa, see on ikka loogiline, et iga inimene annab enda panuse selle nimel, et ilus kodu ja aed oleks. Mitte kõik ainult rahapärast. Raha saan siis kui küsin.

 

Minu arust on ka natuke näotue abistamise eest palka küsida... :wa:

Suhteliselt loogiline tõesti, et annad enda panuse, et kodu hea ja mugav oleks, mitte, et ema rahmeldab nii kuis jaksab ja ei aita.

Aga ise ka ikka aitan nii kuidas vähegi võimalik, suur inimene ja käed siiski otsas. Nüüd, kui soojad ilmad ei viitsi toas ka passida.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kodus koristan oma tuba, pesen nõusi(reede õhtuks raha saada)

Viin prügi välja ja muu elementaarne, mis peab kodus tegema.

Tööl olen käin:laudu värvimas (75kr/h), muruniitmas jne.

Suhtun hästi, sest see on naq ettevalmistus tulevaseks eluks(töö ei riku inimest):cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haige on vaadata, mingi aitamise eest raha saadakse.

Täpselt samamoodi on sellega, et kui koolis hästi õpid saad iga viie eest nt 25.-

Jube minul on nt, nii et kui ma midagi ära ei tee, mis ema/isa on palunud teha siis ei saa peole minna, võin kui saan pean vara kodus olema.

Minu mõttemaailm võib-olla küll imelik, kuid siiski peaks endas ka mingit tahet olema aidata.

Ise lähen talvel ka mõnikord närvi, kui isa ütleb, et maale vaja minna metsa, tänu sellele jääb

mõni pidu ära siis olen tujust ära ja metsas ta ütleb alati värdja lause mille peale tahaks talle

palgiga pikki pead anda "Käib töö ja vile koos ja Andres on meil hoos" Jube no, endal kass seljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jamh ise abistan väikeste kodutöödega, raha ei küsi.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suvel, vahest peab metsas puid tegema, vahest lõhkuma.

Siis enda toa koristamine.[s.h. tolmuimejaga] koristamine.

Nõusid ei pea pesema, seda teeb Masin.

Muru niitmine suvel. Trimmerdamine. Mul suur aed, taimeid jms palju.

Lääne-Virumaa üks ilusaimaid aedasid muuseas. seega, Muru niitmine, trimmerdamine võtab laias laastus pool päeva.

 

Ahjaa: Palka küll ei saa, see on ikka loogiline, et iga inimene annab enda panuse selle nimel, et ilus kodu ja aed oleks. Mitte kõik ainult rahapärast. Raha saan siis kui küsin.

 

Mees räägib tõtt:D

Muidu ise ikka muru niidan jne, tavalised tööd:P


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kunagi kui olin 7-ne siis tegin kõiki kodutöid ema eest peale söögi 100eeku nädal :D

Nüüd aint koristan oma tuba,viin prügi teen tolmuimejaga ja pesen oma nõud:P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koristan tube, pesen oma nõud enda järel ära, toon tuppa kaminapuid, kui vaja lõhun neid.

Kõike mida teha vaja on ja millele mul mõistus/jõud peale hakkab, teen ära.

Ei ole väga looder.

Prügi viin ka välja mina.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.