Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer |Haigur|

Soovitatud postitused

VIP

Olen saanud mõned nädalad mängida acciga ja acci hakati nüüd tagasi võtma ja tema väidab, et pole selle taga, aga acc peab ju enne müümist turvaline olema.

 

34npq8x.jpg

Meil on tehingutes kah veel, et ostsin selle acci.

 

2lwm844.jpg

Ta peaks mulle ju raha tagasi maksma ikkagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mult on juba 2 korda acci ära tõmmatud ja nüüd on acc locked, ja kui locked saab acc siis on mitu inimest teinud appeali õige infoga.

Summa oli 400.- muidu.

Kui acci müüakse siis peab acc olema turvaline ja see ei tähenda, et kui tema ütleb lihtsalt, et tema pole võtnud.Vb lasi mõnel sõbral tagasi võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw tean mis sa tunned ise sain samma moodi vahvli moderaatorlit üle ....sain 2 nädalt mängida ja siis acc aind läks ja kui tagasi sain vahe peal siis oli pank täpselt samma mis siis kui ostsin ( kõik oli maha müüdud ja p2p stuff oli f2p omast eraldatud....)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
irw tean mis sa tunned ise sain samma moodi vahvli moderaatorlit üle ....sain 2 nädalt mängida ja siis acc aind läks ja kui tagasi sain vahe peal siis oli pank täpselt samma mis siis kui ostsin ( kõik oli maha müüdud ja p2p stuff oli f2p omast eraldatud....)

 

Okei, Paluks Ban-i Haigurile.

Ta mind MSN-ist ka ära blockinud niiet jahm..

Mis moderaatori nimi on kes nii tegi muidu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lock appeal tegid?Sellega läheb 3 päeva,siis unlocked.

 

Kui tagasi ei maksa raha,mine Rakverre ja küsi tagasi.

Ja ban siin foorumis ka muidu.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Äki räägid oma raikoga kellega te seda acci jagasitte enne kui mind süüdistama hakkad ja putsi võta acc tagasi ja vaata ip vittu ning siis hakka alles süüdistama..Ma võin sulle anda oma 2 ip-d kus ma netis aint käin nii et....

 

Raikole ma ei andnud passi enam peale esimest tagasivõtmist sinu poolt, ainult mina teadsin parooli ja nüüd täna hommikul vaatan pass vahetunud jälle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tegelikult on asi nii et sa ei saa kohe teda syydistada, kes teab kes võis olla veel eelmine ja veel eelmine omanik jne,, ja sul võis samahästi keylogger olla v mida iganes alati ei pruugi teine kohe syydi olla mõtle loogiliselt lamba ants !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee unlock ära ja saa IP kätte.

Kas andmed olid ikka õiged millega kasutaja tagasi saab?

 

Ning Haigur , sa oled Bani ääres peaaegu. Sina pead kinnitama et kasutaja oleks turvaline ja mingit tagasivõtmist ei toimu. Selle reegli eiramine on juba scamm.

 

Atm vaja ainult IP pilti ja siis Mõlemad ( Ennem mis said ja siis see mis tuleb ) ja saada need minule PMile.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tee unlock ära ja saa IP kätte.

Kas andmed olid ikka õiged millega kasutaja tagasi saab?

 

Ning Haigur , sa oled Bani ääres peaaegu. Sina pead kinnitama et kasutaja oleks turvaline ja mingit tagasivõtmist ei toimu. Selle reegli eiramine on juba scamm.

 

Atm vaja ainult IP pilti ja siis Mõlemad ( Ennem mis said ja siis see mis tuleb ) ja saada need minule PMile.

 

Nojah, aga ta võis samahästi mõnest teisest arvutist tagasi acci tõmmata,

minul ei ole mingit keyloggerit või midagi taolist, sest siis oleksid juba teised accid ka läinud.

Andmed, mis kaasa sain on veits kahtlased, kui ma acci ostsin siis esimesel korral sain nende andmetega DENIED,siis ta ütles mis passid järjekorda panna ja siis sain ACCEPTED.Esimene omanik on mingi Sven ja siis teised tema ise ja europarm.(sharesid acci).Nad olid vist kõik IRL sõbrad omavahel.

Point on lihtsalt selles, et enne acci müümist peab olema acc turvaline ja müüa on pmst. vastutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahjuks ma pean silmad kinni pigistama sellele , et isegi kui sa rääkisid talle ohust et kumbgi neist võib tagasi võtta , siis teie müüsite ja peate olema 100% kindel et kasutajaga probleeme ei teki. Vastasel juhul peab ostja kasutaja tagastama ja müüja raha tagastama niikauaks kuni asi on korras.

 

Minu soovitus : Kohe kui kasutaja unlocked , siis müüge kasutaja tagasi kuna ta turvareeglitest ja lubadest ei pidanud sõna. Kui ei osta siis ma peaksin ta ära bannima sellepärast et ta rikkus turvareegleid.

 

Kui sa ei saanud minust aru , siis sul on praegu võimalus päästa enda Vahvli kasutaja. Ma peaksin tead ära bannima sellepärast kasutajaga on tagasivõtmis probleemid jne.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see sama vana müüs ka mulle kasutaja Urmps12

andis mingid andmed kaasa millega ma olen koguaeg DENIED saand, tema väidab et õiged andmed, hale scammer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sellise IP-pealt võeti minu acc tagasi muidu:

acbkgg.jpg

Ja kui nüüd tagasi võtsin, siis keegi ei jõudnud vist veel sisse logida enne locki, sest see minu ip:

4kaa8k.jpg

Mis nüüd saab siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IP ei ole Haiguri oma , ega kellegi teise siit foorumist. Arutage mingi kokkuleppe et kui 1kord veel tagasi võetakse et siis nii ja naa vms.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Igatahes acc võeti jälle tagasi täna ja mul ei ole viitsimist koguaeg tagasi võtta.

Haigur, ostad acci tagasi nüüd või saad banni.

Hale scammer oled, teeni ise endale raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homseni aega et tagasi maksta.

Kui ei maksa , siis saab ban.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

2rdhgz9.jpg

nii, selliselt ip-elt võeti acc tagasi.

 

//Sellise IP-ga ongi Haigur, BUSTED!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.